Keystone logo
FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

FFHS Swiss Distance University of Applied Sciences

مقدمه

دانشگاه علوم کاربردی سوئیس از راه دور (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) یک دانشگاه معتبر ملی است. از سال 1998، مدارک پاره وقت کارشناسی و کارشناسی ارشد و برنامه های آموزش مداوم را ارائه می دهد. با بیش از 20 سال تجربه در آموزش از راه دور، این دانشگاه پیشرو در آموزش الکترونیکی در سوئیس است و جایگزینی برای دانشجویانی است که به دنبال ترکیب کار، خانواده و تحصیل هستند.

FFHS دارای چهار مکان در زوریخ، بازل، برن و بریگ است. دارای 150 کارمند و بیش از 500 مدرس است که دانش تخصصی خود را به حدود 2900 دانشجو (وضعیت: 2021) به شیوه ای عمل محور انتقال می دهند. در چهار موسسه تحقیقاتی خود، FFHS تحقیقات کاربردی گرا در زمینه های علوم وب، مدیریت و نوآوری، سلامت و یادگیری الکترونیکی را تحت دستور عملکرد دولت فدرال انجام می دهد.

از سال 2004، FFHS به دانشگاه علوم و هنرهای کاربردی جنوب سوئیس (Scuola Universitaria Professionale della Svizzera Italiana - SUPSI) وابسته است و در استراتژی کلی آن گنجانده شده است.

از سال 2017، FFHS دارای کرسی آموزش از راه دور شخصی و تطبیقی یونسکو است.

پیشگام در یادگیری ترکیبی

FFHS بیش از 20 سال است که دوره های تحصیلی را طبق مدل «آموزش ترکیبی» ارائه می دهد و به عنوان پیشگام در آموزش از راه دور در سوئیس شناخته می شود. مدل آن بر اساس حدود 80٪ مطالعه خود یا آنلاین و 20٪ تدریس در کلاس است. شکل نوآورانه مطالعه - ترکیبی از آموزش الکترونیکی با آموزش سنتی و ارتباط مستقیم عملی - شکاف را در سیستم آموزشی سوئیس می بندد: FFHS متخصصان بسیار واجد شرایط را بدون حذف آنها از بازار کار آموزش می دهد.

مکان ها

 • Brig

  Schinerstrasse,18, 3900, Brig

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات