Keystone logo
Faith International University And Seminary

Faith International University And Seminary

Faith International University And Seminary

مقدمه

دانشگاه بین المللی فایت دانشجویان را به نمایندگی از سازمانهای مختلف مسیحی که متعهد به نادرستی کلام خدا هستند ، آموزش می دهد. دانش آموزانی که با یک فرقه ، انجمن و یا تشریفات خاص ارتباط دارند ممکن است این گزینه را داشته باشند که دوره هایی را که بر دیدگاه الهیات آنها تأکید می کند انتخاب کنند. در سال 2016 ، نام این موسسه به دانشگاه بین المللی Faith تغییر یافت تا بتواند بهتر جامعه دانشجویان بین المللی در حال رشد را تأمین کند. نام حوزه علمیه ایمان همچنان در خدمت برنامه تحصیلات تکمیلی ما است.

این مسسه مربیان و امکاناتی را برای کارشناسی و فارغ التحصیلان در آموزش مسیحی فراهم می کند. این موسسه همچنین مدارک لازم را برای تعدد وزارتخانه های کلیسا اعطا می کند. این فرصت های آکادمیک را در یک محیط زنده فراهم می کند که دانش آموزان را ترغیب می کند زیر هدایت کلام خدا برای جلال خدا زندگی کنند.

مأموریت ما از طریق توسعه جامعه ای از معلمان و دانش آموزان دنبال می شود که به دنبال تقویت اعتقادات مسیحی خود با تفسیر و تفسیر کتاب مقدس هستند ، که شکل دکترین بیان شده در عقاید تاریخی و اعترافات مسیحیت ارتدکس را حفظ می کنند ، و با هم همکاری می کنند بشارت عیسی مسیح. این مدرسه با آموزش ، آموزش و پرورش دانش آموزان به سمت بلوغ معنوی و آمادگی برای خدمت م serveثر به خدا هم در كلیسا و هم در جهان ، به كلیسا و جامعه خدمت می كند. این مسسه از اساتید ، کارمندان و دانشجویان انتظار دارد که از ارزشهای مسیحی مانند وفاداری ، فروتنی و خدمات الگو بگیرند.

مکان ها

  • Tacoma

    North Pearl Street,3504, 98407, Tacoma

    سوالات