Keystone logo
Federal University Of Goiás

Federal University Of Goiás

Federal University Of Goiás

مقدمه

UFG یک م educationalسسه آموزشی ، پژوهشی و ترویجی است که هدف آن تولید ، سیستم سازی و اجتماعی سازی دانش و دانش ، آموزش متخصصان و شهروندان متعهد به تحول و توسعه جامعه است. در طول 59 سال سابقه خود ، UFG فعالیت های خود را متنوع و گسترده کرده است و امروز دارای 102 دوره کارشناسی دانشگاه و 22 هزار دانشجو است که در دو منطقه Goiás و Goiânia توزیع شده است. در پایتخت ، UFG دارای پردیس Aparecida de Goiânia ، پردیس Colemar Natal e Silva (دانشگاه Praça Universitária) و پردیس Samambaia است. در منطقه Goiás ، UFG 7 دوره را به دو واحد دانشگاهی ویژه تقسیم می کند. علاوه بر فارغ التحصیلی ، UFG 78 دوره کارشناسی ارشد stricto sensu بین دوره های کارشناسی ارشد ، دکترا و کارشناسی ارشد حرفه ای را با بیش از 4200 دانشجو ارائه می دهد.

چیزی اساسی که باید بدانید: UFG یک دانشگاه عمومی ، سکولار و آزاد است. معنی آن چیست؟ این که فارغ از اعتقاد مذهبی ، طبقه اجتماعی ، گرایش جنسی ، نژاد / رنگ ، وابستگی ایدئولوژیک / حزبی یا هر ویژگی خاص دیگری به همه تعلق دارد. همچنین به این معنی است که توسط صندوق های عمومی فدرال ، یعنی از مالیات های پرداخت شده توسط همه ما ، نگهداری می شود.

علاوه بر این ، UFG مکانی است که احترام به تنوع فرهنگی اجتماعی و آزادی بیان از ارزشهای اساسی است که توسط اساسنامه دانشگاه محافظت می شود ، این احترام به همه و کثرت گرایی ایده ها را بدون هیچ گونه تبعیضی تضمین می کند.

مکان ها

  • Parque Itatiaia

    Rua Mucuri,920, 74968-755, Parque Itatiaia

    سوالات