Keystone logo
ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

ESIEA Graduate Engineering School

مقدمه

ESIEA، یک مرکز دانشکده مهندسی فارغ التحصیل و پژوهش، با دانشگاه در پاریس و Laval (فرانسه)، متخصص در علوم دیجیتال و فن آوری.

بیا و پیوستن به چهره های جدید از دنیای دیجیتال در ESIEA: مردان و زنان که، فردا، قادر به درک سیستم های پیچیده، طراحی و ساخت جدید و جدید استفاده می کند و چگونه آنها را در بازار فکر می کنم خواهد بود ... در سال 1958 تاسیس شد، با دانشگاه در پاریس و Laval (فرانسه)، ESIEA آموزش مهندسین IT و متخصص در سیستم های اطلاعات و سیستم های جاسازی شده، برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای تخصص های پیشرفته در اقتصاد دیجیتال. از طب به حمل و نقل، فراموش رسانه ها، امور مالی، انرژی، اوقات فراغت و آموزش و پرورش نیست ... دنیای دیجیتال در همه جا است.

ESIEA شما را دعوت به کشف فرصت های زیادی آن ارائه می دهد، برای برنامه ریزی آینده کاری خود را و آن را به حقیقت می پیوندند. دسترسی به هر بخش از آن را!

 • اضافه کردن یک مدرسه مهندسی که در آن دانش آموزان به عنوان افراد، دیده می شود که در آن روابط شخصی و مهم کارآفرینی؛ که در آن شما می توانید جاه طلبی های خود، استعداد خود و بالقوه مهار آزاد خود را در حالی در حال توسعه را به یک حرفه ای سازگار، چند ماهر و خلاق است.
 • استفاده از دانش خود را از سال 1، با شرکت در پروژه های علمی و تیم سازی.
 • جامعه راهنما را دوباره اختراع از طریق مشارکت خود را در پروژه های تحقیقاتی آزمایشگاه های ما.
 • بیا و پیوستن به جامعه از علاقه مندان کنجکاو تیم روحیه "که عشق را به" یادگیری با انجام "و کسی که رویای خود را از نوآوری منجر که در آن مهم ترین به اشتراک بگذارید.

امنیت فناوری اطلاعات، واقعیت مجازی، سیستم های جاسازی شده، سلامت، سیستم های اطلاعات، مجازی سازی و محاسبات ابری، سیستم های اطلاعات بانکی، داده های بزرگ، اشیاء متصل، برنامه های کاربردی تلفن همراه، و بسیاری دیگر.

مناطق تخصص های کلیدی: آن را به امنیت، سلامت و واقعیت مجازی اعمال

تخصصی کارشناسی ارشد (Mastère) "اطلاعات و سیستم های امنیتی" (در زبان انگلیسی و فرانسه): تخصص ESIEA در زمینه امنیت آن را به لطف به رسمیت شناختن به "رمز های عملیاتی و ویروس شناسی" آن (CVO) آزمایشگاه تحقیق و دوره های تخصصی خود را به دست آورد.

به "تعاملات دیجیتال - بهداشت و نقص" آزمایشگاه انجام زمین شکستن پژوهش در زمینه توانبخشی ناتوانی و کمک های بازیابی استقلال از طریق تعامل طیف وسیعی از مناطق فن آوری شایستگی: مجازی و واقعیت افزوده، رباتیک، اشیاء برقراری ارتباط، سیستم های جاسازی شده، و غیره.

چگونه دانش آموزان بهره مند پژوهش؟

این کار باعث تشویق ابتکاری و تا به تاریخ آموزش و یادگیری.

دانش آموزان می توانند با محققان بر روی پروژه های علمی و فن آوری و یا در زیر "ترویج تحقیق و نوآوری" برنامه را از سال 1 در مدرسه کار کنند.

هنگامی که برای حل مشکل عملی اعمال می شود، مشارکت تحقیقات می تواند یک ارزش افزوده واقعی برای کارفرمایان آینده در رزومه را نمایندگی کند.

ESIEA با دو مدرسه دکترا و مشارکت های دانشگاهی خود اجازه می دهد فارغ التحصیلان ESIEA به مطالعه برای دکترا در فرانسه و یا در خارج از کشور وابسته است.

یک مدرسه در قلب اکوسیستم های دیجیتال

عضو انجمن فرانسه و کلاه های دیجیتال و تصاویر و RESEAUX محافل رقابت - ESIEA یک بازیکن فعال در شبکه های توسعه اقتصادی و شرکای با کسب و کار پیشرو در زمینه IT (CGI، آتوس، sopra در Steria، Capgemini به ...) است.

 • یک شریک در طرح های مختلف توسعه کارآفرینی: لاوال ماین TECHNOPOLE، پردیس ایوری شهری و نوما، نقطه کانونی برای پاریس شروع یو پی اس.
 • عضو موسس لاوال مجازی و نقره ای دره، یک شبکه توسعه کسب و کار نوآورانه در منطقه پاریس.

تحصیل در ESIEA شروع دو سال پس از دبیرستان

سال 3: چاپ "تمرین" اول - علوم دیجیتال و دوره های فن آوری به استاد اصول. تاکید بر عملی و آزمایشگاه کار، با چند سخنرانی رسمی.

 • پیاده سازی 4 پروژه به انجام (علمی، فنی و فردی) و توسعه یک طرح حرفه ای. پروژه های بین المللی.
 • از سال 1، دانش آموزان می توانند برای یک تحقیق و یا مبتنی بر رویکرد مبتنی بر کارآفرینی به لطف تحقیقات ویژه ما و نوآوری یا کارآفرینی راه اندازی طرح های انتخاب کردن.

سال 4: متخصص در یک زمینه - انتخاب اول عمده تخصصی: سیستم های اطلاعاتی و یا سیستم های جاسازی شده.

 • اجرای یک پروژه مبتنی بر تیم، علوم نوآورانه و فن آوری، تحت نظارت یک شرکت و یا تحقیقات آزمایشگاهی - 4 تا 5 ماه صنعت کارآموزی سال 5: چشم انداز شغلی - مهندسین آینده یک رشته اصلی و دو افراد زیر سن قانونی (یک فنی و یکی مدیریتی) را انتخاب کنید تا افزایش تخصص خود را در زمینه که در آن قصد شروع کردن.
 • پروژه کارآفرینی.
 • مهندسی کارآموزی، درجه دو در فرانسه و در مؤسسه های خارجی است.
 • فارغ التحصیلان "دوستان" سیستم برای تمام فارغ التحصیلان جدید است.

تخصص ها: 4 کامل مسیرهای تخصصی کارشناسی ارشد (سطح 1 و 2 سال کارشناسی ارشد): IT و بهداشت، امنیت IT، کارآفرینی، تحقیق و نوآوری.

فارغ التحصیلان و حرفه ای با مدرسه کار دست در دست در هر مرحله از تجربه دانش آموز فارغ التحصیلان یک بخش فعال در زندگی مدرسه با مربیگری تک تک دانش آموزان، حمایت کارآموزی، انتخاب متقاضیان، نظارت پروژه های، و یا آموزش ... بیشتر و بیشتر حرفه ای در حال پیوستن به کارکنان آموزش و بسیاری از فرصت های مختلف برای پاسخگویی به دانشجویان: انجمن صنعت، قدمت شغلی، پروژه های مهندسی سال 1 و 2 پیشنهاد شده توسط شرکت های مشتری ...

مکان ها

 • Paris

  Paris/Ivry Campus 74 bis, avenue Maurice Thorez Ivry-sur-Seine, , Paris

 • Laval

  38 rue des Docteurs Calmette et Guérin 53000 Laval, 53000, Laval

سوالات