Keystone logo
Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

مقدمه

مکتب ایده آل (آجر) عملیات در نیمه اول سال 2000 آغاز شد، با این دوره مدیره. از آن زمان تا به بر کیفیت تحصیلی دوره های خود را متمرکز و امروز در بند برجسته و موسسه آموزش عالی با بهترین حالت PMI.

با حدود 2500 دانش آموزان، آجر ارائه می دهد در مقطع کارشناسی، کارشناسی تکنولوژی و و دوره های تحصیلات تکمیلی در مدیریت، فناوری، مهندسی، معماری، آموزش و پرورش و قانون.

در دسامبر 2014، آجر بخشی از DeVry آموزش و پرورش گروه، یک گروه آموزشی ایالات متحده با بیش از 80 سال سابقه در آموزش و پرورش شد و در حال حاضر در 55 کشور است، با 160.000 دانش آموزان است. این باعث می شود آجر اولین و تنها مدرسه بین المللی از بیت لحم، می دهد که دسترسی به دانش آموزان ما به طیف وسیعی از مزایا و برنامه ها، به عنوان ارز به ایالات متحده آمریکا و انگلیسی البته یارانه. واقع در یک منطقه نخست از شهرستان، در منطقه باتیستا کامپوس، آجر است کلاس های درس مدرن، آزمایشگاه با آخرین تجهیزات، کتابخانه و زیرساخت با استاندارد بین المللی که تنها یک دانشگاه DeVry برزیل می تواند ارائه دهد.

حرفه ای فارغ التحصیل در آجر به معنای داشتن زندگی تمام تجارب مورد نیاز برای اتخاذ مواضع، پیدا کردن راه حل و بلافاصله قرار داده و به عمل همه محتوای جذب در دانشگاه.

بیا به دانشکده ما، انتخاب بهترین دوره برای شما و برای ثبت نام در آزمون ورودی ما است. اگر شما می خواهید یک آموزش در سطح جهانی، آجر خود را بهترین گزینه است.

مکان ها

 • Belém

  Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات