Keystone logo
Estonian Academy of Music and Theatre

Estonian Academy of Music and Theatre

Estonian Academy of Music and Theatre

مقدمه

Estonian Academy of Music and Theatre (EAMT) یک دانشگاه دولتی منحصر به فرد است که تحصیلات عالی را در تمام زمینه های اصلی موسیقی و تئاتر از طریق برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. EAMT که یکی از کاربردی ترین موسسات آموزش موسیقی در اروپا به حساب می آید، دارای یک مرکز 13500 متر مربعی واقع در مرکز تالین، پایتخت استونی است. در سال 2022، Estonian Academy of Music and Theatre برای سومین سال متوالی در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS قرار گرفت، که یکی از برترین سیستم‌های رتبه‌بندی بین‌المللی است که محبوبیت و عملکرد دانشگاه‌های سراسر جهان را می‌سنجد. در 17 نوامبر 1918، انجمن استونی به تأسیس مدرسه عالی موسیقی رأی مثبت داد. در 9 می 1919، اساسنامه مدرسه به تصویب وزیر آموزش و پرورش رسید. این مدرسه در ابتدا مدرسه عالی موسیقی تالین نام گرفت، زیرا تأسیس یک هنرستان موسیقی در حیطه اختیارات انجمن استونی نبود. با این حال، در سال 1923 به کنسرواتوار تالین تغییر نام داد، که پیشروی Estonian Academy of Music and Theatre کنونی است. امروزه این آکادمی یک موسسه معتبر بین المللی در زمینه آموزش و پژوهش موسیقی است. اکثریت قریب به اتفاق نوازندگان و اهالی تئاتر استونی در این موسسه تحصیل کرده یا تدریس کرده‌اند و آن را به ستونی از زندگی فرهنگی استونی تبدیل کرده‌اند. ماموریت Estonian Academy of Music and Theatre حفظ، توسعه و ترویج فرهنگ استونی در بالاترین سطح، از طریق مطالعات موسیقی و تئاتر و همچنین فعالیت‌ها و تحقیقات خلاقانه است.

چشم انداز و ماموریت EAMT

 • چشم انداز. Estonian Academy of Music and Theatre یک مؤسسه آموزشی، علمی و فرهنگی معتبر و جذاب با سطح بالایی از حرفه‌ای بودن است که به حفظ سنت‌های فرهنگی ملی و توسعه فعالانه همکاری‌های بین‌المللی اختصاص دارد و در عین حال پذیرای ایده‌های خلاقانه، تحقیقات علمی متنوع و پروژه‌های بین‌رشته‌ای نوآورانه است.
 • ماموریت. ماموریت Estonian Academy of Music and Theatre حفظ، توسعه و ترویج فرهنگ استونی در بالاترین سطح، از طریق مطالعات موسیقی و تئاتر و همچنین فعالیت‌ها و تحقیقات خلاقانه است.

ارزش های اصلی EAMT

 • خلاقیت: ما فرصت هایی را برای بیان معنادار خلاقیت در سطح بالا فراهم می کنیم.
 • بازیگوشی: ما درک می کنیم که بازیگوشی اساس هر فعالیت خلاقانه ای است که امکان کشف و شکوفایی رویکردهای جدید را فراهم می کند.
 • مهارت: ما برای شایستگی، به اشتراک گذاشتن ایده ها و دانش، و همچنین یادگیری و رشد مداوم تلاش می کنیم و از این طریق الگویی برای سازندگان فعلی و آینده در زمینه موسیقی و تئاتر باشیم.
 • تعهد: ما تعهد به یک فراخوان را شرط لازم برای دستیابی به سطح بالایی از خلاقیت می‌دانیم. ما محیطی مساعد برای تعهد ارائه می دهیم که امکان کشف حقایق غالب و همچنین ایجاد تفاسیر تازه را فراهم می کند.
 • حفظ فرهنگ ملی: ما مسئولیت منحصربه‌فرد خود را برای حفظ و پرورش نسل‌های خالق در موسیقی و هنرهای نمایشی درک می‌کنیم که نقش موسیقی و تئاتر استونیایی را در هویت ملی ما در آینده تضمین می‌کنند. ما از تأثیر قابل توجه کار خود در حفظ و توسعه فرهنگ استونی آگاه هستیم.
 • باز بودن: ما پذیرای رویکردهای مختلف در هنر، آموزش و پژوهش، تطبیق پذیری سبک ها و روش ها در موسیقی و تئاتر هستیم. ما ایده ها و دانش خود را به اشتراک می گذاریم و اشتباهات خود را تصدیق می کنیم. ما در جستجوی بهترین راه حل ها متحد و سرراست هستیم.
 • رفتار برابر و محترمانه: ما با همه دانش‌آموزان، همکاران و شرکا یکسان و با احترام رفتار می‌کنیم و به موفقیت و دستاوردهای آنها اعتبار می‌دهیم.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Tallinn

   Tatari,13, 10116, Tallinn

  سوالات