Keystone logo
Five Towns College

Five Towns College

Five Towns College

مقدمه

سال های شما در کالج باید "زندگی تغییر" هستند. ما معتقدیم که آنها در پنج شهر حضور خواهند داشت. این که آیا شما در حال برنامه ریزی برای مطالعه موسیقی، فیلم / ویدئو، هنر تئاتری، صوتی، آموزش و پرورش، کسب و کار، کسب و کار موسیقی و یا ارتباطات جمعی هستید، هر روز با دانش آموزان الهام گرفته و اختصاص داده شده و با دانش آموزان محترم کار می کنید.
چه چیزی متمایز از Five Towns College ؟ ما فکر می کنیم این است که ما خود را به خلاقیت، بدون توجه به زمینه ای که دنبال می کنید. اگر پنج شهر را در نظر دارید، مطمئن باشید که یکی از نمایشهای تئاتر ما و یا کنسرت ها را ببینید و برای خودتان میزان مهارت و منحصر به فرد خود را قضاوت کنید. از امکانات ما دیدن کنید و آزمایشگاههای MIDI، MAC و PC، استودیوهای فیلم / ویدئو و تلویزیون یا سه استودیوی صوتی را مشاهده کنید که ضبط موسیقی، فیلم و دیگر کارهای هنری انجام می شود.
دانشجویان بین المللی دانشجویان بین المللی پذیرفته شده به Five Towns College مجاز به دریافت بورس تحصیلی بین المللی از 1000 تا 10،000 دلار در سال می باشند. این بورس تحصیلی براساس استعداد و یا شایستگی است و براساس معیارهای بورس تحصیلی که در نامه جوایز ذکر شده است قابل پرداخت است. این بورس تحصیلی در هر دو دوره کارشناسی و فارغ التحصیل اهدا می شود.
مأموریت ما Five Towns College مادام العمر در یادگیری است که تعهد به ارزش های اخلاقی، فکری و اجتماعی را ترویج می کند. کالج جشنواره های موسیقی، رسانه، کسب و کار، آموزش، هنرهای نمایشی و صنعت سرگرمی را به خاطر تعالی در یادگیری، تدریس و بورس تحصیلی اختصاص داده است. کالج کالج فارغ التحصیلان را با یکپارچه سازی تحقیقات و پژوهش های دقیق دانشگاهی، تحقیقاتی و تجربیات عملی، می نویسد و شرکت کننده های خیالی در جامعه دموکراتیک ما است. Five Towns College در دانش آموزان خود را از طریق یک برنامه درسی متمایز که مهارت های محتوا را با یک برنامه آموزش عمومی هماهنگ می کند، تغذیه می کند. کالج با ایجاد دانش آموزان و اعضای هیئت علمی در یک جامعه خلاق، محیطی را که به فردیت و تنوع احترام می گذارد، تسهیل می کند، در حالیکه دانشجویان به چالش کشیدن برای تکمیل استعدادهای منحصر به فرد خود ادامه می دهند.

مکان ها

  • New York

    305 N Service Rd, Dix Hills, NY, United States, , New York

    سوالات