Keystone logo
© BIMM University
Falmouth University

Falmouth University

Falmouth University

مقدمه

خلاق. متصل. شجاع.

با بیش از 120 سال تجربه، امکانات حرفه ای، آموزش عالی، ارتباطات بی نظیر و جامعه خلاقانه پر جنب و جوش، ما از انجام کارها به گونه ای متفاوت نمی ترسیم. در Falmouth University، در حال بازنگری در شکل آموزش عالی و ارائه تحقیقات و نوآوری تاثیرگذار هستیم.

خلاقمتصلشجاع
یکی از با ارزش ترین کالاها در اقتصاد آینده، تمرکز ما بر خلاقیت به این معنی است که دانشجویان، محققان، کارآفرینان و نوآوران جهان را با تفکر خارج از چارچوب شکل می دهند.با پیوندهای صنعتی در سراسر جهان، ما نه تنها مرکز نوآوری خلاق، بلکه مکانی هستیم که از همکاری و کار فرا رشته ای با دسترسی واقعی تجلیل و حمایت می کند.ما متعهد هستیم که محدودیت‌های مرزها و رشته‌های سنتی را پشت سر بگذاریم، به این معنی که به طور جسورانه، متفاوت و مخل کار می‌کنیم تا ایده‌های جدید، روش‌های جدید فکر کردن و انجام دادن ایجاد کنیم.
رویاپردازان مبتکر فالموث قوانین جدید را وضع خواهند کرد و مشاغل جدیدی را ایجاد خواهند کرد. "سپیده دم فرانسوی، صدراعظم

انجام آن به صورت واقعی

ارتباطات صنعتی ما، امکانات حرفه‌ای، آژانس‌های داخلی و رویکرد چالش‌برانگیز برای آموزش به این معنی است که دانش‌آموزان ما از همان روز اول آن را به طور واقعی انجام می‌دهند.

ما مفتخریم که با برخی از بهترین ذهن ها در زمینه های مربوطه خود کار می کنیم و دانش آموزان ما نیز با آنها کار می کنند. چه فرصت‌های پولی از طریق آژانس‌های ما (مانند Mayn)، چه موقعیت‌های بین‌المللی یا برنامه‌های مدعوین مهمان، ما به دانش‌آموزان خود قدرت می‌دهیم تا مشاغل موفق و کارآفرینی را با راه‌اندازی به آنها در صنعت ایجاد کنند.

ما می دانیم که در محیط کار امروزی، انعطاف پذیر بودن مهم است. بنابراین، علاوه بر مجموعه مدارک در دانشگاه، دوره‌های آنلاین کارشناسی و کارشناسی ارشد را نیز ارائه می‌دهیم که می‌توانند در هر نقطه از جهان تکمیل شوند و با شغل یا مسئولیت‌های دیگر متناسب باشند.

تحقیق و نوآوری

محققان ما در محیطی از نوآوری باز کار می کنند تا به چالش های بزرگ عصر ما رسیدگی کنند. این شیوه کار ما را تشویق می‌کند تا در رشته‌ها فعالیت کنیم، ایده‌ها را به اشتراک بگذاریم، اختراعات را تحریک کنیم و در فعالیت‌های کارآفرینی شرکت کنیم. می‌داند که ایده‌ها از منابع مختلف می‌آیند و ما باید با شرکای بخش‌های مختلف، با سایر مشاغل، بازارها و کاربران نهایی همکاری کنیم.

همکاری فراتر از مرزها

ما معتقدیم که همکاری کاتالیزور نوآوری و پرورش مشاغل موفق است. به همین دلیل است که ما بر کار با همتایان، در سراسر رشته ها و اغلب دست به دست با شرکای صنعتی تأکید می کنیم.

چه فارغ‌التحصیلان فرصت‌های حرفه‌ای را با دانش‌آموزان به اشتراک بگذارند، چه زبان‌آموزان آنلاینی که با جامعه درون دانشگاهی ارتباط برقرار می‌کنند یا رشته‌های متمایزی که برای ایجاد چیزهای غیرقابل تصور با هم برخورد می‌کنند، استفاده از جامعه جهانی التقاطی ما را نگه می‌دارد تا فراتر از حوزه‌های امکان پیش برویم.

ما همچنین متعهد هستیم که یک مؤسسه لنگر در کورنوال باشیم و رشد اقتصاد منطقه را پیش ببریم. این بدان معناست که اطمینان حاصل کنیم که با شورای کورنوال، شرکت محلی مشارکت و سایر شرکا و صنایع محلی از نزدیک و استراتژیک کار می کنیم. از صفحه کار با کسب و کار ما دیدن کنید تا دریابید که چگونه با مشاغل ارتباط برقرار می کنیم و اقتصاد کورنوال را تقویت می کنیم.

ویژگی های پردیس

امکانات ما

 

Falmouth University

 

 

  مکان ها

  • Falmouth

   Falmouth Campus Woodlane, TR11 4RH, Falmouth

   • Penryn

    Penryn Campus Treliever Road, TR10 9FE, Penryn

    • Falmouth

     Woodlane, TR11 4RH, Falmouth

     سوالات