Keystone logo
Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

مقدمه

سیاستگذاری مدرسه بهداشت اراسموس & مدیریت (ESHPM) دانش آموزان را آموزش می دهد تا مدیران و سیاست گذاران مراقبت های بهداشتی در هلند و خارج از کشور شوند. ما با آموزش خود به مراقبت های بهداشتی در دسترس تر و مقرون به صرفه تر کمک می کنیم که کیفیت مراقبت را حفظ می کند و در عین حال همه مردم را شامل می شود. ESHPM یک مدرک لیسانس، چهار برنامه کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. مضامین تحقیقاتی سیاستگذاری مدرسه سلامت اراسموس & مدیریت عبارتند از «سازمان بازار و طراحی سیستم»، «کیفیت و کارایی مراقبت» و «مدیریت تجاری سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی». در ESHPM 1350 دانشجو و بیش از 200 کارمند وجود دارد.

سیاستگذاری مدرسه بهداشت اراسموس & مدیریت جایگاه ویژه ای دارد. ESHPM بخشی از دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه اراسموس روتردام (EUR) است. ارتباط قوی با Erasmus MC وجود دارد. ESHPM در محوطه دانشگاه اراسموس روتردام در ساختمان Bayle واقع شده است. در جامعه EUR، ESHPM به عنوان یک دانشکده عمل می کند.

ویژگی های پردیس

مرکز دانشگاه اراسموس روتردام، پردیس Woudestein ما است، یک دوچرخه سواری راحت 15 دقیقه ای از مرکز شهر روتردام، از جمله ایستگاه قطار جدید و شیک Rotterdam Centraal (جایی که می توانید با تراموا یا مترو به EUR نیز بروید.) خارج از ساعت کلاس، دانشجویان در ساختمان پر نور جدید پولاک یا در کتابخانه پیشرفته دانشگاه ما مطالعه می کنند، در Erasmus Food Plaza قهوه می خورند یا در یک رویداد در تئاتر یا کافه در de Smitse شرکت می کنند. مرکز ورزشی در محوطه دانشگاه، تناسب اندام، رقص، اسپینینگ، اسکواش و تنیس را در میان بسیاری از کلاس‌های دیگر ارائه می‌دهد.

دسترسی در محوطه دانشگاه

دانشگاه اراسموس روتردام به یک محوطه و ساختمان های قابل دسترس برای همه اهمیت می دهد. در سال 2022، هیئت اجرایی "برنامه اقدام دسترسی فیزیکی" را تصویب کرد و بودجه اضافی را برای بهبود گام به گام دسترسی به پردیس اختصاص داد. تا کنون یک مشاور ساختمان استخدام شده و تنظیمات متعددی از جمله طراحی مجدد توالت های MIVA انجام شده است. طراحی جدیدی برای محوطه پردیس نیز ایجاد شده است و در سال 2024 اجرا خواهد شد.

  آمار فارغ التحصیلان

  رتبه بندی

  یک دانشگاه تحقیقاتی برتر: از بازخورد دانشجویان خودمان گرفته تا رتبه‌بندی دانشگاه‌های بین‌المللی، EUR شهرت بسیار خوبی دارد. ما مفتخریم که EUR به طور مداوم در رتبه 2% از بهترین دانشگاه های جهان قرار دارد.

  توصیفات دانشجویی

  زندگی و امکانات پردیس

  All facilities also available on campus

  The hub of Erasmus University Rotterdam is our Woudestein campus, which is a 15-minute bike ride or 20-minute tram ride away from the city centre.

  مکان ها

  • Rotterdam

   Bayle Building Burgemeester Oudlaan, 50 3062 PA, Rotterdam

  Chat with students

  سوالات