Keystone logo
ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

مقدمه

درباره ویکی

غیر معمول در حرکت مداوم

با بیش از 65 سال سابقه ، ESPM یک مرجع برزیل در ارتباطات ، بازاریابی و مدیریت در آموزش عالی است و DNA نوآوری و فناوری موجود در کلیه فرایندهای یادگیری ، متخصصان آموزش آماده برای آینده است.

تعهد ESPM به تعالی و ماندگاری این است که کیفیت و شهرت خود را ثابت نگه داریم ، خواه از ده ، بیست ، پنجاه سال از این پس. ما از دیپلم و اعتماد هر یک از دانشجویان خود احترام می گذاریم.

داستان ما

ESPM در سال 1951 ایجاد شد ، زمانی که تبلیغات به عنوان یک بخش تجارت در بسیاری از جهان گسترش یافت و به یک حرفه تبدیل شد. گروهی از تبلیغ کنندگان و کارآفرینان رسانه این تصور را داشتند که فقط با یک مدرسه عالی بتوانیم یک صنعت ارتباطی قوی و توسعه یافته در برزیل داشته باشیم. و بنابراین ، ESPM متولد شد.

امروز ، مدرسه ای که "به کسانی که این کار را انجام می دهند" می آموزد ، همواره حدود 15000 دانش آموز و 600 معلم در بازار کار می کند ، در پردیس های شهر سائوپائولو ، ریو دوژانیرو و پورتو آلگره. مشارکتهای بین المللی با دانشگاههای مشهور در بیش از 10 کشور جهان.

با هدف تعالی و ماندگاری ما به بخش و آموزش متخصصان چند رشته ای ، در حال حاضر 8 دوره کارشناسی ارائه می شود: مدیریت ، علوم اجتماعی و مصرف کننده ، سینما و سمعی و بصری ، طراحی ، روزنامه نگاری ، تبلیغات ، روابط بین الملل و TECH.

نمونه کارها ما همچنین شامل دوره های کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد ، دکترا و دوره های رایگان ، با مدت کوتاه و متوسط است.

 • مأموریت ما: آموزش رهبرانی که قادر به تحول در تجارت و توسعه کشور هستند.
 • هدف ما: ایجاد مراکز جهانی تعالی در برزیل در مناطق عملیاتی ما.
 • ارزشهای ما: تعالی دانشگاهی؛ اخلاق و حقیقت؛ ابتکار عمل و آزادی بیان؛ صعود انسانی و اجتماعی؛ تنوع

ESPM LifeLab

ابتکار بی سابقه ای در محیط دانشگاهی برزیل

با تغییر در بازار کار ناشی از پیشرفت های اجتماعی و تکنولوژیکی ، پیش بینی آینده حرفه ها دشوار است و این باعث افزایش عدم قطعیت ها و ناامنی های حرفه ای می شود. بنابراین ، ما روش تدریس و یادگیری را ، چه به صورت شخصی و چه از نظر حرفه ای ، دوباره نوآوری کردیم.

در کلیه دوره ها ، ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا نه تنها مهارتهای متعارف با مشاغل انتخاب شده خود را توسعه دهند ، بلکه همچنین مهارتهایی را که باعث ارتقاء بهزیستی اجتماعی می شود ، قادر به تشکیل موجودات انسانی و غیرمعمول بیشتری هستند. این صلاحیت ها به سه ستون اصلی مربوط می شود:

 • فراشناختی (خودآموزی): معیارها و ابزارهای آماده سازی برای یک عمر یادگیری.
 • Techquant (تسلط دیجیتال): تسلط در اعداد و نوآوری های فناوری. برخورد با دنیای دیجیتال برای درک جهان و به تبع آن روابط ما ضروری است.
 • اجتماعی و حرکتی (خودشناسی): توسعه مهارت های به اصطلاح نرم مانند خودشناسی و رهبری. مهارت های ارتباطی بهبود یافته و روابط بین فردی.

زنده EAD

علاوه بر دوره های چهره به چهره ، ما یک سکوی کامل از دوره های فارغ التحصیلی رایگان و آنلاین داریم که به صورت پیشگام در برزیل تدریس می شود. کلاسهای 100٪ زنده ، تعامل در زمان واقعی بین معلم و دانش آموز ، با دسترسی نامحدود به کلاسهای ضبط شده.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی

تفاوت روشهای تدریس فعال

از سال 2013 ، ما یک طرح جامع علمی داریم که پیشنهادات منحصر به فرد و متفاوت را برای هدایت ابتکارات دانشجویی ارائه می دهد. ما تخصص خود را در یک مدل واحد آموزشی ، که به طور فزاینده ای رقابتی است ، جمع می کنیم.

ما استفاده از روشهای فعال را که در بهترین دانشگاههای جهان استفاده می شود و قادر به یادگیری دانش آموزان و غلبه بر محدودیت های کلاسهای سنتی هستیم ، در اولویت قرار می دهیم. ما سخنرانی ها را کاهش دادیم و پویایی عملی تر در فضاهای خاص ، در چندین اتاق مطالعه موردی و آزمایشگاه های چند مرحله ای را ترویج کردیم.

برنامه های تبادل

ما اهمیت تجربیات بین المللی را در آموزش دانش آموزان خود می دانیم ، به همین دلیل با چندین موسسه در سراسر جهان توافق داریم با کشورهایی مانند آرژانتین ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، اسپانیا ، ایالات متحده ، فرانسه ، انگلیس ، ایتالیا ، مکزیک و پرتغال.

هر دانش آموز ESPM می تواند بخشی از مطالعات خود را در خارج از کشور انجام دهد و بین دوره های کوتاه مدت و بلند مدت را انتخاب کند.

بیمه تحصیلی رایگان

ماندگاری تضمین شده در دوره

در اینجا ، همه دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را راحت تر دنبال کنند. ESPM یک بیمه آموزشی رایگان را ارائه می دهد ، که در صورت بروز هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی که امکان پرداخت شهریه را غیرممکن می سازد ، علاوه بر ارائه کمک های 24 ساعته برای حوادث ، ادامه تحصیل را نیز تضمین می کند.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

آمار

امروزه، مدرسه‌ای که از همیشه در آن «چه کسی این کار را می‌آموزد» حدود 15000 دانش‌آموز و 600 معلم دارد که در بازار کار می‌کنند، پردیس‌هایی در شهرهای سائوپائولو، ریودوژانیرو و پورتو آلگره دارد. مشارکت بین المللی با دانشگاه های مشهور در بیش از 10 کشور.

  بورسیه و بودجه

  بیمه تحصیلی رایگان

  تضمین ماندگاری دوره

  در اینجا همه دانشجویان می توانند با آرامش بیشتری به ادامه تحصیل بپردازند. ESPM یک بیمه آموزشی رایگان ارائه می دهد که تداوم دوره را در صورت بروز هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی که پرداخت هزینه های ماهانه را غیرممکن می کند، علاوه بر ارائه کمک 24 ساعته در صورت بروز حوادث تضمین می کند.

  مکان ها

  • São Paulo

   Rua Dr. Álvaro Alvim, 123 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

   • São Paulo

    Rua Joaquim Távora, 1240 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

    • São Paulo

     Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I Chácara Santo Antonio - São Paulo, , São Paulo

     • Rio de Janeiro

      Rua do Rosário, 90 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

      • Rio de Janeiro

       Rua do Rosário, 111 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

       • Porto Alegre

        Rua Guilherme Schell, 350 Santo Antônio - Porto Alegre, , Porto Alegre

        • Florianópolis

         Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande Florianópolis - Santa Catarina, , Florianópolis

         سوالات