Keystone logo
© Ferrieres Paris
Ferrières

Ferrières

Ferrières

مقدمه

Ferrières Hospitality & مدرسه مدیریت لوکس

انتخاب برای تحصیل در مدرسه Ferrières راه اندازی شغلی در بخشی است که در حال رشد مداوم است و فرصت های حرفه ای بی شماری را در سراسر جهان ارائه می دهد. Ferrières تنها 25 کیلومتر دورتر از قلب شهر چراغ پاریس، به همان اندازه نزدیک به هر دو فرودگاه بین المللی اصلی پاریس (اورلی و رواسی شارل دوگل)، با حمل و نقل عمومی به راحتی از مرکز پاریس قابل دسترسی است. در Ferrières، ما بر این باوریم که موفقیت از آموزش های نظری و عملی قوی همراه با توسعه شخصی حاصل می شود.

اهداف Ferrières توسعه رهبران برتری است که شایسته، همه کاره و قادر به تصدی پست های مدیریت ارشد و تعیین نیازهای صنعت آینده باشند.

به منظور اطمینان از اینکه مهارت ها و تخصص آموزش داده شده پاسخگوی نیازهای فعلی و آینده صنایع هتلداری، غذا و لوکس است، ما این برنامه را با همکاری نزدیک شرکت های شریک معتبر خود و همچنین مشاورانی از مدارس برتر کسب و کار توسعه دادیم.

رویکرد چند صنعتی:

ماموریت Ferrières با هدایت ارزش‌های اصلی سنت و نوآوری، فروتنی، کار و دید باز، سه‌گانه است:

 • آموزش حرفه ای های آینده از سراسر جهان، از طریق طیف وسیعی از برنامه ها، متناسب با نیازهای صنعت در غذا، مهمان نوازی و تجملات: دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های واجد شرایط آشپزی
 • کمک به پیشبرد دانش و شیوه ها در سه بعد: فرهنگ غذا، مدیریت مهمان نوازی، تجملات و برنامه ریزی رویداد.
 • تقویت نفوذ و جذابیت فرانسه در این زمینه های برتر.

اکوسیستم منحصر به فرد FERRIERES:

اکوسیستم جامع Ferrières یک تجربه حرفه‌ای استثنایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند و به لطف طیف وسیعی از چندین رستوران، یک غذاخوری و دو هتل 4* و Chateau du Ferrieres، بلافاصله آنها را با "تعالی فرانسوی" مواجه می‌کند. این مؤسسات، که واحدهای عملی نیستند، بلکه واحدهای حرفه‌ای هستند، توسط تیمی از متخصصان با تجربه مهمان‌نوازی مدیریت می‌شوند که برخی از آنها برنده جایزه «Meilleur Ouvrier de France» هستند. آنها غذاهای پیشرفته و خدماتی در سطح جهانی را به مشتریانی خواستار ارائه می دهند.

با افزایش ظرفیت، دانش آموزان به تدریج در مشاغل مختلف در آشپزخانه، ناهار خوری، خرید، بخش ساملی، بار، دفتر جلو، روابط مهمان، خانه داری، فروش، رزرو، تعمیر و نگهداری، بازاریابی، مالی، بازاریابی الکترونیکی و برنامه ریزی رویداد معرفی می شوند. این تجربه عملی با یادگیری آکادمیک مطابقت دارد.

مکان ها

 • Ferrières-en-Brie

  Rue du Château - BP49 Ferrières-en-Brie, 77164, Ferrières-en-Brie

 • Paris

  Paris, فرانسه

  سوالات