Keystone logo
University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

مقدمه

دانشگاه لوکزامبورگ: دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی

دانشگاه لوکزامبورگ یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی چند زبانه است که نزدیک به 6200 دانشجو از سراسر جهان دارد. دانشگاه ما یک موسسه مدرن است که ترکیبی منحصر به فرد از برتری بین المللی و ارتباط ملی را ارائه می دهد و دانش را برای جامعه و مشاغل ارائه می دهد.

دانشکده ای با لمس شخصی

دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی با مجموعه ای منحصر به فرد از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد چند زبانه ، چشم اندازهای بدیع و جذابی را برای نسل بعدی دانشگاهیان و متخصصان ارائه می دهد. دانش آموزان از کلاس های کوچک بهره می برند و دوره های زیادی به عنوان سمینار آموزش داده می شود. که فرصت هایی را برای بحث در اختیار دانش آموزان قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا از تجربه یادگیری خود بیشترین بهره را ببرند. هیچ شهریه اضافی برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد (هزینه ثبت نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد 200 یورو در ترم است).

آموزش چند زبانه

کادر آموزشی بین المللی ما یکی از سرمایه های کلیدی ما است. اکثر مدارک ما به زبان انگلیسی و/یا فرانسوی و/یا آلمانی تدریس می شود. دوره های زبان رایگان ارائه می شود و زندگی در محوطه دانشگاه نیز مانند کشور لوکزامبورگ چند زبانه و چند فرهنگی است. دانش آموزان به فرهنگ های مختلف دانشگاهی بینش می یابند و مدرکی را دریافت می کنند که مزایای مشخصی را در بازار کار برای آنها فراهم می کند.

جو بین المللی

تحرک دانشجویی و باز بودن فرهنگی در دانشگاه لوکزامبورگ تشویق و ترویج می شود. همه دانشجویان ما باید حداقل یک ترم را در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های شریک خود در اروپا ، آمریکای شمالی یا آسیا بگذرانند.

تحصیل در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ ، دومین کوچکترین کشور عضو اتحادیه اروپا ، یک کشور واقعاً چندفرهنگی و چند زبانه با 3 زبان رسمی است و بیش از 170 ملیت را در خود جای داده است. شهر لوکزامبورگ دارای یک صحنه فرهنگی و هنری پر جنب و جوش از جمله موزه ها ، تئاترها و مکان های موسیقی است. شهر لوکزامبورگ یکی از امن ترین پایتخت های جهان است. دانشکده علوم انسانی ، آموزش و علوم اجتماعی در Belval ، محل سابق صنعت فولاد ، تنها چند کیلومتر خارج از شهر لوکزامبورگ واقع شده است. این سایت عظیم تحقیق و آموزش دانشگاهی ، کار و اوقات فراغت ، زندگی شهری و فرهنگ را گرد هم آورده و مکانی هیجان انگیز برای کار ، مطالعه و زندگی است.

رتبه بندی

دانشگاه لوکزامبورگ در رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز (THE) در سال 2020 در بین 201 تا 250 دانشگاه برتر در سراسر جهان و رتبه اول در سراسر جهان برای چشم انداز بین المللی خود قرار گرفت.

مکان ها

  • Esch-sur-Alzette

    2, avenue de l'Université

    سوالات