Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

مقدمه

Fanshawe College یک کالج بزرگ با بودجه عمومی است که در لندن، انتاریو، کانادا واقع شده است - تقریباً دو ساعت با ماشین از تورنتو و آبشار نیاگارا فاصله دارد. 21000 دانشجوی تمام وقت از جمله بیش از 7500 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور وجود دارد.

لندن، انتاریو، کانادا

شهر لندن تقریباً 400000 نفر جمعیت دارد و در کلان شهر بیش از 500000 نفر جمعیت دارد. این محل خانه Fanshawe College و دانشگاه غربی است. لندن دارای هنرهای شگفت انگیز، بازارها، تئاترها و زندگی شبانه است. این شهر با بیش از 200 پارک و در منطقه ای که توسط بزرگترین دریاچه های آب شیرین جهان احاطه شده است به عنوان "شهر جنگلی" شناخته می شود. لندن دارای یک فرودگاه بین‌المللی است و با ماشین، اتوبوس Greyhound یا قطار VIA نیز قابل دسترسی است. کمیسیون کانادا برای یونسکو لندن را به عنوان شهر موسیقی یونسکو معرفی کرد.

برنامه ها

Fanshawe بیش از 200 برنامه دانشگاهی را ارائه می دهد که از دیپلم های دو ساله و دیپلم های پیشرفته سه ساله تا برنامه های تحصیلات تکمیلی (یک ساله) و مدارک لیسانس (چهار ساله) را شامل می شود.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP - انگلیسی برای مقاصد آکادمیک

برای دانش آموزانی که مایلند ابتدا زبان انگلیسی را مطالعه کنند، Fanshawe یک برنامه EAP (انگلیسی برای مقاصد آکادمیک) ارائه می دهد. ده سطح در برنامه EAP وجود دارد که هر بار به مدت هشت هفته اجرا می شود. یک آزمون تمرینی رایگان در دسترس است، بنابراین دانش آموزان می توانند تخمین بزنند که کدام سطح منطقی تر است.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads شغل پیدا می کند

بر اساس آخرین نتایج نظرسنجی KPI (شاخص های عملکرد کلیدی)، نرخ اشتغال فارغ التحصیلان فنشاو 87.6 درصد از میانگین استانی به میزان دو درصد بیشتر است. هنگامی که شش ماه پس از فارغ التحصیلی مورد بررسی قرار گرفت، 80.2٪ از فارغ التحصیلان Fanshawe گزارش دادند که از تحصیلات دانشگاهی خود راضی هستند - و 94.2٪ از کارفرمایان از مهارت ها و مشارکت فارغ التحصیلان Fanshawe راضی هستند.

موارد اضافی

همه دانشجویان تمام وقت در پردیس خیابان آکسفورد لندن، کارت اتوبوس LTC تمام وقت، عضویت در مرکز سلامت دانشجویی، و پوشش بهداشتی و دندانی از طریق Morcare دریافت می‌کنند. باشگاه ها و تیم های ورزشی زیادی در Fanshawe وجود دارد - برای بازیکنان و برای طرفداران!

پذیرش ها

به شرایط پذیرش ما در اینجا نگاهی بیندازید: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Fanshawe Cares

Fanshawe یک بسته خدمات ورود به نام Fanshawe Cares را برای همه دانشجویان بین المللی جدید ارائه می دهد. Fanshawe Cares شامل موارد زیر است:

 • سرویس استقبال فرودگاهی که توسط سفیران دانشجو اجرا می شود.
 • سرویس حمل و نقل از فرودگاه پیرسون در تورنتو به لندن، انتاریو؛
 • دو شب اقامت (در صورت نیاز)
 • کمک در یافتن محل زندگی و افتتاح حساب بانکی (در صورت نیاز).

همچنین، به عنوان بخشی از برنامه Fanshawe Cares، مرکز بین المللی هر ترم یک جلسه خوش آمدگویی برگزار می کند تا شما را با کالج و خدمات آن آشنا کند و همچنین شما را با سایر دانشجویان بین المللی مرتبط کند.

بورسیه و بودجه

Fanshawe هر سال 5 میلیون دلار بورسیه، جوایز و بورسیه ارائه می دهد. فرصت هایی به طور انحصاری برای دانشجویان بین المللی مانند بورسیه های ورودی وجود دارد.

href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • London

  London Campus 1001 Fanshawe College Blvd. London, ON N5Y 5R6 Canada, , London

 • Simcoe

  Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

  • Woodstock

   Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

   • Clinton

    169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

    • Kincardine

     Kincardine, کانادا

     • Saint Thomas

      Saint Thomas, کانادا

      • Toronto

       Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

       سوالات