Keystone logo
Friedensau Adventist University

Friedensau Adventist University

Friedensau Adventist University

مقدمه

Friedensau Adventist University (FAU) یک دانشگاه معتبر دولتی است که توسط کلیسای Adventist هفتمین روز اداره می شود. این تاسیس در سال 1899 تاسیس شده است و می تواند به یک سنت طولانی و تجربه زیادی در مطالعه و تدریس نگاه کند. 200 دانشجو از بیش از 30 کشور در حال حاضر ثبت نام کرده اند.

در ده سال آینده ساخت مجموعه ای از ساختمان های بزرگ آموزشی و مسکونی ساخته شد که هنوز هم جلوه دانشگاه را مشخص می کند. یک آسایشگاه ، کارگاه و یک کارخانه مواد غذایی نیز مطابق با الگوی تعلیم و تربیت کلی مدرسه ساخته شد که هم آموزش عملی و هم فرصت کسب درآمد را فراهم می آورد. قبل از جنگ جهانی اول ، سالانه حداکثر 250 نفر از فرصت های آموزشی ارائه شده استفاده می کردند.

در طول جنگ جهانی اول ، وزارت جنگ یک بیمارستان نظامی در ساختمان ها ایجاد کرد. تا 1919 نگذشته بود كه آموزش می تواند از سر گرفته شود و در سال های بعد با دوره های جدید (مدرسه اقتصاد خانه ، مدرسه مقدماتی پرستاری ، دوره های متوسطه در علوم و فناوری ، دوره های كسب و كار و مراقبت از كودكان) گسترش یابد. در سال 1923 نام این موسسه به "مدرسه علمیه فریدنسو" تغییر یافت. در سال 1930 حوزه های علمیه به دلیل دوره های اقتصاد خانگی و دوره های کاری خود ، از مسئولین اداری منطقه مگدبورگ اعتبار دولتی دریافت کردند.

دوره نازی محدودیت های بسیاری را به همراه داشت که اوج بسته شدن حوزه های علمیه در جنگ جهانی دوم بود. مجدداً از ساختمانهای آموزشی برای مراقبت از سربازان بیمار و مجروح استفاده می شد ، ابتدا از ورماخت و از سال 1945 از ارتش اتحاد جماهیر شوروی.

از طریق شفاعت وزیر-رئیس جمهور ساکسونی آنهالت ، ارهارد هابنر ، ارتش نظامی اتحاد جماهیر شوروی اجازه داد که این مدرسه در سال 1947 بازگشایی شود. این امر باعث شد تا حوزه علمیه فریدنسو اولین و تنها مرکز آموزش کلیسا باشد که مجدداً می تواند عملیات آموزشی خود را در این دانشگاه ادامه دهد. منطقه اشغالگر شوروی.

در دوره GDR ، دولت SED (حزب کمونیست) فقط به آموزش کارمندان کلیسا اجازه می داد. و همچنین آموزش کشیش ها ، دوره های یک ساله ای برای دیوها وجود داشت. در سال 1981 ، استانداردها و كيفيت آموزش منجر به نام جديدي با عنوان "حوزه علميه كلامي فريدنسائو" شد. دو سال بعد ، کنفرانس عمومی هفت روزه ظهور حوزه علمیه را به عنوان یک دانشکده ارشد پذیرفت. از دهه 1980 دانش آموزان سایر ایالت های سوسیالیستی اروپای شرقی و آفریقا می توانند به عنوان کشیش در فردینزو آموزش ببینند.

در 15 سپتامبر 1990 ، حوزه علمیه کلامی پس از تصمیم شورای وزیران GDR به یک دانشگاه معتبر دولتی تبدیل شد. بعداً دانشکده علوم اجتماعی در کنار دانشکده الهیات تأسیس شد که از سال 1992 دوره های دیپلم و کارشناسی ارشد الهیات را ارائه داده بود.

امروز Friedensau Adventist University ، به عنوان دانشگاهی متمرکز بر دانشگاه که توسط کلیسا اداره می شود ، مدارک دانشگاهی را اعطا می کند. فریدنساو یک مکان ثابت برای بورس تحصیلی است و همکاری های تحقیقاتی دارد که آن را با موسسات چندین قاره مرتبط می کند.

دانشجویان می توانند از بین هشت رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده علوم اجتماعی و دانشکده الهیات یکی را انتخاب کنند. برخی از برنامه ها را می توان به صورت نیمه وقت نیز مطالعه کرد. FAU همچنین برنامه "آلمانی به عنوان یک زبان خارجی" را ارائه می دهد

بیانیه مأموریت

مأموریت دانشگاه ما مشارکت در زمینه های آموزش و بورسیه ، برای کلیسا و جامعه است. ما به عنوان یک نهاد کلیسای آزاد ، ماجراجویانه ، ما با سنت اصلاح طلب و تفکر ابتکاری همسو هستیم. بنابراین پژوهش و تدریس ما مبتنی بر روشهای علمی ، گشودگی اساسی نسبت به نتایج غیرقابل پیش بینی و مسئولیت در برابر خدا و بشریت است.

مشخصات

ما به عنوان یک دانشگاه با مشخصات خاص ، ما روی آن رشته هایی متمرکز می شویم که به مردم خدمات می دهند. حوزه های مورد توجه ما الهیات ، علوم اجتماعی ، همکاری های توسعه و علوم بهداشتی است. ما خودمان را یک دانشگاه بین المللی می دانیم ، متعهد به بین فرهنگی گرایی و فرصت های برابر هستیم و سابقه روابط طولانی مدت با کشورها در هر قاره را در پیش می گیریم.

جامعه

ما دانشگاه پردیس هستیم. این بدان معناست که معلمان ، کارمندان و دانش آموزان ما جامعه ای قابل اعتماد ، مدارا ، چندفرهنگی و همکاری ایجاد می کنند. ما می خواهیم از همه اعضای این انجمن پشتیبانی جامع داشته باشیم. در اینجا برابری بین زن و مرد یک واقعیت اساسی است ، و احترام به سایر ادیان ، جهان بینی و فرهنگ ها. ما به عنوان یک دانشگاه دوستدار خانواده ، می خواهیم شرایطی را ایجاد کنیم که آشتی بین تحصیل ، حرفه و خانواده را آسان تر کند. چیدمان گسترده پردیس با فضای طبیعی آن نیز به این امر کمک می کند.

ما متعهد می شویم که اصول مبانی مربوط به بورس تحصیلی و همچنین پرداختن به مشارکتهای فعلی در پژوهش را به دانشجویان آموزش دهیم. هدف از تدریس ما ترکیب مهارت ها در تحقیق و کاربرد است ، اطمینان از این که فارغ التحصیلان ما همیشه مطابق با استانداردهای بالا کار کنند و خواسته های حوزه های مسئولیت خود را برآورده سازند. ما همچنین پیروی از اصل یادگیری مادام العمر ، آموزش های بیشتر و توسعه حرفه ای ارائه می دهیم. معلمان و دانشجویان دانشگاه با انتشارات به گفتمان علمی کمک می کنند. آموزش و پژوهش ما ، که یک واحد واحد را تشکیل می دهند ، مبتنی بر اخلاق مسیحی است و دارای یک تمرکز جامع و بین رشته ای است.

جامعه و معنویت

ما اطمینان داریم که ایمان ، آموزش و سبک زندگی جدانشدنی است. ما تلاش می کنیم تا در اعمال خود معنویت مستقر در انجیل عیسی مسیح را منعکس کنیم. بنابراین ، ما با تشویق و امکان بازتاب خود ، رشد شخصی هویت را تقویت می کنیم. هدف ما نیز ارائه تفسیری سازنده و انتقادی در مورد توسعه كلیسا و جامعه است. این درک جامع ما از رسالت ما و روشی است که ما به عنوان یک جامعه دانشگاه به دنبال تحقق آن هستیم.

مکان ها

  • Möckern

    Friedensau Adventist University An der Ihle 19

    سوالات