Keystone logo
FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

مقدمه

FH Kufstein Tirol در حال حاضر دارای 2200 دانش آموز از بیش از 50 کشور است که فضایی بین المللی و چند فرهنگی ایجاد می کنند. این واقعیت که ما بیش از 215 دانشگاه شریک در سراسر جهان داریم به این معنی است که سالانه بیش از 200 دانشجوی ورودی بین المللی توسط FH Kufstein Tirol میزبانی می شوند و تعداد بیشتری از دانشجویان ما برای یک ترم یا سال برای تحصیل در خارج از کشور خارج می شوند.

علاوه بر این، با حدود 450 مدرس قراردادی، FH Kufstein Tirol نقش مهمی در اقتصاد منطقه ایفا می کند. طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد - ارائه شده در هر دو فرمت تمام وقت و پاره وقت - برای پاسخگویی به خواسته های حرفه ای صنایع مربوطه در نظر گرفته شده است. FH Kufstein Tirol همچنین یک برنامه تحصیلات تکمیلی را با همکاری چندین دانشگاه شریک مشهور بین المللی ایجاد کرده است. بنابراین، فارغ التحصیلان برنامه های تحصیلی ما دارای چشم اندازهای عالی برای پر کردن موقعیت های چالش برانگیز در رشته خود و برای پیشرفت شغلی خود هستند.

مفهوم تحقیق

عملکرد برجسته در تحقیق و توسعه برای آموزش و یادگیری کارآمد و مبتنی بر علمی لازم است. بنابراین، FH Kufstein یک برنامه تحقیق و توسعه قوی ایجاد کرده است که هدف آن ارتقای شایستگی های نهادی و فردی و همچنین کمک به سطح بالایی از شناخت و ادغام در جوامع علمی و تجاری است. مطابق با دستور قانونی برای دانشگاه های علوم کاربردی اتریش، مفهوم تحقیق و توسعه FH Kufstein با رویکرد تحقیقات کاربردی همسو شده است. هدف تولید نتایج تحقیق و توسعه علمی است که به پایگاه دانش علمی کمک می کند و همچنین رقابت پذیری و جذابیت اقتصاد محلی را به طور پایدار افزایش می دهد.

پذیرش ها

شرایط ورود به برنامه کارشناسی ارشد

 • تکمیل یک برنامه لیسانس یا دیپلم (در دانشگاه یا دانشگاه علمی کاربردی) مربوط به برنامه مدرک یا مدرک معادل پس از متوسطه
 • سابقه کار عملی
 • مهارت های انگلیسی خوب

شرایط پذیرش زبان آموزش

همه متقاضیانی که آلمانی زبان مادری نیستند، باید مهارت های زبان آلمانی خود را ثابت کنند (حداقل سطح B2).

استثنا :

 • کارشناسی ارشد مطالعات بازرگانی بین المللی (100% انگلیسی)
 • کارشناسی ارشد ورزش، فرهنگ و مدیریت رویداد (100٪ انگلیسی)

برای شرایط ورود به سطح زبان، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید.

ویژگی های پردیس

پردیس جذاب در محیطی جذاب

FH Kufstein Tirol در ساختمانی مستقر است که شامل اتاق‌های سخنرانی و فضاهای کاری مدرن، یک کتابخانه، و یک کافه تریا است. پردیس در محوطه پارک سبز و سخاوتمندانه ای واقع شده است که در مجاورت مرکز شهر قرار دارد. بسیاری از امکانات ورزشی و اوقات فراغت، و همچنین مراکز فرهنگی مجاور و شهرهای پایتخت منطقه، یک حس هیجان انگیز و بین المللی ایجاد می کنند.

تور با راهنما

این ویدیو مربوط به نوامبر 2020 است. به دلیل اقدامات ایمنی کرونا، محوطه دانشگاه کمی متفاوت به نظر می رسد.

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  مکان ها
  • Kufstein

   FH Kufstein Andreas Hofer-Straße 7, 6330, Kufstein

   • facebook
   • instagram
   • linkedin
   • youtube

  سوالات