Keystone logo
ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

مقدمه

122193_180531-poster_presentations-004.jpg

ETH زوریخ

آزادی و مسئولیت فردی ، روحیه کارآفرینی و ذهن باز: ETH زوریخ بر بستری از ارزشهای واقعی سوئیس ایستاده است.

دانشگاه ما برای علم و فناوری به سال 1855 باز می گردد که بنیانگذاران سوئیس امروزی آن را به عنوان مرکز نوآوری و دانش ایجاد کردند.

در ETH زوریخ ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل را کشف می کنند ، محققان فضایی را الهام می بخشند که عملکرد برتر را القا می کند. ETH Zurich که در قلب اروپا واقع شده و ارتباطات خود را در سراسر جهان برقرار کرده است ، راه حل های موثری برای چالش های جهانی امروز و فردا است.

پرتره

آزادی و مسئولیت فردی ، روحیه کارآفرینی و ذهن باز: ETH زوریخ بر بستری از ارزشهای واقعی سوئیس ایستاده است. دانشگاه ما برای علم و فناوری به سال 1855 باز می گردد که بنیانگذاران سوئیس امروزی آن را به عنوان مرکز نوآوری و دانش ایجاد کردند. در ETH زوریخ ، دانش آموزان یک محیط ایده آل برای تفکر مستقل را کشف می کنند ، محققان فضایی را الهام می بخشند که عملکرد برتر را القا می کند. ETH Zurich که در قلب اروپا واقع شده و ارتباطات خود را در سراسر جهان برقرار کرده است ، راه حل های موثری برای چالش های جهانی امروز و فردا است.

122192_190917-istp-siptalk6-IM5A4624-web-2400.jpg

آمار و ارقام

 • 19،800 دانشجو ، از جمله 4000 دانشجوی دکتری ، از بیش از 120 کشور جهان
 • 500 استاد
 • 355 اسپین آف از سال 1996
 • 21 برنده جایزه نوبل ، از جمله آلبرت اینشتین و ولفگانگ پائولی (1 برنده مدال فیلدز ، 2 برنده جایزه پریتزکر)
 • سالانه 90 درخواست ثبت اختراع و 200 گزارش اختراع
 • 1.8 میلیارد CHF ، شامل 1.3 میلیارد CHF از بودجه اصلی دولت فدرال
 • رتبه 9 در THE (2016)
 • رتبه 8 در رتبه بندی QS (2016)
 • رتبه 19 در رتبه بندی ARWU (2016)

مناطق اصلی تمرکز

برای مقابله با چالش های اصلی بشریت ، ترکیبی از رویکردهای انضباطی در تیم های چند رشته ای ، یا یک رویکرد چند رشته ای ، اغلب ضروری است. به همین دلیل است که ETH زوریخ علاوه بر فعالیت های دپارتمان ، بر چندین حوزه اصلی تمرکز می کند. این تحقیق بر نیازهای جامعه متمرکز است - در سطح محلی ، ملی یا جهانی - و بنابراین سهم ارزشمندی در سیاست ، اقتصاد و جامعه دارد.

122195_181106-kolloquium-011.jpg

محورهای اصلی تمرکز ETH زوریخ به شرح زیر است:

دارو

ETH زوریخ به عنوان یک دانشگاه فنی و علمی ، ده ها سال است که از طریق تحقیقات بنیادی ، توسعه فناوری های پیش آگهی ، تشخیص و درمان ، پایه گذاری شرکت های جداگانه ، برنامه های آموزشی و آموزشی و زیر ساخت.

داده ها

محققان دانشگاه ETH زوریخ در حال توسعه رویکردهای جدیدی در زمینه علم داده و یادگیری ماشینی هستند تا بتوان حجم عظیمی از داده ها را ایمن و ارزیابی کرد.

پایداری

امنیت غذایی ، تامین انرژی و تغییرات آب و هوایی ، طراحی پایدار زیستگاه های ما و مدیریت دقیق منابع طبیعی از بزرگترین چالش های جهانی است. ETH زوریخ این موضوعات را به مدت ده ها سال به شدت مطالعه کرده است و امروزه در تحقیقات انرژی ، تغذیه و محیط زیست پیشرو است.

فن آوری های تولید

موفقیت اقتصادی یک شرکت به توانایی آن در توسعه محصولات نوآورانه و اطمینان از تولید مقرون به صرفه بستگی دارد. تحقیقات ETH زوریخ به توسعه فرایندهای تولید آینده نگر و فناوری های تولید کمک می کند.

ابتکار تفکر انتقادی

ETH زوریخ در سال 2012 طرح تفکر انتقادی (CTETH) را با هدف آموزش دانش آموزان ETH برای تفکر انتقادی و مستقل آغاز کرد. این ابتکار به دانشگاه اجازه می دهد تا علاوه بر تخصص متخصص ، تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی و رهبری را نیز ارائه دهد.

زوریخ
122197_180920-kolloquium-028.jpg

مکان ها

 • Zürich

  ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy Universitätstrasse 41 8092 Zürich Switzerland , , Zürich

سوالات