Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

مقدمه

کالج علوم انسانی به چالش ها و فرصت های جهانی مربوط به عوامل فیزیکی، رفتاری و اقتصادی که بر سلامت و توسعه افراد، خانواده ها و جوامع تاثیر می گذارد، می پردازد.

چشم انداز ما این است که کالج را از طریق برنامه های علمی و تحقیقاتی نوین که حرفه ای های قرن بیست و یکم را تشکیل می دهند، هدایت کنند.

اداره خانواده و کودکان

 • برنامه ها بر سلامت و توسعه کودکان و خانواده ها از طریق آموزش، تحقیق و خدمات به جامعه تاکید می کنند.
 • فرصت های حرفه ای در این زمینه با توجه به فرصت های جدیدی که به دلیل تمرکز ملی بر رفاه خانواده ها و کودکان ایجاد شده است افزایش یافته است.
 • برنامه دکترای درمانی ازدواج و خانواده توسط کمیسیون اعتبار بخشی برای آموزش ازدواج و خانواده درمانی تأیید شده است.
 • دانش آموزان ممکن است الزامات خود را برای تبدیل شدن به یک معلم زندگی خانوادگی Certified، حمایت مالی توسط شورای ملی روابط خانوادگی (NFCR) کامل کند.

علوم خانوادگی و کودکان بیشتر از همکاری با مردم است - ما تلاش می کنیم تا در زندگی خود تغییر ایجاد کنیم. ما برنامه های تحصیلی برای هر دو دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل ارائه می دهیم که به نیازهای کودکان، جوانان، بزرگسالان و خانواده ها در تمام طول عمر توجه ویژه ای به خانواده های پیچیده دارد.

دانشگاه تحقیقاتی R1

FSU یکی از تنها 115 موسسه طبقه بندی شده به عنوان "R1 دانشگاه تحقیق ... (بالاترین فعالیت پژوهشی)" در رده بندی دانشگاه Carnegie موسسات آموزش عالی است.

همکاری

یک محیط تحقیق بین رشته ای، یادگیری مشترک بین رشته ها، دانشکده ها و گروه های دیگر را ممکن می سازد. این روحیه کارآفرینی در یک واحد واحد الهام بخش کنجکاوی و بهینه سازی عملکرد است.

منافع علمی

یک رشته محرمانه دانشکده، دانش آموزان را قادر می سازد تا موضوعات را با محققان حرفه ای که علاقه خود را به اشتراک می گذارند، مطالعه کنند.

مراکز

موسسه خانواده

مؤسسه خانواده دانشگاه ایالتی فلوریدا اطلاعات جدیدی را تهیه می کند، متخصصین آموزش می دهد و سیاست گذاران را در رابطه با خانواده های فلوریدا، منطقه و کشور اعلام می کند.

مرکز سلامت بهتر

تمرکز بر توسعه و تست مدل آموزش عالی و برنامه های مبتنی بر جامعه برای رفع نگرانی های بهداشتی در جمعیت های کم درآمد.

مرکز زن و شوهر

دانشجویان دکترا MFT در درمان سیستماتیک و یا ارتباطی آموزش دیده اند. در طول زندگی ما در تعدادی از روابط وجود دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم بر سلامت ما تأثیر می گذارد.

مکان ها

 • Tallahassee

  W College Ave,600, 32306, Tallahassee

  برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات