Keystone logo
© Euroaula Barcelona
Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

Euroaula Barcelona

مقدمه

banner_quienes_somos_011

کالج دانشگاه EUROAULA موسسه ای است که در سال 1987 تاسیس شد و در آموزش گردشگری تخصص دارد. از سال 1997، EUROAULA به دانشگاه Girona وابسته است و مدرک گردشگری، مدرک دوگانه گردشگری و مدیریت هتلداری و گردشگری بین المللی و همچنین مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. بنابراین، آن مطالعات دانشگاهی کاملاً رسمی و شناخته شده است.

به همین ترتیب، Euroaula مرکزی است که توسط دپارتمان Ensenyament ژنرالیتات کاتالونیا برای آموزش مطالعات عالی آموزش حرفه‌ای با گواهینامه رسمی تایید شده DOGC ENS/2116/2002 در 8 جولای به رسمیت شناخته شده است.

ما یک موسسه آموزشی متخصص در گردشگری با حرفه نوآوری آموزشی هستیم. در EUROAULA، ما متخصصان آینده بخش گردشگری را با استفاده از دانش نظری و مطالعه موارد واقعی آموزش می دهیم.

تجربه آموزشی فراوان ما، ما را به عنوان رهبران آموزش حرفه‌ای معتبر می‌سازد، ابزارهای لازم برای کسب دانش مورد نیاز برای آموزش و پیشرفت شخصی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد و آنها را برای بازار کاری رقابتی و در حال تغییر دائمی آماده می‌کند.

علاوه بر این، ما بخشی از اتحادیه اروپای اسکولس d'Hôtellerie et de Tourisme هستیم ، یک سازمان بین المللی که هدف آن ترویج هتل ها و مدارس گردشگری اروپایی است.

46207_logo_aeht.jpg

استاندارد بین المللی UNE-EN ISO 9001 است که الزامات کیفیت آموزش سیستم مدیریت در دانشکده گردشگری دانشگاه یوروآولا را مشخص می کند. هدف اصلی بهبود مستمر کیفیت برنامه درسی و برنامه های آموزشی ما است.

بنابراین، برنامه‌های آموزشی ما از سال 2007 تایید شده‌اند و Euroaula سال به سال بر بررسی‌های انجام شده توسط Bureau Veritas با موفقیت غلبه می‌کند.

Euroaula104

مکان ها

  • Barcelona

    EUROAULA Carrer d'Aragó, 208 - 210, 08011, Barcelona

    سوالات