Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

مقدمه

FHSU پیشرو به جلو فکر، دانشگاه کارآفرین از غرب میانه است. ما یک ثبت نام از بیش از 13،000 دانش آموزان و ارائه صدها برنامه گواهی و درجه در کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق سطوح 28 گروه های دانشگاهی. ما دانش آموزان هدف گرا که می خواهند فرصت های یادگیری برتر در داخل و خارج از کلاس درس همراه با فوق العاده ای یک به یک توجه و حمایت را جذب کند.


استادان ما معلمان برجسته که انگیزه دانش آموزان برای توسعه استعدادهای منحصر به فرد خود هستند. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما با درک عمیق از دانش و مهارت های حرفه ای و اعتماد به نفس است که آنها را مزیت رقابتی می دهد در حرفه خود، در حال حاضر و برای یک عمر فارغ التحصیل.


کافی شاپ ها، یکی از یک نوع رستوران ها، خرید و هنر پر جنب و جوش - در نیمه راه واقع بین دنور و کانزاس سیتی، FHSU یک جامعه استقبال در قلب تاریخی هیز، یک جامعه که ریشه های آن مرز و حساسیت مدرن آن را جشن است صحنه است.


دانشگاه ایالتی فورت Hays مدت طولانی به حال یک سیاست ساخت اطلاعات به راحتی در دسترس و تضمین انطباق با HEA فدرال و قوانین HEOA.

امور هیات علمی

این که آیا شما یک دانش آموز دبیرستانی در غرب کانزاس به دنبال شروع کار خود را در کالج، عضو ارتش به دنبال مدرک خود، و یا آموزش و پرورش دنبال حرفه ای ادامه، دانشگاه ایالتی فورت Hays ارائه می دهد صدها نفر از درجه، گواهی و گزینه البته در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد.

دانشگاه ایالتی فورت Hays به دنبال ارائه همه افراد با فرصت های آموزشی نوآورانه، در دسترس و مقرون به صرفه. اولویت ما این است که مجهز به دانش آموزان با آموزش و پرورش در عمق، دست در عملی تجربه و چشم انداز بین المللی لازم برای موفق شدن، اعضای نیروی کار قرن 21st مشغول اند.

  • فرصت های یادگیری با عمق استثنایی
  • هیئت علمی که به توجه و پشتیبانی استثنایی ارائه
  • انتظار از تعامل اجتماعی، مدنی، و حرفه ای
  • توسعه مشارکت که فرهنگ را با هم، دیدگاه ها، و تفکر
  • نوآوری است که راه حل درایوهای

دانشجویان بین المللی آینده

سه راه شما می توانید درخواست برای حضور در دانشگاه ایالتی فورت هیز به عنوان یک دانشجوی بین المللی: به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد، به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی، به عنوان یک انگلیسی به عنوان زبان دوم دانشجویی.

شما می توانید دسترسی به 22 برنامه های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی، از جمله کسب و کار، علم، و برنامه های درجه آن را دریافت. بیش از 60 برنامه معتبر را انتخاب کنید برای بزرگ در عنوان یک دانشجوی کارشناسی وجود دارد. آموزش زبان انگلیسی در دسترس از ابتدا از طریق سطوح پیشرفته تسلط به زبان انگلیسی است.

پردیس دانشگاهی


دانشگاه ایالتی فورت Hays یک دانشگاه امن، زیبا و دوستانه با دانشجویان کلاس ها در مورد 4،300 گرفتن در دانشگاه، از جمله حدود 270 از 24 کشور متفاوت است. هیئت علمی و کارکنان ما برای توجه شخصی خود را استثنایی و پشتیبانی ارائه شده به دانش آموزان شناخته شده است، و کمک به دانشجویان بین المللی است نیز در محل، مانند زبان انگلیسی به عنوان زبان برنامه دوم، و کارکنان اختصاص داده شده به ارائه کمک برای دانشجویان خارجی در خدمات دانشجویان بین المللی دفتر.

FHSU در هیز، کانزاس، در نیمه راه میان دنور و کانزاس سیتی با چهار بار در روز به خدمات هوایی و از دنور، کلرادو واقع شده است. دانش آموزان لذت بردن از مزایای زندگی کوچک شهرستان در زمینه های فرهنگی گسترده ای از یک دانشگاه با دسترسی به مناطق عمده شهری از ایالات متحده است.مکان ها

  • Wichita

    600 Park Street

    سوالات