Keystone logo
Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business

مقدمه

کالج تجاری Lutgert اولین دهه در تاریخ دانشگاه فلوریدا خلیج فارس را تکمیل کرد، این زمان هیجان انگیز در زندگی کالج ما است. ما همچنان با طراحی و ساخت Lutgert Hall، خانه آینده College of Business ادامه می دهیم. ما روابط مهم دانشگاهی و تجاری کسب و کار را در سطح محلی، منطقه ای و بین المللی سوق می دهد که دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان ما را به شیوه های تجاری معاصر در میان اقتصادهای مختلف و فرهنگ ها می رساند. مهمتر از همه، ما همچنان به جذب اساتید با کیفیت بالا اختصاص داده شده به آموزش و بورس تحصیلی است که برجسته آموزش پر جنب و جوش، مربوط به کسب و کار در سطح مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل.


اعتبار نامه ما توسط AACSB International، استاندارد "طلا" برای مدارس کسب و کار ایالات متحده، اطمینان دانشجویان فعلی و آینده تعهد ما را به ارائه یک تجربه کسب و کار آموزشی با کیفیت خوب که به خوبی آنها را در محیط اقتصادی جهانی قرن 21 خدمت می کنند. ما از طریق فرصت برای افزایش نیروی کار حرفه ای برای جنوب غربی فلوریدا و فراتر از آن، انرژی می گیریم.

مأموریت

Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business ، به ارائه برنامه های آموزشی پیشرفته تکنولوژیکی و خدمات طراحی شده برای ارتقاء مهارت ها و شایستگی دانشجویان و کارشناسان حرفه ای در منطقه پنج ناحیه جنوب غربی فلوریدا اختصاص یافته است. ما از طریق انواع مشارکت های انعطاف پذیر، برنامه ها و بورس تحصیلی در یک مدل مشارکت بین المللی دوم دایره ای که دانشگاه و جامعه جهانی و بین المللی را در یک اقتصاد فن آوری پیشرفته و به سرعت در حال تغییر جهان می گذاریم، به دست می آوریم.

چشم انداز

کالج تجاری Lutgert کمک خواهد کرد استانداردهای جدیدی از برتری را با برنامه های آموزشی دانشگاهی، دستاوردهای اعضای هیات علمی و موفقیت دانش آموزان، در حالی که به طور مداوم منعکس کننده محیط پویای فرصت های کسب و کار مدرن است، کمک کند. مدل کالج همکاری با مولفه های کسب و کار خارجی آن یک معیار ملی است که دائما دانش جدیدی را به دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما به ارمغان می آورد. این کالج رهبر بین المللی در راه های نوآورانه برای ادغام فناوری و آگاهی جهانی در تجربه آموزش کسب و کار خواهد بود.

مکان ها

  • Fort Myers

    Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business 10501 FGCU Blvd, S.,

    سوالات