Keystone logo
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

مقدمه

مدرسه

اولین مدرسه مدیریت دولتی در آمریکای لاتین، مدرسه مدیریت دولتی برزیل در بنیاد گتولیو وارگاس (FGV EBAP) در ریودوژانیرو در 15 آوریل 1952، از طریق مشارکت بین سازمان ملل متحد (UN) و FGV تأسیس شد. به منظور پاسخگویی به خواسته های متخصصان واجد شرایط در این زمینه.

در سال 2002 ، آن را به Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE) تغییر نام داد ، منعکس کننده فعالیت های آن در بخش خصوصی است که از زمان تأسیس در واقع وجود داشته است. در طی این دهه ها ، این توانایی و مشروعیت خود را از طریق توانایی حیرت انگیز در ارائه دانش برتر به دانش آموزان خود تقویت کرده و آنها را در فرایندی از تولید به عنوان عالی قرار داده است.

روح پیشگام

 • اولین مدرسه آمریکای لاتین که دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت است.
 • اولین کتاب های برزیل در مورد کارهای اداری توسط این مدرسه منتشر شد.
 • اولین موسسه در برزیل که از سیستم ثبت نام دوره و امتیازات استفاده می کند.
 • اولین ریاست جمهوری و دفتر مرکزی انجمن ملی مطالعات و تحقیقات فارغ التحصیلان مدیریت (ANPAD)
 • در سال 1961، نماینده سابق کنگره فدرال و پروفسور EBAPE، آلبرتو گوئریرو راموس، پیش نویس مقررات را برای حرفه مدیر تهیه کرد که توسط قانون شماره 4.769 در 9 سپتامبر 1965 تصویب شد.
 • اولین مدرسه در برزیل که توسط چهار موسسه معتبر بین المللی معتبر برای برنامه های برجسته، اعضای هیئت علمی و برنامه درسی در مدیریت به رسمیت شناخته شده است: AACSB، EQUIS-EFMD، ICAPA و NASPAA.

مأموریت

ایجاد و انتشار دانش در مدیریت و در عین حال تقویت هم افزایی بین بخش عمومی و خصوصی، با آموزش متخصصان برای تأثیرگذاری با دقت مفهومی و روش شناختی، ایده ها و اقدامات مرتبط با توسعه برزیل.

ویژگی های پردیس

ساختار فناوری ارائه شده توسط FGV EBAPE به دانش آموزان با برتری علمی وی سازگار است. آزمایشگاه‌های فناوری اطلاعات آن مجهز به نرم‌افزارهای علمی، کامل با نمایشگرهای LCD، دستگاه‌های دی‌وی‌دی‌خوان/ضبط، و یک استخر چاپی هستند که همگی برای استفاده در ساعات کاری محل، به جز زمانی که از آزمایشگاه‌ها برای دوره‌های عملی استفاده می‌شود، در دسترس هستند.

این دانشکده بازرگانی همچنین دسترسی به اینترنت Wi-Fi و کارمندان ماهر ماهر و متخصص را در زمینه پشتیبانی و پاکسازی مشکلات مربوط به رایانه برای دانشجویان و دانشکده ها ارائه می دهد.

کلاس‌های دارای تهویه مطبوع هر کدام می‌توانند حدود پنجاه دانش‌آموز را در خود جای دهند، در حالی که بنیاد Getulio Vargas پنج سالن را نیز ارائه می‌کند که می‌توانند رویدادها، سمینارها، کارگاه‌ها و کلاس‌ها را میزبانی کنند.

محل

شهر: ریودوژانیرو

معروف ترین شهر برزیل، ریودوژانیرو به دلیل اقتصاد قوی و امیدوارکننده اش در سراسر جهان شهرت دارد. با جمعیتی بیش از پانزده میلیون نفر که دومین بازار بزرگ برزیل را تشکیل می دهد، شرایط مناسبی را برای تازه واردان شرکتی فراهم می کند و از سرمایه گذاری های تازه قدردانی می کند. اما هیچ یک از این مزایا نمی تواند بر پتانسیل گردشگری آن برتری داشته باشد: هر ساله پذیرای هزاران بازدید کننده از سراسر جهان است که به سواحل زیبا و سایر جاذبه های طبیعی از جمله کارناوال و مهمتر از همه مهمان نوازی سرزنده مردمانش کشیده می شوند.

FGV EBAPE

ساختمان مدرن از سه طبقه و یک زیرزمین به مساحت کل پنج هزار و چهارصد متر مربع (معادل تقریباً شصت هزار فوت مربع) تشکیل شده است. این فضا می تواند 616 دانشجو را در خود جای دهد و 120 منطقه مطالعاتی را ارائه می دهد. این ساختمان یک سالن بزرگ دانشجویی مدرن در سطح ورودی ارائه می دهد. دو سالن سخنرانی به سبک هاروارد با ظرفیت 70 نفر، و پنج کلاس درس بزرگ - هر کدام با 48 دانشجو - با صندلی‌های ثابت و میزهایی که در یک ردیف سنتی چیده شده‌اند.

ساختمان اصلی FGV

FGV واقع در منطقه جنوبی ریودوژانیرو، مشرف به یکی از مشهورترین و خیره کننده ترین مناظر جهان است: Sugarloaf. در 20 دسامبر 1968 افتتاح شد، دفتر مرکزی آن توسط یکی از تأثیرگذارترین نام ها در معماری مدرن بین المللی طراحی شد: اسکار نیمایر برزیلی.

ساختمان اصلی FGV رو به یاروی Enseada de Botafogo با مسیر دوچرخه‌سواری در ساحل و مناطق سبز است که برای پیاده‌روی و سایر فعالیت‌های بیرونی ایده‌آل است.

نزدیک به محله‌های قدیمی مانند Copacabana، Flamengo، Humaitá، Jardim Botânico، Urca، Catete و Gloria، و همچنین مرکز شهر CBD، توسط خوابگاه‌ها و هتل‌ها، بارها، مراکز خرید و فروشگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو و خطوط اتوبوس احاطه شده است. و همچنین ساختمان های اداری که دفاتر مرکزی شرکت های بزرگ برزیلی و چند ملیتی را در خود جای داده است.

مراکز تحقیقاتی

CBR

مرکز تحقیقات رفتاری (CBR) برای درک بهتر اینکه چگونه نیروهای اقتصادی، محیطی و اجتماعی بر تصمیم‌گیری در حوزه‌های مورد علاقه کسب‌وکارها، نهادهای دولتی و غیردولتی و سیاست‌گذاران تأثیر می‌گذارند، بر تحقیقات رفتاری میان رشته‌ای متکی است.

ماموریت CBR افزایش رفاه اجتماعی از طریق تحقیقات رفتاری است.

با استفاده از بینش‌های علوم رفتاری، ما اثربخشی مداخلاتی را با هدف رسیدگی به یک مشکل اجتماعی مهم شناسایی، طراحی و آزمایش می‌کنیم.

CBFR

مرکز تحقیقات بانکی و مالی در ریو (CBFR) تحقیقات بین المللی پیشرفته در زمینه های بانکداری و مالی را ترویج می کند و به عنوان یک انجمن برای انتقال دانش و همکاری بین دانشگاهیان و متخصصان عمل می کند. هدف CBFR دستیابی به این اهداف از طریق همکاری با محققان پیشرو بین المللی در زمینه های بانکداری و مالی از مدارس آسیا، اروپا، آمریکای لاتین و ایالات متحده است.

سؤالات تحقیقی که توسط محققان CBFR بررسی می شود، حوزه های گسترده ای از بانکداری و مالی مانند عملکرد بازارهای اعتباری، اهمیت بانکداری برای توسعه اقتصادی یا تأثیر متقابل بین مقررات مالی و بانکی و کیفیت مالی و بانکی را در بر می گیرد. خدمات. برای بحث در مورد این سؤالات تحقیقاتی و انتشار نتایج پروژه های تحقیقاتی، CBFR یک خبرنامه و یک سری مقاله کاری منتشر می کند، بورسیه ها و برنامه بازدیدکنندگان را ارائه می دهد و سمینارهای تحقیقاتی، کارگاه ها، کنفرانس های بین المللی و رویدادهای سیاستی را سازماندهی می کند.

ARC A&A

ARC-A&A – مرکز تحقیقات کاربردی در حسابداری و تجزیه و تحلیل، مأموریت توسعه و انتشار دانش در حسابداری و تجزیه و تحلیل داده ها را دارد.

در این معنا، ما تحقیقات کاربردی را توسعه می دهیم که به دنبال حل مشکلات واقعی در زمینه های برنامه ریزی، بودجه، حسابداری، حسابرسی و تجزیه و تحلیل داده ها است. ما در همکاری با مراکز تحقیقاتی مشابه بین المللی به رسمیت شناخته شده کار می کنیم. ما گزارش های تحقیقاتی را برای چاپ در مجلات اصلی دانشگاهی در منطقه آماده می کنیم. و ما اوراق سفید را برای تأثیرگذاری بر سیاستگذاران، تعیین کنندگان استانداردها و تنظیم کننده ها آماده می کنیم.

CECIN

مرکز مطالعات رقابت پذیری و نوآوری (CECIN) ابتکاری از Brazilian School of Public and Business Administration Fundação Getulio Vargas (FGV EBAPE) است. تحقیقات کاربردی در زمینه رقابت و نوآوری را توسعه می دهد و همکاری پروژه ها را با محققان و سازمان های دولتی و خصوصی در سطح ملی و بین المللی تقویت می کند.

هدف کلی مرکز مطالعات رقابت پذیری و نوآوری تبدیل شدن به مرجع برزیلی و آمریکای لاتین در تحقیقات کاربردی در زمینه های رقابت، مدیریت عمومی کارآمد، مطالعات اقتصادی، نوآوری عمومی و تجاری، صنایع خلاق و اقتصاد تجربه است.

  رتبه بندی

  تحکیم ملی

  CAPES - آژانس فدرال برزیل برای حمایت و ارزیابی تحصیلات تکمیلی
  هماهنگی برای ارتقای پرسنل آموزش عالی

  • حداکثر نمره برای برنامه های تحصیلی.
   • کارشناسی ارشد و دکتری؛
   • حداکثر نمره برای برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای.
   • کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت بازرگانی (MEX)؛
   • کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی - فشرده (MEXi)؛
   • کارشناسی ارشد مدیریت (MIM).

  رتبه 4
  مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای مدیریت دولتی که در سال 2011 توسط CAPES پیشنهاد شد، فعالیت خود را با امتیاز 4 آغاز کرد.

  • کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت دولتی - MAP.

  منبع: هماهنگی برای بهبود کارکنان آموزش عالی (CAPES)، 2017. CAPES مسئول ارزیابی تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی در برزیل است.


  ENADE - آزمون سراسری عملکرد دانش آموزان

  • بهترین برنامه در مقطع کارشناسی

  دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی در FGV EBAPE حداکثر امتیاز را در شاخص های کیفیت منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش در سال 2019 به دست آورد. این دوره در آزمون ملی عملکرد دانشجویی (ENADE) و مفهوم دوره مقدماتی (CPC) نمره 5 را به دست آورد.

  منبع: موسسه ملی مطالعات و تحقیقات آموزشی Anisio Teixeira (INEP)، 2019.


  IGC - نمایه عمومی دوره های آموزشی

  • حداکثر نمره 5

  FGV EBAPE طبق Índice Geral de Cursos (IGC) که در 12 دسامبر 2019 توسط وزارت آموزش و پرورش (MEC) منتشر شد، به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزش عالی در برزیل طبقه بندی شده است. به گفته IGC، این مدرسه یکی از معدود مؤسسات آموزش عالی است. تنها 2.03 درصد از مؤسسات آموزش عالی رتبه 5 در این شاخص دارند.

  منبع: موسسه ملی مطالعات و تحقیقات آموزشی Anisio Teixeira (INEP)، 2019


  گویا ابریل

  راهنمای دانش آموز

  • حداکثر نمره برای برنامه کارشناسی - کارشناسی مدیریت

  برای هشتمین سال متوالی مدرک 5 ستاره مدیریت بازرگانی. Guia do Estudante یک راهنمای دانشجویی برای انتخاب برنامه های کارشناسی است.

  منبع: با توجه به Guia do Estudante، انتشارات ابریل - 2018.


  تحکیم بین المللی

  این مدرسه یکی از بهترین مدارس کسب و کار در جهان است. در سال 2014، FGV EBAPE موفق به دریافت اعتبار بین المللی EQUIS تحت سیستم بهبود کیفیت اروپا شد که یکی از مهم ترین گواهینامه ها در دنیای آکادمیک است. در سال 2018، FGV EBAPE مهر و موم AACSB را توسط مهمترین نهاد اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار در ایالات متحده دریافت کرد. در مارس 2015، کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت دولتی (MAP) ارائه شده توسط FGV EBAPE توسط کمیسیون بین المللی اعتباربخشی آموزش و آموزش مدیریت دولتی (ICAPA)، که مؤسسه ای مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی و آموزشی مدیریت دولتی است، اعتبار اعطا کرد. . اخیراً، FGV EBAPE به اولین مدرسه در برزیل تبدیل شده است که توسط شبکه مدارس سیاست عمومی، امور و مدیریت (NASPAA) معتبر شده است.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Rio de Janeiro

   Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010, , Rio de Janeiro

  • Bailrigg

   Lancaster University, LA1 4YW, Bailrigg

   • Montreal

    McGill University Rue Sherbrooke Ouest,845, H3A 0G4, Montreal

    • Yokohama

     Yokohama National University, 240-8501, Yokohama

     • Bengaluru

      Indian Institute of Management Bangalore, 560051, Bengaluru

      سوالات