Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

مقدمه

ما به دانش آموزان خود آموزش كیفیت ارائه می دهیم ، مهارت های آنها را توسعه می دهیم و راه های ممكن را به آنها نشان می دهیم تا بتوانند جهان پیرامون خود را تسخیر كنند.

مادر آلما هزاران دانشجوی موفق

دانشکده مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین دانشکده های پیلسن است و بیش از 70 سال موقعیت ضروری خود را در این شهر صنعتی ثابت کرده است. سنت دیرینه گیاهان odakoda در پیلسن پایه و اساس بسیار خوبی برای آموزش فنی است ، که همراه با آخرین فن آوری ها و دانش ، زمینه را برای ایجاد یک م modernسسه آموزشی مدرن و باز فراهم می کند که به طور گسترده ای در علوم و تحقیقات شناخته شده است و توسط شرکت های برجسته دنبال می شود مشارکت.

دانشکده مهندسی مکانیک در برنامه های تحصیلی معتبر که تقاضای زیادی در بازار کار دارند ، متخصصان بسیار واجد شرایط را آموزش می دهد. ما از محتوای رشته های تحصیلی خود عمدتا از همکاری با روش های صنعتی و همکاری با دانشگاه های داخل و خارج الهام می گیریم.

این دانشکده ده ها تماس با دانشگاه های سراسر جهان دارد. بسیاری از این تماس ها و پروژه ها ، اساتید و دانشجویان ما را قادر می سازد تا در دانشگاه ها و شرکت ها در خارج از کشور کار کنند یا تحصیل کنند و دانش و تجربه جدیدی را با آنها به محیط علمی ما بازگردانند.

دانشکده مهندسی مکانیک برنامه های تحقیقاتی معتبر و برنامه های تحصیل در مقطع دکترا را مجاز دانسته است. همچنین این روش های مربیگری و استادی را انجام می دهد.

چرا با ما درس بخوانید؟

صرفاً به این دلیل که توانایی تحصیل در فن آوری کاملاً عالی است! این کار شروعی شگفت انگیز برای یک حرفه موفق به شما می دهد ، به شما کمک می کند شغل جالب و امیدوار کننده ای پیدا کنید و حتی ممکن است کار شما به سرگرمی شما تبدیل شود. تحصیل در فن آوری ، نه فقط دانش شما را بهبود می بخشد. برنامه نویسی رایانه ای کار شما را یک گام بالاتر می برد و شما می توانید هنگام حل مشکلات ، مانند یک مهندس فکر کنید و یاد بگیرید. ما اعتقاد داریم که رهبری ما همه چیزهایی را که برای اختراع و تولید چیزهای شگفت انگیز نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

و دیگر چه؟

اگر به مدل سازی رایانه ، واقعیت مجازی ، شبیه سازی رایانه ای ، طراحی صنعتی ، فناوری پزشکی و اتومبیل سازی ، قطار و تراموا ، مواد پیشرفته یا تکنیک های مدیریت علاقه دارید ، پس مکان مناسب را پیدا کرده اید! و برای شما که هنوز مطمئن نیستید که دوست دارید چه چیزی را بخوانید ، می توانیم به شما مشاوره دهیم و تخصص های مناسب مطالعه را ارائه دهیم. شما دوستان جدیدی در دانشگاه پیدا خواهید کرد و حتی ممکن است مدل جدیدی از ماشین مسابقه فرمول را با هم بسازید ، یا می توانید تحصیلات خود را با کارآموزی در یکی از دانشگاه های همکار ما در سراسر جهان غنی کنید.

و حرفه من؟

تقاضای زیادی برای دانشجویان مهندسی وجود دارد و اگر یک زبان جهانی به مهارت خود اضافه کنید ، می توانید از بین پیشنهادات شغلی با درآمد خوب در سراسر جهان انتخاب کنید.

زندگی دانشکده

دانشکده رویدادهای سالانه را برای دانشجویان خود ، برخی برای کل دانشگاه و برخی فقط برای دانشجویان دانشکده برگزار می کند. در ابتدای ترم ، رویدادهای مقدماتی برای دانشجویان تازه وارد در دانشگاه دانشکده برگزار می شود. دانشجویان می توانند در یک محیط دوستانه و غیررسمی با همکلاسی های قدیمی خود و همچنین با رئیس دانشکده در یک کنسرت از گروههای دانشجویی دیدار کنند.

در طول تحصیل شما ، ما تورها و مسابقات را با گروه تربیت بدنی و ورزش ترتیب می دهیم. در طول تعطیلات ، دانشگاه مدارس تابستانی و گروه تربیت بدنی و اردوگاه های حومه ورزشی را سازمان می دهد ، که می توانید به آنها کمک کنید.

آمار

 • بیش از 70 سال سنت
 • 6 بخش
 • 950 + دانش آموز
 • 10000 + فارغ التحصیل
 • مدرسه توصیه شده توسط کارفرمایان 2018، 2019 (مقام 3)
 • محوطه دانشگاه مدرن
 • موسسه فناوری منطقه ای (RTI)
 • مرکز تحقیقات انرژی
 • ارتباط نزدیک با صنعت

  مکان ها

  • Pilsen

   Univerzitní,8, 301 00, Pilsen

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات