Keystone logo
ESMT Berlin

ESMT Berlin

ESMT Berlin

مقدمه

مدرسه کسب و کار که توسط تجارت تأسیس شد

ESMT - دانشکده مدیریت و فناوری اروپایی، واقع در قلب برلین، آلمان، یک مدرسه تجاری خصوصی است که توسط 25 شرکت چند ملیتی تأسیس شده است. تخصص مدارس بر توسعه رهبران کارآفرین با تمرکز جهانی بر مسئولیت اجتماعی و مدیریت فناوری متمرکز است. ESMT یکی از برترین مدارس کسب و کار در آلمان با شبکه جهانی فارغ التحصیلان در بیش از 50 کشور جهان است.

ESMT پنج برنامه درجه را ارائه می دهد:

  • کارشناسی ارشد مدیریت
  • MBA تمام وقت
  • MBA پاره وقت
  • MBA آنلاین
  • MBA اجرایی (EMBA) و همچنین آموزش اجرایی

همه برنامه‌های ESMT از روابط نزدیک با شبکه شرکتی و بنیان‌گذاران ESMT بهره می‌برند. مدرسه کسب‌وکار یک پلتفرم بین رشته‌ای برای گفتمان میان سیاست‌گذاران، دانشگاهیان و رهبران تجاری ارائه می‌دهد.

ESMT بین المللی ترین مدرسه کسب و کار در آلمان است، بیش از 80 درصد از اعضای هیئت علمی ESMT پیشینه غیر آلمانی دارند و در هر برنامه، کلاس ها بین 70 تا 90 درصد بین المللی است.

ESMT یک مدرسه تجاری خصوصی معتبر دولتی است که برنامه های آن توسط AACSB، AMBA، EQUIS و FIBAA نیز تایید شده است.

ماموریت مدرسه

ESMT رهبران کارآفرینی را توسعه می دهد که جهانی فکر می کنند، مسئولانه عمل می کنند و به افراد احترام می گذارند. با میراثی که ریشه در ارزش‌های اروپایی و پتانسیل فناوری دارد، ESMT دانش جدیدی را برای تقویت رشد اقتصادی پایدار توسعه داده و به آنها منتقل می‌کند.

همپوشانی قابل توجهی بین این حوزه های تحقیقاتی وجود دارد و بسیاری از اعضای هیئت علمی در حال کار بر روی چندین حوزه تحقیقاتی یا رابط های آنها هستند. علاوه بر این، پژوهش رفتاری-نظری برای پیوند بیشتر سه حوزه شایستگی مناسب است.

خانه باز - برنامه های مدرک

درباره برنامه های ESMT درجه بیشتر بیاموزید و با دانشجویان فعلی، فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان پذیرش ESMT در برلین ملاقات کنید.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Berlin

    European School of Management and Technology Schlossplatz 1 , 10178, Berlin

سوالات