Keystone logo
EU Business School

EU Business School

EU Business School

مقدمه

EU Business School

EU Business School (EU) که در سال 1973 تأسیس شد، یک مدرسه تجاری بین‌المللی، دارای اعتبار حرفه‌ای و رده بالا با پردیس‌هایی در بارسلونا، ژنو و مونیخ است. ما کلاس های کوچک و پویا را به زبان انگلیسی با بهترین برنامه های درسی دانشگاهی آمریکای شمالی و اروپا ارائه می دهیم. رویکرد عمل‌گرایانه ما به آموزش کسب‌وکار، دانش‌آموزان را برای شغلی در دنیای تجارت امروزی که به سرعت در حال تحول و جهانی شده آماده می‌کند.

اتحادیه اروپا برنامه های پایه، لیسانس، کارشناسی ارشد، MBA و دکترا را هم در دانشگاه و هم به صورت آنلاین با مدیریت بازرگانی، ارتباطات، مدیریت گردشگری، روابط بین الملل، مدیریت ورزش، مدیریت رسانه های دیجیتال، تجارت بین المللی، بازاریابی، امور مالی، سازمانی و انسانی ارائه می دهد. مدیریت منابع، از جمله.

از طریق شبکه جهانی شرکای دانشگاهی ما، دانش‌آموزان می‌توانند در دانشگاه روهمپتون در لندن، دانشگاه دربی در بریتانیا و دانشگاه کاتولیکا د مورسیا (UCAM) در اسپانیا مدرک‌های دولتی را در پردیس‌های اتحادیه اروپا کسب کنند. مشارکت با دانشگاه پیس در نیویورک، دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید، کالج فیشر در بوستون و دانشگاه شیناواترا در بانکوک به دانشجویان این فرصت را می‌دهد که در حین تحصیل در محیط‌های متنوع و غنی، مدرک دوم کسب کنند. برنامه های گروه اتحادیه اروپا توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) و مجمع بین المللی آموزش کسب و کار دانشگاهی (IACBE) که توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است، تأیید شده است. ما همچنین دارای اعتبار بین المللی کیفیت (IQA) هستیم که توسط انجمن توسعه مدیریت اروپای مرکزی و شرقی (CEEMAN) اعطا شده است. گروه اتحادیه اروپا همچنین توسط EduQua، اولین برچسب کیفیت سوئیسی که برای آموزش بیشتر بزرگسالان طراحی شده است، معتبر است.

پردیس های اتحادیه اروپا در خط ساحلی مدیترانه ، در میان کوه های آلپ سوئیس و در پایتخت اقتصادی آلمان واقع شده اند و به دانشجویان این فرصت را می دهند که در چهار محیط مجزا و غنی زندگی کنند. دانش آموزان می توانند بین پردیس ها جابجا شوند و تنوع بارسلونا، ژنو و مونیخ را کشف کنند. این یک بهانه عالی برای یادگیری یک زبان و ملاقات با افراد مختلف در حالی که فرصت‌های تجاری محور جدید را تجربه می‌کند، فراهم می‌کند. علاوه بر این، دانشجویان می توانند در مبادلات با موسسات شریک ما در ایالات متحده آمریکا، چین، انگلستان، اسپانیا، تایلند، مالزی، تایوان، مکزیک، برزیل، قزاقستان، کانادا و روسیه و غیره شرکت کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Barcelona

    EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, 08017 Barcelona, 08021, Barcelona

  • Geneva

    Rue Kléberg 6, 1201, Geneva

  • Munich

    EU Business School Theresienhöhe 28, 80339, Munich

سوالات