Keystone logo
Five Branches University

Five Branches University

Five Branches University

مقدمه

امتیاز تعالی

بیش از 30 سال، پنج شاخه دانشگاه، دانشکده تحصیلات تکمیلی از طب سنتی چینی استانداردهای لازم برای برتری در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان طب سنتی چینی (TCM) تعیین کرده است.

محترم دانشگاه

به عنوان یکی از مدارس برتر TCM کشور، پنج شاخه دانشگاه فراهم می کند بالاترین سطح از آموزش حرفه ای و مراقبت های بهداشتی در طب سنتی چینی و طب یکپارچه در ایالات متحده و بین المللی است.

دو پردیس کالیفرنیا

شما می توانید از دو پردیس زیبای ما در Santa Cruz و سان خوزه، کالیفرنیا انتخاب کنید و یا شرکت در کلاس در هر دو برای لذت بردن از مناظر ساحلی خیره کننده و یا تجربه شهرستان فرهنگی منحصر به فرد. هر دو پردیس ارائه مقدار زیادی از نور خورشید و محیط های متنوع و مترقی است که در آن زندگی می کنند.

مراکز بهداشتی و درمانی

پنج شاخه دانشگاه مراکز بهداشتی درمانی واقع در Santa Cruz و سان خوزه، کالیفرنیا ارائه بهترین مراقبت های بهداشتی TCM. درمان بیش از 160 نفر در هر روز، مراکز بهداشتی و درمانی ما به مکانی ایده آل برای دانش آموزان به دست آوردن تجربه در یک محیط بالینی و برای پزشکان TCM و پزشکان به ارائه مراقبت های بهداشتی استثنایی به بیماران خود. کارکنان ما شامل متخصصان مغز و اعصاب در، طب داخلی، زنان و زایمان، اطفال، سرطان، پوست، سیستم ایمنی کمبود، چشم پزشکی، مدیریت درد، گوارش، قلب و عروق و.

لیسانس، دکترا و برنامه های گواهینامه

ما استاد در سراسر کشور معتبر از طب سنتی چینی (MTCM) و دکتر طب سوزنی و طب شرقی برنامه (DAOM) ارائه یک پایه قوی در TCM تشخیص، طب سوزنی و طب گیاهی چینی، آخرین تحقیقات TCM، آموزش بالینی گسترده، و یک داروی جامع یکپارچه تحصیلات. ماساژ و صدور گواهینامه بدنه برنامه آسیایی ما ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای دریافت هر دو کالیفرنیا و صدور گواهینامه ماساژ ملی است.

تجربه دانشکده و متخصصان بالینی

یادگیری از دانشکده بسیار انجام در آموزش و پرورش TCM. بسیاری از پزشکان و معلمان ما دهه از آموزش تجربه و تمرین TCM در بیمارستان مشهور و دانشکده های پزشکی در چین و ایالات متحده

طب یکپارچه در بهترین حالت آن

در طول برنامه MTCM، شما را به اصول کهن و عمیق تشخیص TCM و درمان، طب سوزنی و طب گیاهی چینی یاد بگیرند، همراه با بهترین طب غربی. به عنوان یک دانشجوی DAOM شما دانش TCM و مهارت های با یادگیری سطوح پیشرفته از چینی و غربی تشخیص طب سنتی، تخصص پزشکی، متقابل معارفه و عمل موثر طب بین رشته تقویت می کند.

آموزش گیاهشناسی گسترده

پنج شاخه دانشگاه در میان کالج TCM برای بخش گیاهشناسی برجسته آن احترام گذاشته شود. در میان استادان ما دکتر است جفری اضطراب سخت و ناگهانی، از نسل یک گیاه شناس معروف چینی. داروخانه گیاهان ما شامل بیش از 400 گیاهان خام، فهرست و ذخیره شده در زیر شلواری های چوبی سنتی، و بیش از 350 فرمول ثبت اختراع.

تخصص گزینه گواهی

به عنوان یک دانشجوی MTCM، شما می توانید گواهینامه تخصص در پزشکی ورزشی، چیگونگ پزشکی، پنج عنصر و Tuina ماساژ دریافت به منظور ارتقاء و تشخیص عمل TCM خود را. این برنامه ارائه می دهد DAOM آموزش پیشرفته با هدایت متخصصان TCM، پزشکان و مربیان برای ارائه به پزشکان با دانش و مهارت های لازم برای در عمل TCM خود را در تخصص بیشتر: سلامت زنان، عصبی و عضلانی پزشکی و طب خانواده است.

مطالعه در چین، تایوان و کره

برنامه در خارج از کشور مطالعه ما یکی از بهترین راه برای تجربه عمل معتبر از TCM با طب مدرن غربی یکپارچه شده است. سفر به آسیا به یادگیری TCM از پزشکان و معلمان بسیار آگاه و برای دریافت آموزش بالینی گسترده در بیمارستان، از جمله درآمد دکتری در مدارس خواهر ما در Hangzhou، تیانجین و Shenyang، چین.

آموزش مداوم

تعهد ما به تعالی در آموزش و پرورش فراتر از فارغ التحصیلی با برنامه های آموزش مداوم ما همچنان ادامه دارد. آوردن معلمان متخصص و استادان با هم، ما ارائه طیف گسترده ای از دوره های با کیفیت بالا در پیشرفته طب سنتی چینی و ارائه گواهینامه در ماساژ آسیایی و بدنه و چیگونگ پزشکی.

برنامه های کمک مالی

پنج شاخه دانشگاه یک موسسه معتبر آموزش عالی مورد تایید برای شرکت در برنامه کمک های مالی فدرال برای MTCM، مک، و برنامه های DAOM است. برنامه های کمک مالی ما می تواند به شما در رفع هزینه های مالی از آموزش و پرورش خود را، از جمله هر دو شهریه و مخارج زندگی کمک کند.

فرصت های شغلی

مشارکت حرفه ای ما با دانشگاه استنفورد، مرکز جامع سرطان در مرکز پزشکی Alta بیتس اجلاس، قیصر-دائمی، دانشگاه علوم پزشکی چینی ژجیانگ، و دانشگاه تیانجین از طب سنتی چینی به شما ارائه فرصت های آموزشی و حرفه ای برجسته در سراسر جهان. فرصت های شغلی در زمینه TCM در حال رشد و عبارتند از: ایجاد یک عمل خصوصی، پیوستن به یک عمل گروه، کار در یک مرکز پزشکی یکپارچه، و فرصت های شغلی در آموزش و پرورش، چاپ و نشر، یا تحقیق.

هر چه حرفه ای خود را از انتخاب، بخش توسعه حرفه ای ما را هدایت خواهد کرد و شما را در دنبال کردن مسیر شغلی خود را بهینه، شما را با ارائه دانش کسب و کار، مهارت و سطح اعتماد به نفس لازم برای تبدیل شدن به یک سنتی پزشک طب چینی موفق است.

فارغ التحصیل موفقیت

فارغ التحصیلان MTCM ما به طور مداوم رسیدن به بالاترین نمره عبور در هر دو آزمون طب سوزنی صدور مجوز کالیفرنیا و امتحانات گواهینامه ملی است. پس از فارغ التحصیلی، به شما خواهد شد واجد شرایط برای ثبت نام در برنامه دکترا و دکترای ما، برای یک موقعیت بالا پرداخت اعمال در یک موسسه پزشکی و یا برای ایجاد یک عمل TCM موفق در هر نقطه در جهان است.

پنج شاخه است معلوم شده است فارغ التحصیلان فوق العاده انجام شده است که رهبران در هر جنبه از TCM عبارتند از: پزشکان، معلمان، نویسندگان، اساتید بین المللی، مشاوران و پژوهشگران. دسترسی به این فارغ التحصیلان به شما ارائه فرصت های شبکه بسیار عالی برای پیشرفت حرفه ای است.

ما امیدواریم که شما ما را در پنج شاخه دانشگاه برای یک تجربه آموزشی واقعا متمایز و پیوستن به کشف مسیر شغلی پاداش از طب سنتی چینی.

پنج شاخه

پنج شاخه دانشگاه نام خود را از پنج شاخه از طب سنتی چینی است که حفظ و بازگرداندن هماهنگی فرد با طبیعت: طب سوزنی، گیاهشناسی، Tuina ماساژ، انرژی، و رژیم غذایی طب چینی.

طب سوزنی

طب سوزنی با استفاده از سوزنهای بسیار برای تنظیم چی (یانگ) و خون (یین)، تولید شده توسط اندام های داخلی، که در کانال به طور منظم جریان و کانالهای انرژی اضافی که البته سراسر بدن است. با توجه به نظریه TCM، اختلالات فیزیکی انسان و یا بیماری به اختلال چی و خون مرتبط است. با قرار دادن سوزن های طب سوزنی در نقاط درست، ما tonify چی و کمبود خون یا تقویت رکود خود، و در نتیجه بهبود سلامت روانی و جسمانی.

گیاهشناسی

گیاهشناسی آماده سازی و استفاده از گیاهان و مواد معدنی به عنوان داروی نسخه ای است. گیاهشناسی چینی در اشکال مختلف، از جمله پودر، قرص، چای و کرم پیدا شده است. این گیاهان اختلالات و بیماری را درمان از طریق جذب داخلی و خارجی. از آنجا که گیاهان چینی سلیقه های مختلف، خواص، طبیعت و توابع، و چون آنها را وارد کنید کانال های مختلف، گیاهان را تحت تاثیر قرار جریان چی و خون، و همچنین تعادل بدن را از یین و یانگ.

ماساژ Tuina

Tuina ماساژ اشاره به استفاده از ماساژ سنتی چینی برای درمان صدمات تاندون ها و عضلات و اختلالات اعضای بدن است. Tuina فشار بر نقاط، و همچنین استفاده از حرکات خاص در امتداد کانالهای انرژی، برای تنظیم و هماهنگ جریان چی و خون اعمال می شود.

رشته ای از علم مکانیك که درباره نیرو و تحولات آن بحی میکنند

انرژی تمرینات است که از طریق تنفس و بدن حرکات ریتمیک را شفا می باشد. انرژی شامل هنر شفا داخلی، مانند ورزش پنج حیوانات توسعه یافته توسط هوآ، مدیتیشن، پزشکی چیگونگ و سبک های مختلف تای چی چوان، یک هنر رزمی داخلی در سراسر جهان انجام می شود.

پزشکی غذایی چینی

چینی غذایی پزشکی یک روش بسیار موثر از خود درمانی در چین تحویل بیش از هزاران سال است. مانند تمام جوامع کشاورزی، چین ارتباط حیاتی بین غذا و سلامت درک می کند. بنابراین، پزشکان TCM تجویز رژیم های غذایی با انرژی متعادل برای درمان disharmonies در چی، خون، و توابع عضو، با استفاده از مشخصات پر انرژی از مواد غذایی است.

در پنج شاخه، ما معتقدیم آموزش TCM یک عمیق از رابطه انسان با طبیعت یک دیدگاه فلسفی در قلب تمامی تمدنهای بزرگ انسانی فراهم می کند. ما مایل به تداوم این حکمت TCM ذاتی.

ماموریت

پنج شاخه دانشگاه، یک دانشکده تحصیلات تکمیلی از طب سنتی چینی است، به آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به پزشکان استثنایی، مربیان و محققان اختصاص یافته است.

هدف ما

پنج شاخه دانشگاه به اختصاص داده شده:

 • ارائه بالاترین سطح آموزش حرفه ای در طب سنتی چینی و طب یکپارچه در ایالات متحده و بین المللی است.
 • توسعه بسیار ماهر TCM بالینی پزشکان، مربیان و محققان.
 • پیشبرد عمل TCM عنوان روش پزشکی مستقل از طریق عملکرد بالینی، آموزش و پژوهش.
 • تشویق همکاری حرفه ای در میان پزشکان TCM، دانشکده، بیماران و ارائه دهندگان مراقبت سلامت برای تبدیل جهان بینی مراقبت های بهداشتی. به رسمیت شناختن TCM به عنوان جزء مهمی از پزشکی جهان است.
 • حمایت جامعه بین المللی فرهنگی و متنوع با ارائه برنامه های ما به سه زبان و با ارائه به دانش آموزان فرصت برای تحصیل در خارج.
 • پرورش یک محیط حرفه ای برای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان که به ترویج برتری علمی و همچنین رشد شخصی و توسعه است.
 • ارائه TCM استثنایی و یکپارچه مراقبت از بیمار دارو به جامعه از طریق پنج شاخه مراکز بهداشتی درمانی دانشگاه.
 • آموزش عمومی در مورد مزایای قابل توجهی از مراقبت های بهداشتی TCM از طریق برنامه های آموزش مداوم و سخنرانی جامعه است.

چشم انداز و ارزش

در طول 20 سال آینده، پنج شاخه دانشگاه را به یک دانشگاه بین المللی تکامل، آموزش آموزش TCM سطح بالا به زبان انگلیسی، چینی، کره ای و ارائه مراقبت های بهداشتی TCM در یک محیط پزشکی یکپارچه در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان.

فلسفه TCM دیدگاه پزشکی به عنوان یک پاسخ دلسوزانه به درد و رنج انسان. ما این فلسفه با تشویق محیط های دانشگاهی و مراقبت های بهداشتی حمایت و انسانی را در آغوش خواهد شد. اعضای هیئت علمی ما خواهد شد بر اساس انتخاب نه تنها در برتری علمی بلکه شور و شوق آنها سرچشمه در حالی که آموزش و نظارت دانش آموزان است. دانش آموزان ما خواهد شد برای توانایی علمی و همچنین شفقت و تعهد برای خدمت به دیگران انتخاب شده است.

چهار روند خواهد دید ما بیش از 20 سال آینده تحت تاثیر قرار: تعداد فزاینده ای از بیماران ادامه خواهد داد به دنبال پزشکان TCM مجرب به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولیه. مدارس TCM همچنان به بهبود برنامه های خود را برای ارائه به پزشکان بالینی TCM بسیار ماهر برای دیدار با این تقاضا در حال رشد.

دانشگاه TCM در چین و کارشناسان پزشکی در ایالات متحده ادامه خواهد داد به همکاری و به اشتراک گذاری تخصص خود را در TCM و طب غربی، یک جزء حیاتی برای توسعه پیشرفته از برنامه های دکترا TCM و تحقیقات است.

دانشمندان، پژوهشگران و موسسات پزشکی ادامه خواهد داد به تحقیق عمق و اثر بخشی TCM، و در نتیجه پذیرش بیشتر از طب چینی در میان حرفه ای پزشکی و دانشکده های پزشکی.

تقاضای بیشتری برای مراقبت های بهداشتی یکپارچه تکامل خواهد را به متخصصان مراقبت های بهداشتی به هم ملحق برای رسیدگی به نیازهای کامل سلامت مردم با آموزش یکی دیگر در مورد کار خود و همکاری به ارائه درمان موثر، جلوگیری از بیماری و ترویج بهینه رفاه برای بیماران.

مکان ها

 • Santa Cruz

  200 7th Avenue Santa Cruz, CA 95062, , Santa Cruz

  • San Jose

   1885 Lundy Ave, Ste 108

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات