Keystone logo
© CU Marketing Department
European University

European University

European University

مقدمه

European University یک موسسه آموزش عالی مجاز با وضعیت یک دانشگاه آموزشی است که برنامه های آموزش عالی را مطابق قوانین تعیین شده توسط قانون اجرا می کند و گواهی صلاحیت شناخته شده توسط دولت را صادر می کند.

با تصمیم هیأت مجوز موسسات آموزشی در 21 ژانویه 2011 ، دانشگاه به مدت 5 سال از حیث دانشگاه آموزشی برخوردار شد. تا سال 2012 ، دانشگاه سه برنامه آموزشی را اجرا می کرد: لیسانس پرستاری ، لیسانس داروسازی و برنامه کارشناسی ارشد مدیریت سلامت. تعداد حاشیه ای دانش آموزان 246 دانش آموز بود. در پایان سال 2013 ، دانشگاه برای برنامه کارشناسی در امور مالی و بانک ، و در سال 2014-2017-برای برنامه های آموزشی که در حال حاضر دنبال می کند ، از جمله برنامه آموزشی زبان انگلیسی پزشک فارغ التحصیل ، که اعتبار بیشترین سهم از دانشجویان خارجی بر اساس تصمیم هیأت مجوز موسسات آموزش عالی در 18 ژانویه 2016 ، European University وضعیت دانشگاه آموزشی را به مدت 5 سال تا سال 2021 به دست آورد. بر اساس تصمیم هیئت مجوز عالی م Institسسات آموزشی مورخ 13 دسامبر 2016 ، تعداد دانشجویان دارای 1500 دانشجو در این دانشگاه است و طبق تصمیم هیئت مجوز موسسات آموزش عالی در 26 ژوئیه 2019 ، European University آستانه 3000 دانشجو را تعیین کرده است.

4 دانشکده در European University فعالیت می کنند:

 • دانشکده تجارت و فناوری
 • دانشکده حقوق ، علوم انسانی و علوم اجتماعی
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده دامپزشکی

در چارچوب دانشکده های ذکر شده ، دانشگاه 12 برنامه آموزشی را اجرا می کند ، که شامل برنامه های آموزشی دو سطح آموزش عالی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، تربیت معلم یک ساله و یک ساله) است.

European University اولویت های استراتژیک زیر را برای هفت سال آینده مطابق ماموریت ، چشم انداز و ارزش های خود تعریف کرده است:

 • توسعه آگاهی از نام تجاری و افزایش مسئولیت اجتماعی ؛
 • توسعه هر سه سطح برنامه های آموزش عالی ؛
 • بهبود کیفیت برنامه ریزی و اجرای فرایند یادگیری ، معرفی گسترده روشهای نوین یاددهی و یادگیری و ارزیابی ؛
 • ارتقاء و تقویت فعالیتهای علمی-پژوهشی ؛
 • توسعه خدمات و محیط زیست دانشجویی ؛
 • مدیریت سازمانی دانشگاه و توسعه منابع.

تا سال 2025 ، European University ، با توجه به برنامه چشم انداز خود ، یک فضای دانشگاهی باز است که زیرساخت های آموزشی ، علمی و کاری مدرن ، مجهز ، راحت و مناسب را توسعه می دهد ، پایداری مالی را حفظ می کند ، منابع انسانی با صلاحیت بالا را جذب و به طور موثر حفظ می کند ، توسعه حرفه ای آنها را ارتقا می بخشد و تحرک دانشگاهی و دانشجویی را از طریق خودشناسی و مشارکت فعال در فرایند بین المللی سازی تشویق می کند.

دانشکده پزشکی

دانشکده پزشکی European University از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف این دانشکده اطمینان از آموزش دانشجویان در زمینه مراقبت های بهداشتی از نظر آزادی دانشگاهی و خودمختاری نهادی است.

فرایند تدریس در دانشکده توسط متخصصان شناخته شده و شناخته شده در این زمینه ، که دارای سالها تجربه پزشکی و آموزشی هستند ، هدایت می شود. انواع روشهای تدریس و ارزیابی فرصتی را برای تسلط بر دانش نظری ، بلکه مهارتهای عملی فراهم می کند.

دانشکده پزشکی با حدود 60 کلینیک در گرجستان و همچنین دانشگاه های پزشکی کشورهای مختلف جهان موافقتنامه همکاری امضا کرده است. اساتید و دانشجویان دانشکده پزشکی اعضای انجمن های مختلف علمی و حرفه ای بین المللی هستند. بر اساس همه موارد ذکر شده در بالا ، فارغ از آموزش های عملی ارائه شده توسط این برنامه ، دانشجویان این فرصت را دارند که در کلینیک های مختلف دانشگاهی در سراسر جهان به تمرین بالینی بپردازند ، همچنین در پروژه های تحقیقاتی جاری در دانشکده مشارکت کنند و در مشاغل محلی و بین المللی شرکت کنند. رویدادهای علمی مجله علمی دانشجویی "Biomedical and Core Clinical Research Practice" از سال 2020 منتشر می شود.

یک مرکز شبیه سازی در دانشکده وجود دارد ، جایی که مهارت های بالینی/بخشی از طریق فن آوری های پزشکی مدرن ، مانکن ها در یک محیط بالینی شبیه سازی شده آموزش داده و ارزیابی می شود.

دانشکده انجام می دهد:

 • برنامه پزشک پزشکی MD به زبان انگلیسی
 • برنامه پزشکی دندانپزشکی به زبان انگلیسی
 • برنامه پزشکی دندانپزشکی به زبان گرجی

م Instituteسسه تحقیقات پزشکی در دانشکده تأسیس شده است که بر اساس مرکز ملی سل و بیماری های ریه فعالیت می کند. این موسسه علاوه بر مشارکت در پروژه های اعطای کمک های محلی و بین المللی ، یک مجله علمی - "مجله زیست پزشکی و علوم پزشکی" منتشر می کند.

ما فقط به آموزش پزشکی به شما محدود نمی شویم. ما با استفاده از ادبیات پزشکی مدرن ، ابزارهای چند رسانه ای و شبیه سازهای پزشکی ، سفری فراموش نشدنی را در جهان خرد و کلان بدن انسان به شما ارائه می دهیم. ما از شما به کلینیک های اصلی استقبال می کنیم که در آن می توانید یک محیط پزشکی واقع بینانه را تجربه کرده و به حل وظایف واقعی کمک کرده و از تکنیک هایی استفاده کنید که بعداً برای انجام اقدامات مستقل در تخصص آینده شما بسیار مهم خواهد بود.

مکان ها

 • Tbilisi

  Administrative Building Tbilisi, 0141, Guramishvili Avenue 76, , Tbilisi

  • Tbilisi

   The Building of the Faculty of Medicine Tbilisi, 0189, Sarajishvili Street 17, , Tbilisi

   برنامه ها

   سوالات