Keystone logo
FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

مقدمه

دانشگاه علوم کاربردی سوئیس از راه دور (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) یک دانشگاه معتبر ملی است. از سال 1998، مدارک پاره وقت کارشناسی و کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش مداوم را ارائه می دهد. با بیش از 20 سال تجربه در آموزش از راه دور، این دانشگاه پیشرو در آموزش الکترونیکی در سوئیس است و جایگزینی برای دانشجویانی است که به دنبال ترکیب کار، خانواده و تحصیل هستند.

FFHS دارای چهار مکان در زوریخ، بازل، برن و بریگ است. دارای 150 کارمند و بیش از 500 مدرس است که دانش تخصصی خود را به حدود 2900 دانشجو (وضعیت: 2021) به شیوه ای عمل محور انتقال می دهند. در چهار موسسه تحقیقاتی خود، FFHS تحقیقات کاربردی گرا در زمینه های علوم وب، مدیریت و نوآوری، سلامت و یادگیری الکترونیکی را تحت دستور عملکرد دولت فدرال انجام می دهد.

از سال 2004، FFHS به دانشگاه علوم و هنرهای کاربردی جنوب سوئیس (Scuola Universitaria Professionale della Svizzera Italiana - SUPSI) وابسته است و در استراتژی کلی آن گنجانده شده است.

از سال 2017، FFHS دارای کرسی آموزش از راه دور شخصی و تطبیقی یونسکو است.

پیشگام در یادگیری ترکیبی

FFHS بیش از 20 سال است که دوره های تحصیلی را طبق مدل «آموزش ترکیبی» ارائه می دهد و به عنوان پیشگام در آموزش از راه دور در سوئیس شناخته می شود. مدل آن بر اساس حدود 80٪ مطالعه خود یا آنلاین و 20٪ تدریس در کلاس است. شکل نوآورانه مطالعه - ترکیبی از آموزش الکترونیکی با آموزش سنتی و ارتباط مستقیم عملی - شکاف را در سیستم آموزشی سوئیس می بندد: FFHS متخصصان بسیار واجد شرایط را بدون حذف آنها از بازار کار آموزش می دهد.

ویژگی های پردیس

دفتر مرکزی - پردیس سرتیپ

دفتر مرکزی FFHS در Schinerstrasse 18 واقع شده است و حدود 100 کارمند در بخش های اداری، آموزشی و پژوهشی کار می کنند.

پردیس زوریخ-رجنسدورف

پردیس زوریخ-رجنسدورف دارای اتاق‌های آموزشی مدرن و حدود 30 محل کار برای آموزش و تحقیق است. FFHS در اوایل سال 2021 به پردیس جدید خود در Gleisarena درست در کنار ایستگاه اصلی زوریخ خواهد رفت.

پردیس برن

FFHS در ساختمان «وله 7» درست در مجاورت ایستگاه اصلی قطار در برن واقع شده است و اتاق های آموزشی نوآورانه و همچنین خدمات مشاوره ای را برای دانشجویان آینده ارائه می دهد.

پردیس بازل

در بازل، اتاق‌های آموزشی و خدمات مشاوره دانشجویی نیز یک مکان بسیار مرکزی در مرکز آموزشی NSH دارند - فقط یک پیاده‌روی کوتاه با ایستگاه قطار بازل.

مرکز مطالعات سنت گالن

FFHS یک مرکز مطالعه در سنت گالن را با همکاری مرکز توسعه حرفه ای (CPD) راه اندازی می کند.

    مکان ها

    • Brig

      Schinerstrasse,18, 3900, Brig

      سوالات