Keystone logo
Universidade Estácio

Universidade Estácio

Universidade Estácio

مقدمه

در سال 1970 توسط جان Uchôa Cavalcanti Netto تاسیس شد، با اجرای دانشکده حقوق، نام او به افتخار بنیانگذار پرتغالی نظامی از شهرستان از ریو دو ژانیرو و گل سرسبد اول عمومی فرمانداری ریو دو ژانیرو است. در طول 1980s UNESA اختصاص داده شده به باز کردن سایر دوره های علوم انسانی، پس از به دانشگاه در سال 1988.1 با که در دهه آینده تبدیل رشد باز کردن دوره غیر سنتی در ارتباط و کسب و کار منطقه. که آن را به یک تغییر بزرگ در بازاریابی آموزش عالی در ایالت ریو دو ژانیرو، و پس از آن در سطح ملی بود. در 2000s او باز کرد تا به سرعت علوم پزشکی.

Estacio دارای ساختار آموزش گسترده، ارائه می دهد و کارشناسی و کارشناسی ارشد مفهوم وسیع و در مناطق مختلف دانش صرفا صحبت کردن. آن را نیز برای دوره های تابستانی شناخته شده را به جامعه باز، در ماه ژوئیه و ماه ژانویه است.

Estacio د دانشگاه سعید نیز ارائه می دهد آموزش های بین المللی در زمینه های مهمان نوازی بدون نیاز به خروج از کشور از طریق همکاری با مدارس اروپا. این یک شریک از لوزان اکول Hoteliere (هتل)، هتل لوزان مشاوره (Tourismology)، سازند آلن دوکاس (سلیقه در غذا)، دانشگاه کویمبرا (سمت راست)، دانشگاه کارولین شمال گرینزبورو را (مدیریت بیمه) و والت شرکت جهان دیزنی (مدیریت کسب و کار است مدیران هتل ها و گردشگری) 0.2 علاوه بر تدریس در سرمایه گذاری، همچنین یک تیم فوتبال حرفه ای، Estacio د ذ باشگاه فوتبال بین سال های 2004 و 2011 اداره می شود.

مکان ها

  • Rio de Janeiro

    R. do Bpo., 83 - Rio Comprido

    سوالات