Keystone logo
FH Aachen University of Applied Sciences

FH Aachen University of Applied Sciences

FH Aachen University of Applied Sciences

مقدمه

FH Aachen University of Applied Sciences

با بیش از 14،500 دانشجو ، تقریباً 2000 فارغ التحصیل سالانه ، ده دانشکده ، برنامه های بیش از 90 درجه ، 9 م inسسه داخلی و سه مutesسسه وابسته و همچنین چهار سیستم صلاحیت ، FH Aachen University of Applied Sciences ، با آخن و یولیچ مکانها ، یکی از بزرگترین و مهمترین دانشگاههای علوم کاربردی در آلمان است. حدود 230 استاد ، و همچنین تقریباً 900 کارمند ، در اینجا ، در امر تدریس ، تحقیق و مدیریت کار می کنند.

FH Aachen یک دوره تحصیلات درجه یک را به دانشجویان خود ارائه می دهد که فوق العاده آنها را برای شغل در حرفه های مدرن و ترند آماده می کند. جدا از موضوعات سنتی MINT ، مانند ریاضیات ، انفورماتیک ، علوم طبیعی و فناوری ، طیف وسیعی از دوره های ارائه شده توسط دانشگاه شامل مطالعات و طراحی بازرگانی نیز می باشد. مطابق با نیازهای بازار ، بیش از 90 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد فقط به عنوان دوره های تحصیل تمام وقت ارائه نمی شوند ، همچنین تعداد برنامه های تحصیل دوگانه ، مطابق با نیازهای بازار ، به طور فزاینده ای وجود دارد.

این دانشگاه بر روی آموزش مدرن متمرکز است که براساس جدیدترین بینش های تعلیمی هدایت می شود و از روش های به روز مانند آموزش الکترونیکی استفاده می کند. دانشجویان از پشتیبانی شخصی برخوردار می شوند که امکان تبادل شدید دانش و تجربیات با کادر آموزشی را فراهم می کند. تلفیق یافته های تحقیق و توسعه فعلی ، دانشجویان را پس از فارغ التحصیلی برای شغل حرفه ای خود آماده می کند.

وقتی نوبت به تحقیق می رسد ، FH Aachen تلاش می کند تا یکی از قوی ترین دانشگاه های علوم کاربردی در آلمان باشد. این شایستگی ها عمدتا در زمینه های آینده انرژی ، تحرک و علوم زندگی است. آخرین نتایج تحقیق به طور مستقیم در تدریس گنجانیده شده است.

از طریق همکاری نزدیک با مشاغل منطقه ای ، دانشگاه و بنگاه های اقتصادی در زمینه تولید محصولات و روش هایی که ارزش افزوده مستقیم در منطقه فراهم می کنند ، همکاری می کنند. FH Aachen زنان و مردان جوانی را که مسئولیت خود را در مشاغل منطقه ای بر عهده می گیرند و با استفاده از دانش تخصصی مربوط به تحقیقات و مهارت های روش شناختی به توسعه تجارت و صنعت محلی کمک می کنند ، آموزش می دهد.

گسترش شبکه های منطقه ای ، ملی و بین المللی در زمینه آموزش و پژوهش ، بخشی اساسی از برنامه های FH آخن برای آینده است ، به ویژه با توجه به موقعیت منطقه ای یورو پردیس ها در آخن و یولیچ ، نزدیک به بلژیک و هلند. یک مرحله قاطع دیگر ارائه برنامه های مدرک بین المللی است. در اینجا ، زبان آموزش انگلیسی است که به منظور جلب علاقه بیشتر دانشجویان آینده نگر خارجی است. در این زمینه ، همکاری با دانشگاه های شریک خارجی متعدد و قابل توجه FH Aachen از جذابیت ویژه ای برخوردار است.

انستیتوی تازه وارد FH Aachen دانشجویان از سراسر جهان را برای دوره بعدی تحصیل در آلمان آماده می کند. تعهد مهارت های زبانی و همچنین مهارت محتوا به صورت کاملاً متمرکز دانش آموزان را قادر می سازد تا یک دوره کارشناسی را در شمال راین-وستفالن شروع کنند.

مکان ها

 • Aachen

  Bayernallee,11, 52066, Aachen

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات