Keystone logo
European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

مقدمه

European University Cyprus به طور فعال با شرکای محلی، منطقه ای و جهانی مشغول به گسترش فرصت ها برای مشارکت های تحقیقاتی درازمدت استراتژیک و برنامه های نوآورانه تحصیل است.

خوش آمدید به European University Cyprus ، یک دانشگاه که در قبرس و منطقه جنوب شرقی اروپا یک مکان بسیار ویژه ای دارد. این یک موسسه نوآورانه است که توسط ادغام پویا آن از برنامه های آموزشی پیشرفته، تحقیق پیشرو و تعامل گسترده با جامعه، صنعت و جامعه تعریف شده است. علاوه بر این، آموزش و یادگیری برجسته ما که ارتقاء و ارتقای قابلیت های استخدامی و همچنین زیرساخت های پیشرفته ای را در بر می گیرد، به هدف کلی کمک می کند که European University Cyprus در سطح ملی و بین المللی به عنوان یکی از موسسات عالی آموزش عالی شناخته شده است. به همین دلیل است که European University Cyprus بخش مهمی از ساختار اجتماعی و اقتصادی منطقه جنوب شرقی اروپا را تشکیل می دهد. با استفاده از ادغام آموزش و تحقیق و همچنین یادگیری تجربی در برنامه درسی و کارهای عملی، مدل علمی ما یک محیط آموزشی پیشرفته دانشجویی را یک بخش اصلی از عملیات ما می سازد. در نتیجه، دانش آموزان ما هر دو دانش ارزشمند محل کار و آگاهی مدنی را به دست می آورند.

استاد ما با کیفیت عالی - با تجربه علمی بین المللی - متعهد به مشارکت و مشارکت در جامعه مبتنی بر دانش است. علاوه بر این، European University Cyprus همواره یکی از نوآوری ترین مناطق منطقه دانشگاه های جنوب شرقی اروپا است که تعهد مداوم برای ارائه یک زمینه جدید در شیوه های یادگیری توسعه و / یا مسیرهای حرفه ای است که توسط محیط زیست پیشگام دانشگاهی ما ساخته شده است. در شرایط اقتصادی امروز، دانش آموزان برای پذیرش دانشگاهی با درجه بالا که گزینه اول برای همکاری و یا همکاری با شرکت های معتبر و یا سازمان ها است، بسیار حیاتی است. برای مثال مایکروسافت، European University Cyprus برای همکاری، راه اندازی و اداره «مرکز نوآوری مایکروسافت» (MIC) انتخاب کرده است. این تنها MIC در قبرس و در میان 100 مرکز مایکروسافت نوآوری (MICs) در سراسر جهان است که ایجاد شبکه ای از پیشرفته ترین امکانات فن آوری برای همکاری در تحقیقات نوآورانه، فن آوری و راه حل های نرم افزاری، شامل ترکیبی از دولت، دانشگاهی و شرکت کنندگان در صنعت.

European University Cyprus یکی از دانشگاه های برتر در سطح بین المللی برای جذب دانشجویان از سراسر جهان است. چشم اندازهای بسیاری برای دانش آموزان ما برای تحصیل در خارج از کشور و استفاده از تجربیات آکادمیک بین المللی در تحصیلات دانشگاهی خود، تجربه دانشجویی در European University Cyprus غنی تر می کند. در European University Cyprus ، ما قصد داریم کیفیت آموزش عالی در دسترس و مقرون به صرفه باشد تا دانشجویان بیشتری بتوانند رویاهای خود را دنبال کنند. این مأموریتی است که به اعتقاد ما کمک می کند جهان را به جایگاهی بهتر تبدیل کنیم.

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه پیشرو در منطقه، ارائه تعالی در آموزش، تحقیق و پشتیبانی دانشجویی

مأموریت

دانش آموزان خود را برای موفقیت و پرورش شغلی تدریس کنید. درک و خدمت به نیازهای جامعه ما دانش را از طریق تحقیق و نوآوری ایجاد کنید

ارزش های

  • متعهد به برتری است
  • مشتری متمرکز
  • بر پایه ی مردم
  • خلاقانه
  • پاسخگو
  • مسئول اجتماعی

مکان ها

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

سوالات