Keystone logo
© Penn State Great Valley
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

مقدمه

بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی، FDU یک موسسه غیر انتفاعی، غیر فرقه ای و چند دانشگاهی است. FDU که در سال 1942 تأسیس شد، در سال 1948 به وضعیت چهار ساله دست یافت و در سال 1956 به عنوان یک دانشگاه تأیید شد.

این دانشگاه بیش از 100 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله برنامه های دکترا در داروسازی، عمل پرستاری، روانشناسی بالینی و روانشناسی مدرسه ارائه می دهد. و یک مدرسه کسب و کار معتبر AACSB. برنامه های تحصیلی در دو پردیس نیوجرسی و در دو مکان FDU در خارج از ایالات متحده ارائه می شود: کالج Wroxton، در آکسفوردشر در انگلستان، و پردیس ونکوور، در بریتیش کلمبیا، کانادا.

بیش از 12000 دانشجوی تمام وقت و پاره وقت FDU برنامه های حرفه ای با کیفیت را در برنامه های متناسب با نیازهای آنها دنبال می کنند - روزها، عصرها و آخر هفته ها.

برنامه درسی منعکس کننده یک ماموریت آموزش جهانی و پایه و اساس یک هسته مشهور ملی است.

مأموریت

دانشگاه Fairleigh Dickinson یک مرکز برتر دانشگاهی است که به آماده سازی شهروندان جهان از طریق آموزش جهانی اختصاص یافته است. دانشگاه می کوشد تا درک چند رشته ای، بین فرهنگی و اخلاقی لازم برای مشارکت، رهبری و پیشرفت در بازار جهانی ایده ها، تجارت و فرهنگ را برای دانشجویان فراهم کند.

تعهد

بیانیه تعهد تنوع، برابری و شمول دانشگاه فرلی دیکنسون

دانشگاه Fairleigh Dickinson (FDU) برای ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های اصلی خود، متعهد به ایجاد و پرورش یک محیط پردیس متنوع، عادلانه و فراگیر است که احترام و درک متقابل را در بین دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیریت و فارغ‌التحصیلان تقویت می‌کند.

FDU فرهنگ نگرش باز، تنوع افکار و بیان فرهنگی را در بر می گیرد. دانشگاه دیدگاه های متعددی را برای غنی سازی تجربه آموزشی برای جامعه دانشگاه تشویق می کند. FDU بر درک تجارب و دیدگاه های فرهنگی با پرورش ارتباطات محترمانه بین اعضای جامعه FDU تأکید می کند.

تمرکز دانشگاه بر حصول اطمینان از اینکه دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیریت و فارغ التحصیلان به صورت شخصی و حرفه ای در یک محیط جهانی به منظور به چالش کشیدن و رد اختلافات نژادی، تعصبات، امتیازات سیستمی و ظلم و ستم پیشرفت می کنند، متمرکز شده است. برای این منظور، FDU تبعیض یا تعصب بر اساس نژاد، مذهب، هویت/بیان جنسیتی، گرایش جنسی، جنسیت، وضعیت توانایی، سن، ملیت، و طبقه اجتماعی-اقتصادی را تحمل نمی کند.

تاریخ

دانشگاه Fairleigh Dickinson که در سال 1942 توسط دکتر پیتر سامارتینو و همسرش سیلویا (سالی) تأسیس شد، به بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی تبدیل شده است. امروزه بیش از 11500 دانشجو از 32 ایالت و 72 کشور در دو پردیس دانشگاه در شمال نیوجرسی و پردیس های بین المللی آن در Wroxton، انگلستان و ونکوور، کانادا ثبت نام می کنند. فیرلی دیکینسون در سال 1948 به عنوان یک کالج جوان دو ساله به یک برنامه درسی چهار ساله گسترش یافت تا نیاز به آموزش عالی در شمال نیوجرسی را برطرف کند. در سال 1954، اولین برنامه تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، ارائه شد و کالج جونیور برگن به عنوان پردیس دوم، اکنون پردیس متروپولیتن خریداری شد. در سال 1956، فیرلی دیکینسون وضعیت دانشگاه را به دست آورد و یک سال بعد، املاک 178 آکری Vanderbilt-Twombly در مدیسون خریداری شد تا به عنوان پردیس سوم، اکنون پردیس فلورهام، خدمت کند.

FDU اولین دانشگاه آمریکایی بود که دارای یک پردیس در انگلستان بود که کالج Wroxton را از کالج ترینیتی، دانشگاه آکسفورد خریداری کرد. کالج Wroxton که در سال 1965 افتتاح شد، به دانشجویان آمریکایی دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی و همچنین تجربه فرهنگی غنی ارائه می دهد. کالج Wroxton که قبلا یک صومعه قرن سیزدهمی بود، اکنون یک عمارت ژاکوبین به زیبایی بازسازی شده و مدرن شده است. در سال 2007، FDU کلاس های آموزشی را در مراکزی در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا آغاز کرد.

FDU تعهد خود را به گسترش افق های جهانی و تقویت درک بین المللی بیشتر حفظ کرده است. در سال 2000، هیئت امناء یک مأموریت متمرکز را برای FDU اتخاذ کرد: آماده سازی دانش آموزان برای شهروندی جهانی از طریق آموزش جهانی.

هر یک از پردیس های دانشگاه دارای شخصیت و سرزندگی منحصر به فردی است. دانشجویان از تحصیل در یک دانشگاه جامع که طیف گسترده ای از برنامه ها و دوره ها را ارائه می دهد سود می برند، اما از فضای گرم و توجه شخصی که معمولاً در موسسات بسیار کوچکتر یافت می شود نیز لذت می برند.

امروزه FDU بیش از 100 برنامه در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. طیف گسترده ای از پیشنهادات آن، همراه با عمق و تخصص هیئت علمی خود، دانشگاه Fairleigh Dickinson را آماده ارائه خدمات به شهروندان نیوجرسی و فراتر از آن کرده است.

ستون های FDU

انجمن ستون دانشگاه فیرلی دیکینسون در سال 2001 توسط رئیس جمهور مایکل آدامز برای قدردانی از افراد استثنایی که در طول زمان کمک های خارق العاده ای به شخصیت و کیفیت دانشگاه، جامعه و فرهنگ آن کرده اند، تأسیس شد.

جایزه

ارائه یک چک 1000 دلاری که در هر پاییز در گردهمایی ارائه می شود. دریافت کنندگان ونکوور جایزه خود را در طول شام قبل از شروع ونکوور دریافت خواهند کرد. نام گیرنده باید بر روی یک پلاک جداگانه درج شود - ارائه شده به گیرنده. یک پین FDU به هر گیرنده تعلق می گیرد. علاوه بر این، از دریافت کنندگان ستون دعوت می شود تا در مراسم آغاز مراسم برای پردیس مربوطه خود شرکت کنند.

شاخص

 • فردی که حداقل ده سال در FDU در نقش غیرهیئت علمی و زیر رتبه معاون معاون، معاون معاون یا معاون رئیس جمهور خدمت می کند.
 • فرد درک دقیقی از مأموریت و تاریخ FDU نشان می دهد.
 • فردی مدنیت را در محوطه دانشگاه ترویج می کند.
 • فرد به عنوان یک الگو برای سایر کارکنان و دانشجویان FDU عمل می کند.
 • فرد سطح بالایی از نگرانی را برای دانشجویان و سایر اعضای جامعه دانشگاه نشان می دهد.
 • فرد باید به طور فعال در جامعه FDU بالاتر و فراتر از الزامات شغلی خاص خود درگیر شود.

روند

در بهار هر سال تحصیلی، دفتر منابع انسانی نامه‌ای به جامعه FDU تهیه می‌کند که معیارهای جایزه را فهرست می‌کند، نامزدها را فراخوان می‌کند و مهلت منتشر شده را تعیین می‌کند.

دانشجویان و دستیاران تحصیلات تکمیلی مجاز به نامزدی نیستند.

نامزدها باید حداقل سه سال در FDU مشغول به کار باشند.

نامزدها باید به صورت جداگانه همراه با یک توصیه ارسال شوند. نامزدهای درخواست گروهی پذیرفته نمی شوند.

نامزدی مجدد نامزدهای قبلی، که قبلا انتخاب نشده اند، اما هنوز واجد شرایط هستند، تشویق می شود.

در صورت عدم وجود مجموعه کافی از نامزدها، کمیته ممکن است به مجموعه قبلی نامزدهای دو سال گذشته دسترسی داشته باشد.

اعضای واجد شرایط فعلی انجمن ستون مجاز به ارائه یک نامزدی خواهند بود. همه دریافت کنندگان ستون فعلی، پس از ارتقاء به رتبه دستیار معاون رئیس جمهور، معاون معاون یا معاون رئیس جمهور، موقعیت خود را به عنوان ستون حفظ خواهند کرد اما از روند نامزدی و انتخابات حذف می شوند.

نامزدها به دفتر منابع انسانی ارسال می شود و برای رعایت معیارهای واجد شرایط بودن که در بالا به آنها اشاره شده است بررسی می شود.

دفتر منابع انسانی یک نسخه از تمام فرم‌های نامزدی واجد شرایط را به اعضای فعال جامعه ستون ارائه می‌کند و یک فرم رای‌دهی را نیز شامل می‌شود. به اعضا دستور داده می شود که برگه های رای را به منابع انسانی پست کنند.

دفتر منابع انسانی نتایج را تعیین می کند و از هر پردیس اصلی نیوجرسی و پردیس ونکوور بیش از یک گیرنده را انتخاب نمی کند و بر این اساس با دفتر رئیس، عملیات دانشگاه و ارتباطات ارتباط برقرار می کند.

اطلاعیه ها و اعطای جوایز پیلار

نامه ای با امضای رئیس دانشگاه برای هر یک از برگزیدگان ارسال خواهد شد. اسامی به معاون ارشد عملیات برای درج در برنامه و اسکریپت ها و به مدیر اجرایی پردیس ونکوور برای گنجاندن در برنامه شام قبل از شروع ارسال می شود. اسامی، همراه با نامزدها، به دفتر ارتباطات فرستاده می‌شود تا یک استناد 100 تا 200 کلمه‌ای تهیه شود تا در گردهمایی نیوجرسی یا شام پیش از آغاز ونکوور خوانده شود. رونوشت تمام نامزدها به دفتر رئیس جمهور ارسال می شود تا به مدت دو سال به صورت محرمانه در پرونده نگهداری شود. استنادها باید قبل از ارائه توسط برنده جایزه بررسی شوند. توجه: معاون ارشد رئیس جمهور در عملیات، نقل قول را می خواند. رئیس جمهور جایزه را منتقل می کند دریافت کنندگان تشویق می شوند که یک بیانیه کوتاه (50 کلمه ای) از پذیرش ارائه دهند. دفتر منابع انسانی این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صورت دوره ای رویه ها را بررسی کرده و به دفتر رئیس جمهور توصیه هایی ارائه کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Madison

  285 Madison Avenue, 07940, Madison

  • Teaneck

   1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

   • Vancouver

    842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

    • Wroxton

     Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

     • New York

      New York, آمریکا

      سوالات