Keystone logo
ESPI

ESPI

ESPI

مقدمه

گروه ESPI : 50 سال سابقه، تخصص و دانش در املاک و مستغلات!

گروه ESPI که در سال 1972 توسط بازیگران اصلی املاک و مستغلات ایجاد شد - تحت وضعیت انجمنی (قانون 1901) تأسیس شد - یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که مدارک آن توسط سطح ایالتی 6 (Bac+ 3) و سطح 7 (Bac+) به رسمیت شناخته می شود. 5) یا مدارک تحصیلی، و ثبت شده در فهرست ملی گواهینامه های حرفه ای (RNCP)، با یک دوره کارشناسی و یک دوره کارشناسی ارشد حرفه ای (6 تخصص). 50 سال فعالیت به این گروه اجازه داده است تا در تمام مشاغل املاک و مستغلات ریشه دواند. امروزه دانشجویان ما در پردیس های پاریس، نانت، مارسی، بوردو، لیون و مونپلیه پراکنده شده اند.

از زمان ایجاد، گروه ESPI تفاوت خود را نشان داده است: ذینفعان آن - متخصصان یا معلمان-محققان - همه متخصصان در زمینه خود، و مرتبط بودن و سازگاری برنامه های آموزشی، کلیدهای آموزش با کیفیت و حرفه ای هستند. شبکه قدرتمند آن همچنان به رشد خود ادامه می دهد: بیش از 9000 دانشجوی سابق، از جمله تعداد زیادی از مدیران، پست های مسئولیت دارند. 600 شریک، شرکت و اتحادیه حرفه‌ای و 250 سخنران آن، هر کاری که می‌توانند برای حمایت از دانش‌آموزان به سمت حرفه‌هایی که مقصدشان است، انجام می‌دهند. نرخ استخدام بهترین نشان از کیفیت علمی و حرفه ای بودن مدرسه است: 97 درصد دانش آموزان در پایان دوره آموزشی خود مشغول به کار هستند.

یک ماموریت آموزشی

از طریق تعالی آکادمیک ما متخصصان عملیاتی، مسئول و نوآور در تمام شاخه های املاک و مستغلات در سطح ملی و بین المللی آموزش دهید.

ماموریت نوآوری و تحقیق

از طریق تولیدات علمی و تخصص ما در تحولات و نوآوری های اکوسیستم املاک و مستغلات ملی و بین المللی شرکت کنید.

آمار

 • از سال 1972
 • 8 پردیس
 • 250 کادر آموزشی
 • 3900 دانش آموز
 • 11 800 دیپلم
 • 30 شریک بین المللی

  ویژگی های پردیس

  پاریس

  این پردیس جدید که اکنون در یک ساختمان مدرن واقع در قلب شهر Levallois-Perret، در دروازه‌های پاریس نصب شده است، مجهز به جدیدترین فناوری‌ها با اتاق‌هایی مجهز به تخته‌های سفید تعاملی و آزمایشگاه‌های آموزشی است که در 5 طبقه گسترده شده‌اند. یک سالن آموزشی پذیرای زبان آموزان و بازدیدکنندگان برای یک استراحت قهوه است.

  این مکان های جدید امکان سازماندهی رویدادهای حرفه ای و کارگاه های آموزشی را با مشارکت شرکت های فعال در بخش املاک و مستغلات فراهم می کند.

  این مکان جدید با ارائه یک محیط معماری معاصر و تجهیزات آموزشی نوآورانه که به پردیس اجازه می دهد موقعیت پیشرو خود را در بازار پاریس حفظ کند، نقطه عطفی برای مدرسه است.

  نانت

  نانت که به طور منظم به عنوان جذاب ترین شهر فرانسه و در میان نوآورترین شهرها در اروپا رتبه بندی می شود، در واقع دارایی های بسیاری دارد.

  یک کلانشهر خلاق که رویکردهای نوآوری و توسعه کسب و کار را برجسته می کند، این شهر می داند که چگونه مجموعه ای غنی از مهارت ها را از میان مراکز آموزشی متعدد موجود در قلمرو خود ارتقا دهد.

  البته بخش املاک و مستغلات نیز نقش خود را در کلان شهر اقیانوس اطلس دارد. بسیاری از پروژه‌های نوسازی شهری که برای حمایت از پویایی اقتصادی منطقه شهری نانت راه‌اندازی شده‌اند، در واقع فرصت‌های خوبی برای همه متخصصان این بخش هستند.

  با هدف مشارکت در این توسعه بود که گروه ESPI دومین پردیس خود را در نانت در سال 2003 در خیابان لویی دو بروگلی 285 در پارک تجاری ریویر افتتاح کرد.

  مارسی

  دومین شهر بزرگ فرانسه، مارسی در حال حاضر در چرخه توسعه اقتصادی مبتنی بر بخش‌های متنوع، صنعت قوی و مراکز تعالی در آموزش عالی و تحقیقات قرار دارد. در مرکز این توسعه اقتصادی، پروژه Euroméditerranée قرار دارد. این عملیات بازسازی شهری، بزرگترین عملیاتی است که تا کنون در کل اتحادیه اروپا انجام شده است، با هدف ارائه یک دامنه بین المللی به کلان شهر پروانسالی.

  البته، چنین توسعه ای تمام پروفایل های حرفه ای در بخش املاک و مستغلات را یکپارچه می کند. گروه ESPI پردیس Marseillais خود را در سال 2012 با هدف توانمند ساختن دانشجویان خود برای ادغام این پویایی توسعه باز کرد. از آن زمان، محل ما به 10 مکان در La Joliette در منطقه La Joliette منتقل شده است. مرکز مارسی واقع در شمال بندر قدیمی، در قلب پروژه بازسازی شهری.

  بوردو

  بدون شک یکی از جذاب ترین شهرهای کشور، بوردو بیش از هر چیز یک کلان شهر در مقیاس انسانی است. اکوسیستم محلی پویا و تعداد زیادی از شرکت‌های نوآوری که در آنجا توسعه می‌یابند، آن را به یک منطقه بسیار جذاب برای همه پروفایل‌ها تبدیل کرده است. بخش املاک و مستغلات نیز از این قاعده مستثنی نیست و تمامی بازیگران اصلی این حرفه در این قلمرو فعالیت می کنند.

  پردیس ما که از سال 2019 در شهر بوردو حضور دارد، در قلب منطقه باستاید، در مرکز شهر، روبروی ایستگاه تراموا "Jardin Botanique" در خیابان 73 Thiers واقع شده است. در محیطی که ترکیبی از مسکن، مغازه ها، مکان های فرهنگی و فضای سبز است، پردیس ما یک محیط کاری ایده آل برای 140 دانشجوی خود ارائه می دهد.

  لیون

  منطقه Auvergne-Rhône-Alpes یکی از پویاترین منطقه در فرانسه است. بخش املاک و مستغلات نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه بازیگران اصلی این حرفه در منطقه ما فعالیت می کنند. ESPI از سال 2017 در لیون مستقر است و در آغاز سال تحصیلی 2018 به محل جدید خود نقل مکان کرد. محل جدید 950 متر مربعی یک محیط کاری استثنایی را ارائه می دهد. کلاس های درس مجهز به آخرین فناوری صفحه نمایش لمسی هستند. زیر گروه "محفظه های کاری" امکان یادگیری مبتنی بر پروژه را برای بسیاری از دوره ها فراهم می کند. مناطق استراحت و کافه تریا به دانش آموزان اجازه می دهد تا از مطالعه خود نهایت لذت را ببرند. همه چیز در محوطه دانشگاه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان و متخصصان املاک و مستغلات بتوانند در شرایط بهینه با یکدیگر ملاقات و تبادل نظر کنند.

  مونت پلیر

  از آغاز سال تحصیلی 2018، پردیس مونپلیه پذیرای دانشجویان بوده است تا آنها را در حرفه های املاک و مستغلات آموزش دهد، بخشی که پویایی و پتانسیل آن برای مدت طولانی مشاهده شده است و آینده آن غیر قابل انکار به نظر می رسد.

  پردیس مونپلیه شرایط آموزشی با کیفیت بالا را تضمین می کند و پشتیبانی انسانی را با ترکیب استانداردهای بالا و مهربانی می بندد.

  لیل

  پردیس در منطقه استراتژیک "شهر" لیل، در نزدیکی Euralille و ایستگاه های قطار از شما استقبال می کند. غنی از میراث معماری استثنایی و نزدیک به لندن، آمستردام، بروکسل و پاریس، مجهز به اولین انکوباتور و شتاب دهنده استارت آپ ها در فرانسه به لطف Euratechnologies، جذابیت لیل دیگر قابل اثبات نیست!

  بین یک غذای تازه کشف شده و یک پیشنهاد فرهنگی شکوفا، این شهر همه مواد لازم را برای زندگی یک تجربه دانشجویی فراموش نشدنی ارائه می دهد.

  پیشنهاد آموزشی پردیس لیل کاملاً به پویایی بازار املاک و مستغلات پاسخ می دهد و به شرکای خود، بازیگران اصلی این بخش، نسلی با استعداد از کارمندان امروز و فردا را ارائه می دهد.

  مونترال

  مونترال از بسیاری جهات یک شهر استثنایی است. اولا، اگرچه این دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در جهان است، اما تمرین انگلیسی خود در بسیاری از جوامع محلی انگلیسی زبان یا با سفر به ایالات متحده که مرز آن حدود 45 دقیقه فاصله دارد، آسان است.

  کیفیت زندگی در اینجا عالی است، با بسیاری از خدمات عمومی، سطح امنیت بالا و هزینه زندگی پایین تر از بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکای شمالی. همه این عوامل و بسیاری موارد دیگر، آن را به یک مقصد دانشگاهی انتخابی تبدیل می کند. نوآوری، مملو از فرصت هاست و به همه فرصت می دهد تا به پتانسیل کامل خود دست یابند.

  پردیس مونترال درهای خود را به روی شما با این روحیه عملکرد و مراقبت است که نمونه‌ای از کبک است. و همچنین تمام مزایای آن از نظر مدارک تحصیلی و شبکه‌های حرفه‌ای، یک تجربه انسانی غنی است که در انتظار دانشجویان است. انتخاب تحرک بین‌المللی به این معنی است که یاد بگیرید که از منطقه راحتی خود خارج شوید، مهارت های بین فردی را توسعه دهید و به روی شیوه های مختلف فرهنگی باز شوید. این یک مزیت قابل توجه در دنیایی است که مرزها به طور فزاینده ای محو می شوند.

   مکان ها

   • Paris

    12 rue Belgrand LEVALLOIS-PERRET, 92300, Paris

    • Montreal

     507 Place d'Armes #260,, H2Y 2W8, Montreal

     • Nantes

      Nantes, فرانسه

      • Marseille

       Marseille, فرانسه

       • Bordeaux

        Bordeaux, فرانسه

        • Lyon

         Lyon, فرانسه

         • Montpellier

          Montpellier, فرانسه

          • Lille

           Lille, فرانسه

           سوالات