Keystone logo
Euripides University Centre of Marilia (Centro Universitario Eurípides de Marília (UNIVEM))

Euripides University Centre of Marilia (Centro Universitario Eurípides de Marília (UNIVEM))

Euripides University Centre of Marilia (Centro Universitario Eurípides de Marília (UNIVEM))

مقدمه

بنیاد آموزش Eurípides Soares da Rocha (FEESR) کار خود را در زمینه آموزش عالی در 8 اوت 1967 آغاز کرد. موسسه ای با طبیعت بشردوستانه و دارای شخصیت روحانیت ، از زمان کاشت (تا به امروز) ، با اهداف ، از جمله ، ناشی از برنامه ها و پروژه های دولت فدرال ، در حضور و ارائه بورسیه های تحصیلی و ارتقا of فرصت ها به اقشار کم برخوردار اقتصادی.

در زمان ایجاد ، FEESR ساختاری متشکل از سه دوره حقوقی ، مدیریت بازرگانی و علوم حسابداری داشت.

پس از آن ، در سال 1998 ، با گسترش فعالیت های خود ، مitutionسسه دوره های جدیدی را باز کرد: تجارت خارجی ، بازاریابی و تجزیه و تحلیل سیستم ها. علوم کامپیوتر؛ و مترجم در همان دوره ، با هدف حضور در دوره های تحصیلات تکمیلی ، دوره های تخصصی lato sensu را در زمینه های حقوق ، مدیریت و حسابداری نیز آغاز کرد.

با توجه به این پیکربندی جدید ، در سال 2000 ، دو برنامه کارشناسی ارشد مجاز توسط CAPES ظاهر شد ، یکی در حوزه حقوق و دیگری در حوزه علوم کامپیوتر. و پس از آن ، در سال 2003 ، این مitutionسسه بر اساس تحول در دانشکده های یکپارچه آن زمان ، به وزارت آموزش و پرورش (MEC) برای تأیید اعتبار خود به عنوان مرکز دانشگاه مراجعه کرد نام جدید سپس به Centro Universitário Eurípides de Marília تبدیل شد ، نام اختصاری آن UNIVEM است. در سال 2003 ، UNIVEM با صلاحیت فعالیت به عنوان مرکز دانشگاه ، همچنین دوره های کارشناسی فناوری را در زمینه های مدیریت ، طراحی و فناوری اطلاعات آغاز کرد. بنابراین ، IST (Instituto Superior de Tecnologia) ظهور کرد.

اخیراً ، در آغاز سال 2013 ، این مسسه تغییر چشمگیر دیگری در سازمان دانشگاهی خود ایجاد کرد. دوره های آن ، که تا آن لحظه ، تحت رژیم مدرسه سالانه ارائه می شد ، با دوره ترم به عنوان یک دوره تحصیلی پذیرفته می شدند. بنابراین ، امروز ، تمام دوره های UNIVEM به صورت ترم تدریس می شود.

مکان ها

  • Mirante do Paranapanema

    Avenida Higino Muzi Filho,529, 17525-901, Mirante do Paranapanema

    سوالات