Keystone logo
Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

مقدمه

همه چیز با 37 سنت شروع شد

فلوریدا تک در سال 1958 به عنوان "کالج مهندسی بروارد" تاسیس شد. همه چیز به عنوان یک ایده در ذهن جروم پی کیوپر، فیزیکدانی رویایی که در کیپ کاناورال کار می کرد، شروع شد.

همانطور که در افسانه های دانشگاه می گویند، Keuper تمایل خود را برای ایجاد یک دانشگاه علمی و فناوری به یکی از دوستانش در نوشیدنی در یک میخانه محلی ابراز کرد. با شنیدن این مکالمه، یکی از حامیان هم 37 سنت پول خرد را روی بار گذاشت و گفت: «اولین کمک مالی شما وجود دارد، جری. حالا برو و آن کالج را بساز.»

بنابراین، Keuper این کار را کرد. و آنچه که با 37 سنت به عنوان مدرسه شبانه برای "موشک‌های" اولیه برنامه فضایی ایالات متحده آغاز شد، اکنون یک دانشگاه ملی تحقیقاتی جامع است که در سرتاسر جهان به دلیل برتری در آماده‌سازی دانشجویان برای مشاغل آینده شناخته شده است.

ارزشهای اصلی

 • تحقیق به نفع همه بشریت
 • آموزش برای یک عمر موفقیت
 • شهروندی جهانی برای جهانی بهتر

بیانیه ماموریت

Florida Institute of Technologyماموریت ارائه آموزش با کیفیت بالا به یک مجموعه دانشجویی از نظر فرهنگی متنوع است تا دانش آموزان را برای ورود به نیروی کار جهانی، جستجوی فرصت های آموزش عالی و خدمت در جوامع خود آماده کند. این دانشگاه همچنین به دنبال گسترش دانش از طریق تحقیقات پایه و کاربردی است و در خدمت نیازهای متنوع اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی حوزه‌های محلی، ایالتی، ملی و بین‌المللی است.

در حمایت از این ماموریت، ما متعهد هستیم که:

 • ارتقای رشد دانش‌آموزان با تقویت و حفظ فرهنگ سازمانی مولد ارزیابی که منجر به بهبود مستمر برنامه‌های آموزشی و اداری می‌شود.
 • توسعه فرهنگ سازمانی که به کنجکاوی فکری، احساس تعلق و هدف مشترک بین اساتید، دانشجویان و کارکنان، و تعالی در همه تلاش ها ارزش می دهد و تشویق می کند.
 • جذب و توسعه اساتید عالی برای تبدیل شدن به رهبران در زمینه های مربوطه خود و دانش پژوهان شناخته شده بین المللی
 • دستیابی به شناخت به عنوان یک مؤسسه آموزشی و پژوهشی مؤثر، نوآور، فناوری محور
 • جذب و حفظ یک مجموعه دانشجویی عالی، بسیار منتخب و از نظر فرهنگی متنوع
 • بهبود مستمر کیفیت زندگی پردیس برای همه اعضای جامعه دانشگاه
 • فراهم کردن فرصت های رشد شخصی و شغلی برای دانشجویان سنتی و غیرسنتی و اعضای هیات علمی و کارکنان
 • تضمین و حفظ اعتبار حرفه ای برای همه برنامه های مناسب

138708_Clean_Room.jpg

ما فناوری فلوریدا هستیم

چیزی که ما هستیم یک دانشگاه خصوصی، مختلط، مسکونی، پژوهشی فشرده و دارای مدرک دکترا است که در ملبورن در ساحل آفتابی فلوریدا "ساحل فضایی" واقع شده است. اما این که ما هستیم خیلی بیشتر است. ما جامعه ای متشکل از محققان، محققان و دانش آموزانی هستیم که از سرتاسر جهان آمده اند. ما مهندس، هوانورد، مبتکر، رهبر، مربی، ورزشکار و فضانورد هستیم. ما مغز دانشمندان موشک و قلب پلنگ ها را داریم. ما فناوری فلوریدا هستیم.

ما بی امان هستیم

فلوریدا تک دانشگاهی از رهبران و یادگیرندگان است - جامعه ای متنوع از دانشجویان، کارکنان، اساتید و فارغ التحصیلان که در تعقیب بی وقفه عظمت متحد هستند.

ما بین المللی هستیم

دانشجویان بیش از 90 کشور در سراسر جهان برای زندگی و یادگیری در فناوری فلوریدا انتخاب می کنند و ما را به یک دانشگاه واقعاً جهانی تبدیل می کند. وقتی می گوییم #شما اینجا خوش آمدید، منظورمان این است.

ما آینده را می سازیم

یکی از اصول اولیه ماموریت فلوریدا تک، پیشرفت علم و فناوری به نفع زمین و همه ساکنان آن است. بنابراین، این کاری است که ما انجام می دهیم.

ما پراید پلنگ داریم

ممکن است اولین باری که از پردیس بازدید می کنید، روز فارغ التحصیلی یا در نقطه ای بین آن، آن را احساس کنید. اما وقتی این کار را انجام دهید، خواهید دید که Panther Pride چیزی فراتر از روحیه مدرسه است. این یک خانواده است.

ما ارتباط برقرار می کنیم

Florida Tech مفتخر است که بخشی از جامعه Brevard County است و از همسایگان خود استقبال می کند تا فرصت های شخصی، حرفه ای، شرکتی و فرهنگی زیادی را که ما ارائه می دهیم را کشف کنند.

ما STEM هستیم

دلیلی وجود دارد که فناوری فلوریدا به عنوان دانشگاه STEM فلوریدا شناخته می شود. به بیان ساده: علم، فناوری، مهندسی و ریاضی در DNA ما هستند. این امر باعث می‌شود که STEM به نیروی محرکه‌ای تبدیل شود که چه کسی هستیم، چه کار می‌کنیم و چرا وجود داریم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Melbourne

  West University Boulevard,150, 32901, Melbourne

سوالات