Keystone logo
European Humanities University

European Humanities University

European Humanities University

مقدمه

EHU فعالیت های خود را در چارچوب سنت فکری اروپایی انجام می دهد و با اصول آموزش لیبرال هدایت می شود. آموزش در EHU بر اساس مدل هنرهای لیبرال انجام می شود که امکان آشکارسازی حداکثری پتانسیل خلاق و تحصیلی دانش آموز و همچنین شکل گیری مهارت های تفکر انتقادی و شهروندی فعال را فراهم می کند. رقابت پذیری بالای برنامه های آموزشی EHU به طور قابل توجهی شانس دانش آموزان را برای اشتغال موفق در زمینه های مختلف فعالیت افزایش می دهد. فارغ التحصیلان EHU دیپلم هایی دریافت می کنند که در سراسر اروپا و آمریکای شمالی به رسمیت شناخته شده است.

EHU یک دانشگاه دانشجو محور برای ترویج توسعه جامعه مدنی از طریق علوم انسانی و هنرهای لیبرال برای دانشجویان بلاروس و منطقه با گرد هم آوردن آنها و ارائه تجربه بین المللی در کیفیت مطالعه است. این دانشگاه به سمت دانشجویانی با تفکر مدنی از اروپای شرقی است که با تعهد به ارزش های اروپایی و هنرهای لیبرال و همچنین زندگی غنی در دانشگاه و شبکه فارغ التحصیلان متمایز است.

آموزش در EHU بیش از غوطه ور کردن دانش آموزان در طیفی از موضوعات و رشته ها است. این یک رویکرد فرا رشته ای، مهارت های تفکر انتقادی، و همچنین مشارکت مدنی را ترویج می کند که آنها را برای توسعه راه حل ها، ایده ها و شرکت های نوآورانه توانمند می کند.

ارزش های ما

 • ارزش‌های اروپایی – تشویق به بهبود جامع دانش‌آموزان و نگرش‌های دموکراتیک نسبت به توسعه فردی و مدنی با استفاده از آموزش و یادگیری لیبرال و تفکر انتقادی.
 • کیفیت مطالعه - برای نشان دادن تجربه برتر تحصیلی و تحصیلی.
 • چابکی - برای اطمینان از پاسخ به موقع و کافی به تغییرات در محیط خارجی و داخلی.

در EHU

 • دانش آموزان آزادند که نظرات خود را بیان کنند و ایده های ارائه شده در کلاس را بدون ترس از انتقام به چالش بکشند.
 • دانشجویان و دانش پژوهان در انجام تحقیقات بدون محدودیت ایدئولوژیک آزادند.
 • دانشجویان و دانش پژوهان در بیان دیدگاه های سیاسی خود آزادند و تشویق می شوند تا اعضای فعال جامعه مدنی باشند.
 • دانشجویان و دانش پژوهان تشویق می شوند تا خود را به زبان بلاروسی بیان کنند و میراث بلاروسی خود را کشف کنند.
 • نظارت بر امور اداری و مالی توسط یک هیئت مدیره بین المللی انجام می شود.

مأموریت و استراتژی

European Humanities University از زمان تأسیس خود در مینسک در سال 1992، متعهد به تولید و انتشار دانش مسئولیت پذیر و انتقادی اجتماعی در علوم اجتماعی و علوم انسانی، تضمین آموزش با کیفیت از طریق ادغام برنامه های تحصیلی با پروژه های تحقیقاتی، خلاقانه و کاربردی بوده است.

بر اساس استراتژی EHU برای 2021-2026، دانشگاه به افزایش کیفیت تجربیات علمی و پژوهشی، اطمینان از رویکردهای نوآورانه در آموزش و یادگیری، ترویج گفتگوی بین فرهنگی و گنجاندن بلاروس در جامعه سیاسی و دانشگاهی اروپا ادامه خواهد داد.

EHU Impact

EHU تأثیر غیرمستقیم قوی بر بلاروس دارد، که امروزه بیشتر در ارائه بستری برای شبکه‌سازی برای فارغ‌التحصیلان با ارزش‌های نزدیک (دموکراتیک) بیان می‌شود.

تأثیر بالقوه را می توان با تقویت ارتباطات با سازمان های جامعه مدنی، حل مسائل داخلی و بهبود برنامه درسی آموزشی اعمال کرد.

مکان ها

 • Vilnius

  Savičiaus gatvė, 17, 01126, Vilnius

  برنامه ها

  سوالات