Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

مقدمه

ESDESIGN اولین مدرسه طراحی آنلاین است ، نقطه ملاقات که کیلومترها ، روزها یا ساعت ها مهم نیستند. این یک مدرسه بدون در است ، با هزار پنجره به جهان ، انگیزه شخصی را با تعهد جهانی و اجتماعی پیوند می دهد. این شناخت روندها و تبدیل ایده ها و پروژه ها به واقعیت است. ESDESIGN با دید 360 درجه دنیای طراحی را تجربه می کند.

با استفاده از استادان آنلاین کاملاً انعطاف پذیر ، پیشنهاد تعلیمی ما کار مشترک با آموزش را از طریق کنفرانس های ویدیویی آنلاین در زمان واقعی و فضاهای ارتباطی تأخیر ترکیب می کند.

بدون اینکه چشم انداز تجارت را فراموش کنیم ، از آغاز یک پروژه تا انتها ، ما خود را در فرآیند ایجاد غرق می کنیم ، از طراحی به عنوان ابزاری که راه حلی برای یک مشکل واقعی و فعلی ارائه می دهد ، می فهمیم.

با این چشم انداز ما ایجاد 7 منطقه از استادان طراحی را انتخاب کرده ایم: ارتباطات ، فضاها ، گرافیک و تحریریه ، تعامل ، مدیریت ، مد و محصول. سالانه بیش از 1000 دانش آموز تصمیم می گیرند با ESDESIGN آموزش دهند.

ESDESIGN بخشی از Planeta Formación y Universidades ، بخش آموزش گروه Planet است. شبکه بین المللی آموزش عالی که دارای بیست و پنج م institutionsسسه آموزشی در اسپانیا ، آندورا ، فرانسه ، ایتالیا ، آفریقای شمالی ، ایالات متحده و کلمبیا است. هر ساله بیش از 100000 دانش آموز از 114 ملیت مختلف از طریق مدارس بازرگانی ، دانشگاه ها ، مدارس عالی تخصصی و مراکز آموزش حرفه ای و مداوم آموزش می بینند.

آمار

سالانه بیش از 100000 دانش آموز از 114 ملیت مختلف از طریق مدارس تجاری ، دانشگاه ها ، مدارس عالی تخصصی و مراکز آموزش حرفه ای و مداوم آموزش می بینند.

  مکان ها

  • Barcelona

   Barcelona, اسپانیا

   برنامه ها

   سوالات