Keystone logo
© BIMM University
University of Exeter

University of Exeter

University of Exeter

مقدمه

چرا دانشگاه اکستر؟

"موفقیت اکستر بسیار شایسته است... این موفقیت همواره بهترین ها را در آموزش عالی بریتانیا تجسم داده است." آلستر مک کال، سردبیر The Times و The Sunday Times Good University Guide


1. یک دانشگاه با رتبه برتر انگلستان، با شهرت جهانی رو به رشد

ما یک دانشگاه گروه راسل هستیم که در The Times و The Sunday Times Good University Guide رتبه هفتم و در یک درصد برتر دانشگاه‌های جهان ( Times) آموزش عالی ). ما به ویژه برای "چشم انداز بین المللی" امتیاز بالایی داریم و دانشگاه از کارکنان و دانشجویان بیش از 130 کشور استقبال می کند.

تجربه دانشجویان خارج از کشور ما بی نظیر است: در سال 2015 برنده جایزه "انتخاب بین المللی دانشجویی" (WhatUni) شدیم.

شهرت ما به نفع همه فارغ التحصیلان ماست که برنامه یا تحقیقات خود را با موفقیت به پایان می‌رسانند: نرخ اشتغال فارغ‌التحصیلان ما در واقع در طول رکود افزایش یافته است و فارغ‌التحصیلان ما به طور منظم در طیف وسیعی از سازمان‌های بلو چیپ استخدام می‌شوند.


2. برنامه های درجه توسعه یافته از تحقیقات پیشرو

ما بیش از 150 برنامه تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهیم. لطفاً برای جزئیات کامل فرصت های موجود و همچنین اطلاعات در مورد بودجه و هزینه ها، صفحات برنامه را اینجا ببینید و برای اطلاعات بیشتر با استفاده از فرم درخواست با ما تماس بگیرید.

ما سریع‌ترین دانشگاه تحقیقاتی در حال رشد در بریتانیا هستیم. نود و هشت درصد از تحقیقات ما با کیفیت بین المللی است و تحقیقات پیشرو جهانی را می توان در همه حوزه های موضوعی ما یافت ( چارچوب تمرین پژوهشی، 2014 ). دانشجویان ما در مقطع کارشناسی ارشد و محققان اولیه شغلی در بخش بزرگی از این مقالات مشارکت داشتند. همه دانشجویان دکترا و دکترا از پشتیبانی و آموزش ارائه شده توسط کالج دکتری ما بهره مند می شوند.

دانشجویان آینده نگر دکترا می توانند از طریق ماژول آنلاین موجود در وب سایت Exeter درباره تحصیل در مقطع دکتری اطلاعات بیشتری کسب کنند. همچنین لطفاً از فرم درخواست موجود در این صفحه برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

دانشجویان کارشناسی ارشد نیز از قدرت تحقیقاتی ما بهره مند می شوند، زیرا اغلب اساتید نیز محققین ما هستند - کسانی که کتاب ها و مقالات تحقیقاتی را می نویسند. آموزش و دانش دریافتی در راس دانش قرار دارد و شما از دسترسی به آخرین تفکر، تجهیزات و منابع بهره مند خواهید شد.


3. بورسیه و بودجه

ما سالانه بیش از 100 دوره تحصیلی دکتری با بودجه کامل ارائه می دهیم که اکثر آنها برای دانشجویان اتحادیه اروپا آزاد است و برخی برای دانشجویان بین المللی در دسترس هستند. ما همچنین بورسیه های متعددی را - معمولاً رقابتی و مبتنی بر شایستگی - به دانشجویان کارشناسی ارشد ارائه می دهیم. کل بسته امسال از بیش از 500000 پوند در سال جاری فراتر رفته است و فرصت دریافت مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه اکستر را برای بسیاری باز می کند.

برای اطلاع از بورسیه های موجود با ما تماس بگیرید.


4. پردیس های زیبا و محیط ایده آل برای تحصیل در مقطع کارشناسی

ما برای فارغ التحصیلان یک محیط الهام بخش و حمایت کننده برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا فراهم می کنیم.

دو پردیس در شهر تاریخی Exeter مستقر هستند در حالی که پردیس Penryn در نزدیکی Falmouth جدیدترین امکانات دانشگاهی، تحقیقاتی و مسکونی را ارائه می دهد.

اکستر شهری امن و دانشجو پسند است که همواره به دلیل کیفیت امکانات، نرخ جرم پایین و حومه فوق‌العاده، یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در بریتانیا رتبه‌بندی می‌شود، در حالی که دانشجویان مستقر در کورنوال در محوطه‌ای تحصیل می‌کنند که محیط زیست و پایداری در آن وجود دارد. در این شهرستان که به دلیل ساحل باشکوه و زیبایی طبیعی خود مشهور است، زیربنای بسیاری از تحقیقات و آموزش ها است.

به منظور حفظ شهرت رو به رشد بین المللی خود، ما به میزان قابل توجهی در جدیدترین امکانات سرمایه گذاری می کنیم. ساختمان‌های جدید نمادین مانند فروم از طریق یک برنامه سرمایه‌گذاری ۴۷۵ میلیون پوندی در ساختمان‌های جدید، مراکز تحقیقاتی، اقامتگاه‌های دانشجویی و امکانات پردیس ایجاد شده‌اند.

اما جاه طلبی و موفقیت، کاریزمای دانشگاه یا جذابیت پردیس های آن را تغییر نداده است. از هر فارغ التحصیل اکستر در مورد خاطراتش بپرسید و بسیاری در مورد رفتار دوستانه کارکنان و دانشجویان صحبت خواهند کرد. آموزش و تحقیق کلاس اول با فضایی آرام و قابل دسترس ترکیب می شود.

فارغ التحصیلان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه هستند و از طریق انجمن دانشجویان برنده جایزه به خوبی نشان داده می شوند. این به دانشجویان کارشناسی ارشد از طریق انجمن تحصیلات تکمیلی و انجمن تحصیلات تکمیلی و همچنین طیف گسترده ای از باشگاه ها و جوامع پشتیبانی می کند.

انرژی، پویایی و استعداد در اکستر به وفور وجود دارد. جاناتان دیمبلبی، مجری برنامه، فارغ التحصیل افتخاری

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Exeter

    The University of Exeter 8th Floor Laver Building North Park Road , EX4 4QE, Exeter

    سوالات