Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

مقدمه

بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی، FDU یک موسسه غیر انتفاعی، غیر فرقه ای و چند دانشگاهی است. FDU که در سال 1942 تأسیس شد، در سال 1948 به وضعیت چهار ساله دست یافت و در سال 1956 به عنوان یک دانشگاه تأیید شد.

این دانشگاه بیش از 100 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله برنامه های دکترا در داروسازی، عمل پرستاری، روانشناسی بالینی و روانشناسی مدرسه ارائه می دهد. و یک مدرسه کسب و کار معتبر AACSB. برنامه های تحصیلی در دو پردیس نیوجرسی و در دو مکان FDU در خارج از ایالات متحده ارائه می شود: کالج Wroxton، در آکسفوردشر در انگلستان، و پردیس ونکوور، در بریتیش کلمبیا، کانادا.

بیش از 12000 دانشجوی تمام وقت و پاره وقت FDU برنامه های حرفه ای با کیفیت را در برنامه های متناسب با نیازهای آنها دنبال می کنند - روزها، عصرها و آخر هفته ها.

برنامه درسی منعکس کننده یک ماموریت آموزش جهانی و پایه و اساس یک هسته مشهور ملی است.

مأموریت

دانشگاه Fairleigh Dickinson یک مرکز برتر دانشگاهی است که به آماده سازی شهروندان جهان از طریق آموزش جهانی اختصاص یافته است. دانشگاه می کوشد تا درک چند رشته ای، بین فرهنگی و اخلاقی لازم برای مشارکت، رهبری و پیشرفت در بازار جهانی ایده ها، تجارت و فرهنگ را برای دانشجویان فراهم کند.

تعهد

بیانیه تعهد تنوع، برابری و شمول دانشگاه فرلی دیکنسون

دانشگاه Fairleigh Dickinson (FDU) برای ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های اصلی خود، متعهد به ایجاد و پرورش یک محیط پردیس متنوع، عادلانه و فراگیر است که احترام و درک متقابل را در بین دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیریت و فارغ‌التحصیلان تقویت می‌کند.

FDU فرهنگ نگرش باز، تنوع افکار و بیان فرهنگی را در بر می گیرد. دانشگاه دیدگاه های متعددی را برای غنی سازی تجربه آموزشی برای جامعه دانشگاه تشویق می کند. FDU بر درک تجارب و دیدگاه های فرهنگی با پرورش ارتباطات محترمانه بین اعضای جامعه FDU تأکید می کند.

تمرکز دانشگاه بر حصول اطمینان از اینکه دانشجویان، اساتید، کارکنان، مدیریت و فارغ التحصیلان به صورت شخصی و حرفه ای در یک محیط جهانی به منظور به چالش کشیدن و رد اختلافات نژادی، تعصبات، امتیازات سیستمی و ظلم و ستم پیشرفت می کنند، متمرکز شده است. برای این منظور، FDU تبعیض یا تعصب بر اساس نژاد، مذهب، هویت/بیان جنسیتی، گرایش جنسی، جنسیت، وضعیت توانایی، سن، ملیت، و طبقه اجتماعی-اقتصادی را تحمل نمی کند.

تاریخ

دانشگاه Fairleigh Dickinson که در سال 1942 توسط دکتر پیتر سامارتینو و همسرش سیلویا (سالی) تأسیس شد، به بزرگترین دانشگاه خصوصی در نیوجرسی تبدیل شده است. امروزه بیش از 11500 دانشجو از 32 ایالت و 72 کشور در دو پردیس دانشگاه در شمال نیوجرسی و پردیس های بین المللی آن در Wroxton، انگلستان و ونکوور، کانادا ثبت نام می کنند. فیرلی دیکینسون در سال 1948 به عنوان یک کالج جوان دو ساله به یک برنامه درسی چهار ساله گسترش یافت تا نیاز به آموزش عالی در شمال نیوجرسی را برطرف کند. در سال 1954، اولین برنامه تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، ارائه شد و کالج جونیور برگن به عنوان پردیس دوم، اکنون پردیس متروپولیتن خریداری شد. در سال 1956، فیرلی دیکینسون وضعیت دانشگاه را به دست آورد و یک سال بعد، املاک 178 آکری Vanderbilt-Twombly در مدیسون خریداری شد تا به عنوان پردیس سوم، اکنون پردیس فلورهام، خدمت کند.

FDU اولین دانشگاه آمریکایی بود که دارای یک پردیس در انگلستان بود که کالج Wroxton را از کالج ترینیتی، دانشگاه آکسفورد خریداری کرد. کالج Wroxton که در سال 1965 افتتاح شد، به دانشجویان آمریکایی دوره های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی و همچنین تجربه فرهنگی غنی ارائه می دهد. کالج Wroxton که قبلا یک صومعه قرن سیزدهمی بود، اکنون یک عمارت ژاکوبین به زیبایی بازسازی شده و مدرن شده است. در سال 2007، FDU کلاس های آموزشی را در مراکزی در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا آغاز کرد.

FDU تعهد خود را به گسترش افق های جهانی و تقویت درک بین المللی بیشتر حفظ کرده است. در سال 2000، هیئت امناء یک مأموریت متمرکز را برای FDU اتخاذ کرد: آماده سازی دانش آموزان برای شهروندی جهانی از طریق آموزش جهانی.

هر یک از پردیس های دانشگاه دارای شخصیت و سرزندگی منحصر به فردی است. دانشجویان از تحصیل در یک دانشگاه جامع که طیف گسترده ای از برنامه ها و دوره ها را ارائه می دهد سود می برند، اما از فضای گرم و توجه شخصی که معمولاً در موسسات بسیار کوچکتر یافت می شود نیز لذت می برند.

امروزه FDU بیش از 100 برنامه در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. طیف گسترده ای از پیشنهادات آن، همراه با عمق و تخصص هیئت علمی خود، دانشگاه Fairleigh Dickinson را آماده ارائه خدمات به شهروندان نیوجرسی و فراتر از آن کرده است.

ستون های FDU

انجمن ستون دانشگاه فیرلی دیکینسون در سال 2001 توسط رئیس جمهور مایکل آدامز برای قدردانی از افراد استثنایی که در طول زمان کمک های خارق العاده ای به شخصیت و کیفیت دانشگاه، جامعه و فرهنگ آن کرده اند، تأسیس شد.

جایزه

ارائه یک چک 1000 دلاری که در هر پاییز در گردهمایی ارائه می شود. دریافت کنندگان ونکوور جایزه خود را در طول شام قبل از شروع ونکوور دریافت خواهند کرد. نام گیرنده باید بر روی یک پلاک جداگانه درج شود - ارائه شده به گیرنده. یک پین FDU به هر گیرنده تعلق می گیرد. علاوه بر این، از دریافت کنندگان ستون دعوت می شود تا در مراسم آغاز مراسم برای پردیس مربوطه خود شرکت کنند.

شاخص

 • فردی که حداقل ده سال در FDU در نقش غیرهیئت علمی و زیر رتبه معاون معاون، معاون معاون یا معاون رئیس جمهور خدمت می کند.
 • فرد درک دقیقی از مأموریت و تاریخ FDU نشان می دهد.
 • فردی مدنیت را در محوطه دانشگاه ترویج می کند.
 • فرد به عنوان یک الگو برای سایر کارکنان و دانشجویان FDU عمل می کند.
 • فرد سطح بالایی از نگرانی را برای دانشجویان و سایر اعضای جامعه دانشگاه نشان می دهد.
 • فرد باید به طور فعال در جامعه FDU بالاتر و فراتر از الزامات شغلی خاص خود درگیر شود.

روند

در بهار هر سال تحصیلی، دفتر منابع انسانی نامه‌ای به جامعه FDU تهیه می‌کند که معیارهای جایزه را فهرست می‌کند، نامزدها را فراخوان می‌کند و مهلت منتشر شده را تعیین می‌کند.

دانشجویان و دستیاران تحصیلات تکمیلی مجاز به نامزدی نیستند.

نامزدها باید حداقل سه سال در FDU مشغول به کار باشند.

نامزدها باید به صورت جداگانه همراه با یک توصیه ارسال شوند. نامزدهای درخواست گروهی پذیرفته نمی شوند.

نامزدی مجدد نامزدهای قبلی، که قبلا انتخاب نشده اند، اما هنوز واجد شرایط هستند، تشویق می شود.

در صورت عدم وجود مجموعه کافی از نامزدها، کمیته ممکن است به مجموعه قبلی نامزدهای دو سال گذشته دسترسی داشته باشد.

اعضای واجد شرایط فعلی انجمن ستون مجاز به ارائه یک نامزدی خواهند بود. همه دریافت کنندگان ستون فعلی، پس از ارتقاء به رتبه دستیار معاون رئیس جمهور، معاون معاون یا معاون رئیس جمهور، موقعیت خود را به عنوان ستون حفظ خواهند کرد اما از روند نامزدی و انتخابات حذف می شوند.

نامزدها به دفتر منابع انسانی ارسال می شود و برای رعایت معیارهای واجد شرایط بودن که در بالا به آنها اشاره شده است بررسی می شود.

دفتر منابع انسانی یک نسخه از تمام فرم‌های نامزدی واجد شرایط را به اعضای فعال جامعه ستون ارائه می‌کند و یک فرم رای‌دهی را نیز شامل می‌شود. به اعضا دستور داده می شود که برگه های رای را به منابع انسانی پست کنند.

دفتر منابع انسانی نتایج را تعیین می کند و از هر پردیس اصلی نیوجرسی و پردیس ونکوور بیش از یک گیرنده را انتخاب نمی کند و بر این اساس با دفتر رئیس، عملیات دانشگاه و ارتباطات ارتباط برقرار می کند.

اطلاعیه ها و اعطای جوایز پیلار

نامه ای با امضای رئیس دانشگاه برای هر یک از برگزیدگان ارسال خواهد شد. اسامی به معاون ارشد عملیات برای درج در برنامه و اسکریپت ها و به مدیر اجرایی پردیس ونکوور برای گنجاندن در برنامه شام قبل از شروع ارسال می شود. اسامی، همراه با نامزدها، به دفتر ارتباطات فرستاده می‌شود تا یک استناد 100 تا 200 کلمه‌ای تهیه شود تا در گردهمایی نیوجرسی یا شام پیش از آغاز ونکوور خوانده شود. رونوشت تمام نامزدها به دفتر رئیس جمهور ارسال می شود تا به مدت دو سال به صورت محرمانه در پرونده نگهداری شود. استنادها باید قبل از ارائه توسط برنده جایزه بررسی شوند. توجه: معاون ارشد رئیس جمهور در عملیات، نقل قول را می خواند. رئیس جمهور جایزه را منتقل می کند دریافت کنندگان تشویق می شوند که یک بیانیه کوتاه (50 کلمه ای) از پذیرش ارائه دهند. دفتر منابع انسانی این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صورت دوره ای رویه ها را بررسی کرده و به دفتر رئیس جمهور توصیه هایی ارائه کند.

ویژگی های پردیس

یک دانشگاه. چهار پردیس. و آنلاین.

زندگی پردیس در دانشگاه Fairleigh Dickinson شبیه هیچ دانشگاه دیگری نیست. FDU تجربیات هیجان انگیز و متنوعی را برای دانش آموزان بدون توجه به علایق آنها ارائه می دهد. دانشجویان می توانند از دو پردیس مجزا در نیوجرسی، فرصت های منحصر به فرد در خارج از کشور و طیف گسترده ای از پیشنهادات آنلاین انتخاب کنند.

پردیس فلورهام

 • FDU دارای دو پردیس اصلی در ایالات متحده است. پردیس فلورهام، در شهرستان موریس، نیوجرسی، یک محیط دانشگاهی عالی است. عمارت واندربیلت-تومبلی با قدمت یک قرن، زمین‌هایی که توسط فردریک لائومستد طراحی شده است، برنامه‌ای قوی برای زندگی دانشجویی، و امکانات و فعالیت‌های سنتی، فلورهام را به مکانی تبدیل کرده است که مردم رویای آن را می‌بینند.

پردیس متروپولیتن

 • پردیس متروپولیتن، در Teaneck، نیوجرسی، در مقابل، محیطی سریع و حرفه‌ای در یک محیط حومه شهر است که از انرژی شهر نیویورک مجاور تغذیه می‌کند و به ترکیبی از دانشجویان مسکونی و رفت‌وآمد خدمات می‌دهد. بسیاری از برنامه های تجاری، حرفه ای، علمی و بهداشتی FDU - فارغ التحصیل و کارشناسی - در اینجا مستقر هستند.

پردیس ونکوور

 • جدیدترین پردیس دانشگاه در سال 2007 در ونکوور، بریتیش کلمبیا افتتاح شد و شامل دانشجویان و اساتید از سراسر جهان است. پردیس ونکوور یکی از معدود فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا در حین تحصیل در کانادا مدرک کالج آمریکایی کسب کنند.

کالج Wroxton

 • پردیس بریتانیایی FDU، کالج Wroxton، به دانشجویان فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور در یک محیط فشرده ارائه می دهد. Wroxton در قلب روستایی انگلستان واقع شده است اما هنوز تنها 70 مایل از لندن فاصله دارد. FDU همچنین یک برنامه مطالعاتی گسترده در خارج از کشور ارائه می دهد و با سایر موسسات در ایالات متحده نیز شریک می شود.

برنامه های آنلاین

 • به عنوان بخشی از ماموریت آموزشی جهانی خود، FDU برنامه های مدرک آنلاین را در رویکرد خود به آموزش و یادگیری گنجانده است. برنامه‌های آنلاین ما که برای کمک به حرفه‌ای‌ها در دستیابی به پتانسیل کامل خود طراحی شده‌اند، راهی مناسب برای کسب اعتبار مورد نیاز برای پیشرفت ارائه می‌دهند.

  رتبه بندی

  دانشگاه Fairleigh Dickinson به افتخارات زیادی که به طور منظم کسب می کند افتخار می کند. در زیر چند مورد برجسته اخیر آورده شده است.

  • دانشگاه Fairleigh Dickinson رتبه 14 را در بهترین مدارس با ارزش در شمال توسط بهترین کالج‌های US News & World Report در سال 2023 کسب کرده است. همچنین این دانشگاه توسط US News در بین بهترین دانشگاه‌های منطقه‌ای در شمال رتبه‌بندی شده است (شماره 63). علاوه بر این، برنامه‌های کارشناسی این دانشگاه در رشته‌های بازرگانی، علوم کامپیوتر و مهندسی جزو برترین‌های کشور معرفی شدند. این دانشگاه در بین دانشگاه‌های منطقه‌ای در شمال و در میان برترین عملکردها برای تحرک اجتماعی (#28) در بهترین کالج‌ها برای جانبازان رتبه 41 را دارد.
  • برنامه های فارغ التحصیل دانشگاه Fairleigh Dickinson در رشته پرستاری (کارشناسی ارشد و DNP)، MBA پاره وقت، امور عمومی و روانشناسی بر اساس رتبه بندی مدارس Grad School (2022) US News & World Report در بین بهترین ها در کشور رتبه بندی شده اند.
  • دانشگاه Fairleigh Dickinson در بین "بهترین کالج های آمریکا" توسط مجله فوربس (2022) رتبه بندی شده است.
  • دانشگاه Fairleigh Dickinson در بین "بهترین کالج ها برای پول شما در سال 2020" توسط مجله Money انتخاب شد. FDU همچنین توسط مانی در بین بهترین کالج های آمریکا (2020) قرار گرفت.
  • AcademicInfluence.com (AI) FDU را در رتبه چهارم بهترین کالج در نیوجرسی و برترین کالج کوچک و برترین موسسه هنرهای لیبرال در ایالت (2022) قرار داد.
  • FDU توسط کالج رپتور (2023) در رتبه دوم "جواهر پنهان" در نیوجرسی قرار دارد.
  • مدیسون نیوجرسی، محل پردیس فلورهام، توسط SafeWise (2021) به عنوان امن‌ترین شهر کالج در آمریکا انتخاب شد.

  "Fairleigh Dickinson در رتبه 14 در بهترین مدارس با ارزش در شمال قرار دارد." - گزارش اخبار و جهان ایالات متحده

  • کالج تجارت سیلبرمن توسط پرینستون ریویو (2022) در بین "بهترین مدارس تجارت" رتبه بندی شده است.
  • مدرسه بین‌المللی هتلداری، ورزش و مدیریت گردشگری FDU با استناد به برنامه‌های مهمان‌نوازی خود در بین بهترین‌های ملی و جهانی، به شهرت برجسته‌ای دست یافته است. این شامل:
   • رتبه 7 برای بهترین مدارس هتلداری و هتلداری در جهان توسط مجله CEOWORLD (2022).
   • رتبه 5 برای بهترین برنامه درجه مدیریت هتلداری در کشور توسط بهترین مدارس ارزش (2021).
   • رتبه 6 در لیست TheBestSchools.org از برترین برنامه های مهمان نوازی کشور (2021).
   • رتبه 17 بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت هتلداری در کشور توسط بهترین مدارس ارزش (2021).
   • رتبه 23 برای برنامه های مدیریت مهمان نوازی لیسانس و رتبه 30 برای برنامه های برتر مدیریت مهمان نوازی کارشناسی ارشد در کشور بر اساس رتبه کالج (2020).
   • رتبه 26 برای MS در مطالعات مدیریت هتلداری توسط Eduniversal (2021).
   • مدرسه بین المللی هتلداری، ورزش و مدیریت گردشگری یکی از اعضای مدرسه هتل های متمایز (HSD) است. HSD یک سازمان بین‌المللی غیرانتفاعی مستقر در ایالات متحده آمریکا است که مدارس و برنامه‌های مهمان‌نوازی با کیفیت بسیار بالا را با اندازه‌گیری نتایج یادگیری دانش‌آموزان بر اساس استانداردهای حرفه‌ای اعتبار می‌دهد. به دانش‌آموزانی که از مدارس HSD فارغ‌التحصیل می‌شوند، رونوشت تصویری HSD ™ اعطا می‌شود. این به کارفرمایان اطلاعات ملموسی در مورد استعدادها و شایستگی‌هایی که این فارغ‌التحصیلان برای کارفرمایان خود می‌آورند، ارائه می‌کند.
   • دانشگاه Fairleigh Dickinson چندین رتبه برتر را در رتبه بندی جهانی PLEXUSS 2021 به دست آورد. برنامه های کارشناسی در هنرهای تئاتر و نویسندگی خلاق در رتبه اول در نیوجرسی قرار گرفت، در حالی که فیلم و جرم شناسی در رتبه دوم در ایالت قرار گرفتند. علاوه بر این، پرستاری در نیوجرسی شماره 3 بود در حالی که مهندسی برق و مهندسی به ترتیب شماره 6 و 7 بودند (2021).
   • بر اساس گزارش پروژه برابری فرصت ها در مورد نقش کالج ها در تحرک بین نسلی (2017)، دانشگاه فیرلی دیکینسون در میان دانشگاه های ایالتی و کشوری به دلیل کمک به دانشجویان برای حرکت از گروه های درآمدی پایین به طبقه متوسط و بالا در رتبه اول قرار گرفت. در واقع، 24 درصد از دانشجویانی که از FDU فارغ التحصیل می شوند، با دو یا چند پنجک درآمد افزایش می یابند. FDU از بین 578 کالج خصوصی انتخابی در سراسر کشور رتبه 80 را برای تحرک دارد.
   • کالج تجارت سیلبرمن FDU به عنوان یک "مدرسه عالی کسب و کار" در سراسر جهان توسط نظرسنجی Eduniversal (2020) شناخته شده است. Eduniversal همچنین برنامه های کارشناسی ارشد FDU را در بین بهترین ها در سطح جهانی و در آمریکای شمالی رتبه بندی کرده است. اینها عبارتند از: در رتبه بندی بهترین کارشناسی ارشد آمریکای شمالی: بازاریابی دیجیتال (#15)، حسابداری (#19)، MBA (#32)، تجارت بین المللی (#38)، و MBA اجرایی (#44) (2021). اینها همچنین در رتبه بندی بهترین استادان جهان عبارتند از: مدیریت زنجیره تامین (#98) (2021).
   • FDU رتبه 49 را برای بهترین کارشناسی ارشد در ارتباطات در آمریکای شمالی توسط Eduniversal (2021) کسب کرده است.
   • FDU در برنامه های درجه برتر حسابداری توسط بهترین مدارس ارزش (2021) رتبه 61 را دارد.
   • راهنمای برنامه های کارشناسی ارشد، FDU را به عنوان یکی از 10 بهترین برنامه کارشناسی ارشد در مالیات (2020) رتبه بندی کرد.
   • مدرسه آموزش پیتر سامارتینو FDU در رتبه 4 بهترین دکترای آموزش در آموزش عالی در کشور و رتبه 24 برای بهترین برنامه آموزش متوسطه در کشور توسط بهترین مدارس با ارزش (2021) قرار دارد.

  "مدرسه بین المللی هتلداری، ورزش و مدیریت گردشگری FDU در بین بهترین مدارس هتلداری و هتلداری در جهان (2022) رتبه هفتم را کسب کرده است." - مجله CEOWORLD

  • بهترین مدارس با ارزش FDU را به عنوان یکی از 25 بهترین دکترا در برنامه های روانشناسی قانونی (2021) رتبه بندی کردند. علاوه بر این، کارشناسی ارشد در روانشناسی قانونی در رتبه 8 کشور توسط CollegeRank (2020) قرار گرفت. GreatValueColleges.net در فهرست 30 مقرون به صرفه ترین کارشناسی ارشد در برنامه های روانشناسی قانونی (2020) FDU را در رتبه 19 قرار داد.
  • کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در رتبه 8 در 15 برنامه کارشناسی ارشد تحقیقاتی بالینی توسط راهنمای درجه مددکاری اجتماعی (2021) و همچنین رتبه 16 در کشور توسط بهترین کالج های معتبر (2021) قرار دارد.
  • مجله Hispanic Outlook in Higher Education، پردیس متروپولیتن FDU را در میان 100 دانشگاه برتر آمریکا برای اسپانیایی‌هایی که اولین مدرک کارشناسی ارشد خود را کسب کرده‌اند (2016) رتبه‌بندی کرد.
  • برنامه پرستاری FDU رتبه 6 را برای کارشناسی ارشد علوم پرستاری - سیستم های اطلاعاتی در کشور توسط بهترین مدارس ارزش (2021) کسب کرده است. RNCareers.org برنامه پرستاری FDU را شماره 2 در نیوجرسی و 72 در سراسر کشور (2021) رتبه بندی کرد. دانشکده پرستاری و بهداشت متفقین هنری پی. همچنین، EveryNurse.org FDU را به عنوان یکی از برترین برنامه های RN به BSN (شماره 6) در نیوجرسی (2022) شناسایی کرد.
  • Learn.org دانشگاه Fairleigh Dickinson را شماره 21 در 50 بهترین مدرک علوم کامپیوتر (2020-2021) معرفی کرد.
  • FDU در فهرست GradReports از 25 بهترین کالج برای جرم شناسی (2020) رتبه 12 را دارد.
  • FDU رتبه 2 در نیوجرسی برای انیمیشن و در 25 برتر در سطح ملی (#24) در میان مدارس ارائه دهنده لیسانس مرتبط با انیمیشن توسط Animation Career Review (2022) است.
  • FDU در رتبه 5 از ده برنامه برتر مدرسه طراحی گرافیک در نیوجرسی (2022)، رتبه بندی کالج، توسط Animation Career Review (2022) قرار دارد.
  • FDU در رتبه 28 توسط CollegeRank برای بهترین لیسانس فیلم در کشور (2021) قرار دارد.
  • Intelligent.com FDU را در بین بهترین برنامه های کارشناسی ارشد آنلاین در برنامه های مهندسی برق در رتبه 16 در کشور و در بین بهترین ها در شمال شرق (2021) قرار داد.
  • FDU توسط راهنمای برنامه کارشناسی ارشد (2020) در رتبه 35 بهترین کارشناسی ارشد آنلاین مقرون به صرفه در برنامه مهندسی کامپیوتر قرار گرفت.
  • FDU مجدداً به عنوان مرکز ملی تعالی دانشگاهی در آموزش دفاع سایبری تا سال 2026 توسط آژانس امنیت ملی و وزارت امنیت داخلی تعیین شد.
  • Value Colleges، یک راهنمای آنلاین مستقل برای بهترین ارزش‌ها در تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد، FDU را در میان 50 بهترین برنامه تابستانی پیش دانشگاهی (2021) قرار داد.
  • در گزارش حقوق و دستمزد کالج PayScale، فارغ‌التحصیلان FDU بر اساس درآمدهای پس از فارغ‌التحصیلی، درآمدهای اواسط شغلی و رضایت شغلی، در بین 20 درصد برتر در میان کالج‌ها و دانشگاه‌های کشور قرار می‌گیرند.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Madison

   285 Madison Avenue, 07940, Madison

   • Teaneck

    1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

    • Vancouver

     842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

     • Wroxton

      Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

      • New York

       New York, آمریکا

       سوالات