Keystone logo
FHNW Academy of Art and Design, Institute Digital Communication Environments

FHNW Academy of Art and Design, Institute Digital Communication Environments

FHNW Academy of Art and Design, Institute Digital Communication Environments

مقدمه

موسسه محیط‌های ارتباطات دیجیتال HGK Basel برنامه‌های درسی معتبر بین‌المللی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد. سطوحی که منعکس کننده سنت غنی مدرسه طراحی بازل به طور خاص و طراحی گرافیک سوئیس به طور کلی است.

شهر بازل، واقع در دره سه ملیتی رودخانه راین، یک محیط فرهنگی منحصر به فرد با دسترسی آسان به فرانسه و آلمان است.

در حالی که دوره کارشناسی ما بر توانایی دانش آموزان برای انجام یک فرآیند خلاقانه تمرکز دارد، برنامه کارشناسی ارشد طراحی ما تلاش می کند تا واژگان طراحی فردی دانش آموزان را بر اساس میراث طراحی سوئیس و آموزش منحصر به فرد آن گسترش دهد. کارشناسی ارشد بین المللی طراحی با همکاری دانشگاه ایلینوی در شیکاگو (UIC) انجام می شود. این برنامه منجر به دریافت مدرک مضاعف از UIC و HGK Basel می شود.

استاد بین المللی طراحی UIC / HGK بازل

طراحی گرافیک، ارتباطات بصری، و طراحی رسانه شکل بصری به پیام هایی می دهد که بخشی از زندگی روزمره ما می شود. اگرچه این رشته‌ها به «سیل تصویر» بسیار مورد بحث در جوامع امروزی کمک می‌کنند، اما ما به دانش ضمنی درباره معنای تصاویر، فرآیند ایجاد آنها و مراجع رسانه‌ای آن‌ها اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌یابیم. بر روی این موضوع اصلی است که MDes متمرکز شده است. بنابراین، هدف این برنامه تعمیق مهارت‌های طراحی فرآیند محور از طریق کار طراحی پروژه‌محور با صلاحیت تحلیلی افزایش یافته در تئوری تصویر و علوم رسانه است.

مسائل کلیدی

مشارکت بین‌المللی بین UIC و HGK بازل فرصت‌های مختلفی را برای شرکت‌کنندگان در برنامه ایجاد می‌کند، مانند دوره‌های کارآموزی بین‌المللی، تحصیل در یک محیط فرهنگی خارجی، و گروهی بین‌المللی از دانشجویان و اساتید.

روش منحصر به فرد مدرسه طراحی بازل، سنت و تمرکز آن، برنامه MDes را به فرصتی فوق العاده برای دستیابی به سطح بالایی از صلاحیت طراحی عملی و نظری تبدیل می کند.

برنامه MDes درگیر بحث های جاری در مورد رویه طراحی بین المللی و مسائل مربوط به تحقیقات طراحی آن است. در ترکیب با پیشینه عملی قوی دانشکده طراحی بازل، به دانشجویان فارغ التحصیل این فرصت داده می شود تا در لبه برش گفتمان در مورد نظریه تصویر و تحقیقات طراحی محور قرار گیرند.

سوالات