Keystone logo
© TESS
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

مقدمه

ESCP Business School که در سال 1819 تأسیس شد، نسل‌هایی از رهبران و کارآفرینان تولید کرده است. با شش پردیس شهری خود در برلین، لندن، مادرید، پاریس، تورین و ورشو، هویت واقعا اروپایی ESCP Business School به آن اجازه می‌دهد سبک آموزشی چندفرهنگی منحصربه‌فردی را در زمینه کسب‌وکار و دیدگاهی جهانی در موضوعات مدیریت بین‌المللی ارائه دهد. هر سال، ESCP Business School پذیرای بیش از 6500 دانشجو و 5000 مدیر اجرایی از بیش از 120 کشور مختلف است و یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (لیسانس، کارشناسی ارشد، MBA اجرایی، دکترا و آموزش اجرایی) را برای آنها ارائه می دهد. ESCP Business School دارای اعتبار چندگانه است: AACSB، EQUIS، EFMD MBA EFMD EMBA - ما را در Twitter @ESCPeurope دنبال کنید

اگرچه نام تجاری ESCP Business School در طول تقریبا 200 سال تاریخ تکامل یافت، اما همیشه به سه حرف اول خود وفادار ماند. در سال 1819 تحت نام Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie شروع شد و مدت کوتاهی پس از تغییر نام Ecole Supérieure de Commerce، پنجاه سال بعد در سال 1869 به ESCP تبدیل شد. پس از ادغام با مدرسه خواهر خود، مدرسه مدیریت اروپایی (EAP)، در سال 1999، این مدرسه برای حدود یک دهه ESCP-EAP نامیده شد. در سال 2009، نام مدرسه به ESCP Europe تبدیل شد و اشاره صریحی به میراث و موقعیت اروپایی آن داشت. در سال ۲۰۱۹، این مدرسه به ESCP Business School تبدیل شد.

دامنه بین‌المللی ESCP Business School از همان دوران کودکی قابل مشاهده بوده است. قبلاً کلاس 1824 30٪ از دانشجویان بین المللی با 15 ملیت مختلف را شامل می شد که در میان آنها هفت اسپانیایی، پنج برزیلی، پنج هلندی، چهار آلمانی و دو آمریکایی بودند. آموزش زبان بخشی ضروری از اولین برنامه درسی آن بود که علاوه بر دستور زبان فرانسه، شامل دوره هایی به زبان های انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی نیز بود. از سال 1825، در مجموع ده زبان در ESCP Business School تدریس می شد و دانش آموزان باید حداقل سه زبان از آنها را مطالعه می کردند.

حدود یک قرن و نیم بعد، ESCP Business School دوباره از طریق ایجاد یک مدرسه تجاری چند دانشگاهی پیشگام بود. به منظور پاسخگویی به فراخوان اروپایی مدرسه، پردیس‌هایی در آلمان و بریتانیا در سال 1973 افتتاح شد و پس از آن در اسپانیا در سال 1988، ایتالیا در سال 2004 و ورشو در سال 2015 قرار گرفتند. در زمینه جهانی شدن جهانی‌تر، جاه‌طلبی ESCP Business School امروز تربیت مدیران واقعی اروپایی با تقویت پیوند بین ارزش‌های انسانی و آموزش مدیریت است. ESCP Business School تبدیل به یک مدرسه اروپایی واقعی می شود که به روی جهان باز است.

ماموریت و ارزش ها

ESCP Business School با پیشرفت دانش و عملکرد مدیریت بین فرهنگی، دنیای تجارت را به هم متصل و شکل می دهد.

با آموزش مدیریت از دیدگاه بین رشته ای در بالاترین سطح برتری دانشگاهی، ما رهبرانی باهوش فرهنگی و چند زبانه را پرورش می دهیم که دارای ذهنی باز، سازگار و مسئولیت پذیر هستند.

به عنوان مدیران و کارآفرینان، فارغ التحصیلان ESCP Business School مجهز به رهبری و الهام بخشیدن در دنیای جهانی شده هستند.

آمار

حقایق کلیدی

 • اولین مدرسه تجاری جهان (تخمین زده می شود 1819)
 • 6 پردیس: برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو
 • 140 اتحاد دانشگاهی در اروپا و جهان در 47 کشور
 • دارای چند مجوز: AACSB ، EQUIS ، EFMD MBA ، EFMD EMBA
 • به طور منظم در میان بهترین مدارس کسب و کار در جهان رتبه بندی می شود
 • حکومت اروپایی نماینده هویت اروپایی عمیق مدرسه است
 • 7،100+ دانش آموز در برنامه های درجه ای که نماینده 120 ملیت مختلف هستند
 • 5000 شرکت کننده (آموزش اجرایی)
 • 160 استاد فعال در زمینه تحقیقاتی که بیش از 33 ملیت را در سراسر محوطه دانشگاه ما نمایندگی می کنند
 • 800+ پزشک و متخصص
 • بیش از 100 ملیت در 6 پردیس
 • 65000 فارغ التحصیل فعال در بیش از 150 کشور جهان

  ویژگی های پردیس

  پردیس ها

  ESCP Business School از یک مدرسه تجاری چند دانشگاهی مرزی ، قلب هویت اروپایی ما را تجسم می بخشد. ESCP Business School با شش پردیس شهری خود در شهرهای بزرگ اروپایی ، به طور فعال در توسعه فرهنگ مدیریت اروپایی مشارکت دارد و به مدرسه اجازه می دهد نوع منحصر به فردی از آموزش تجارت بین فرهنگی ارائه دهد:

  • برلین
  • لندن
  • مادری
  • پاریس
  • تورینو
  • ورازو

   الزامات ویزا

   برلین، آلمان

   ویزا و اجازه اقامت

   اگر بیش از 90 روز در آلمان اقامت دارید و قبلاً ویزا یا اجازه اقامت از یکی دیگر از کشورهای عضو شنگن اتحادیه اروپا ندارید، باید دو ماه قبل از خروج خود با نزدیکترین سفارت آلمان برای ویزا تماس بگیرید.

   اگر از قبل ویزای معتبر یا اجازه اقامت از یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا عضو شینگن دارید یا اگر بدون ویزا وارد آلمان شده اید (آندورا، استرالیا، برزیل، کانادا، السالوادور، هندوراس، اسرائیل، ژاپن، موناکو، نیوزیلند، سن مارینو، کره جنوبی یا ایالات متحده آمریکا)، باید ظرف 90 روز پس از ورود خود برای اجازه اقامت آلمان درخواست دهید.

   لندن، انگلستان

   اطلاعات مهم برای اتباع اتحادیه اروپا و سوئیس.

   بریتانیا در 31 ژانویه 2020 اتحادیه اروپا را ترک کرد و از 1 ژانویه 2021، بریتانیا سیستم مهاجرت مبتنی بر امتیاز (PBS) را اجرا خواهد کرد.

   این بدان معناست که از 1 ژانویه 2021، اگر می خواهید بیش از شش ماه در یک سطح تحصیلی (مثلاً لیسانس و کارشناسی ارشد در برنامه های مدیریت) تحصیل کنید و قبلاً در بریتانیا زندگی نمی کنید یا حقوقی تحت توافقنامه خروج ندارید، باید شرایط لازم را داشته باشید. الزامات خاص و از طریق PBS (سیستم مبتنی بر نقطه ویزای دانشجویی) برای انجام این کار درخواست دهید. شما همچنین باید چک های مربوطه، از جمله بررسی سوابق جنایی بریتانیا را بگذرانید.

   شما می توانید تا شش ماه بدون درخواست ویزا به بازدید از بریتانیا ادامه دهید و ممکن است در طیف گسترده ای از فعالیت ها از جمله گردشگری، ملاقات با خانواده و دوستان، و تحصیل کوتاه مدت (مثلا MBA در مدیریت بین المللی و برنامه های کارشناسی ارشد) شرکت کنید. تا 30 سپتامبر 2021 (برای بازدیدهای کمتر از شش ماه) می توانید با کارت شناسایی وارد بریتانیا شوید.

   وضعیت شهروندان ایرلندی همچنان به عنوان بخشی از ترتیبات منطقه مسافرتی مشترک محافظت می شود و بنابراین برای آمدن به بریتانیا به جز در موارد بسیار محدودی نیازی به مجوز نخواهد داشت و شهروندان ایرلندی نیز ملزم به درخواست بر اساس نکات جدید نخواهند بود. سیستم مهاجرتی مبتنی بر

   مادرید، اسپانیا

   مدارک مورد نیاز برای سفر به اسپانیا بسته به کشور مبدا متفاوت است.

   • اگر شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند یا لیختن اشتاین هستید، به پاسپورت یا کارت شناسایی معتبر نیاز دارید.
   • اگر از کشور دیگری آمده اید، برای ورود به اسپانیا باید ویزای فعلی معتبر داشته باشید. لطفاً به اطلاعات به روز شده در وزارت امور خارجه اسپانیا مراجعه کنید:

   لطفاً حداقل سه ماه قبل از خروج خود با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور اقامت خود تماس بگیرید تا تمام اطلاعات مربوط به فرآیند ویزا (مهلت‌ها، مدارک پشتیبانی برای ارائه و غیره) را دریافت کنید.

   مجوزهای اقامت

   اگر قصد دارید بیش از شش ماه در اسپانیا بمانید، باید ظرف 30 روز پس از ورود خود به پردیس مادرید برای Tarjeta de estudiante extranjero (کارت دانشجوی خارجی) درخواست دهید.

   پاریس، فرانسه

   ویزا و اجازه اقامت

   انواع مختلفی از ویزاها در فرانسه وجود دارد. روش دریافت مجوز اقامت بر اساس نوع ویزا که دریافت می کنید متفاوت است.

   لطفاً حداقل سه ماه قبل از عزیمت خود با کنسولگری فرانسه یا پردیس فرانسه در کشور محل اقامت خود تماس بگیرید تا تمام اطلاعات مربوط به فرآیند ویزا (مهلت ها، مدارک پشتیبانی برای ارائه و غیره) را دریافت کنید.

   دانشجویان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا نیازی به ویزا ندارند.

   دانشجویان غیر اروپایی باید برای موارد زیر درخواست دهند:

   ویزای تحصیلی طولانی مدت (Visa de long séjour pour études – VLS-TS)

   اگر برای یک ترم یا یک سال تحصیلی در فرانسه، در پردیس ESCP پاریس هستید، به این ویزا نیاز دارید.

   در برخی موارد خاص، ویزای موقت تحصیلی طولانی مدت می تواند صادر شود. تا شش ماه دوام خواهد داشت و قابل تمدید نیست.

   هنگامی که ویزای مربوطه خود را دریافت کردید، باید برای اجازه اقامت فرانسه (Carte de Séjour)، ظرف دو ماه پس از ورود خود به پردیس پاریس، درخواست دهید. دفتر امور دانشجویی در پردیس پاریس به شما کمک می‌کند تا زمانی که در پاریس هستید، در فرآیند OFII به شما کمک کند.

   ویزای خاص برای دانشجویان پیش از کارشناسی ارشد غیر اتحادیه اروپا

   ویزا "امتحان ورودی" (یا "اتودیانت-کنکور")

   اگر در آزمون پذیرش ما در فرانسه شرکت کرده باشید، برای این ویزا درخواست داده اید.

   با این ویزای خاص، می توانید بدون بازگشت به کشور خود، برای یک مجوز اقامت یک ساله تجدیدپذیر درخواست دهید.

   تورین، ایتالیا

   ویزا

   همه دانشجویانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می آیند باید ویزای دانشجویی درخواست کنند. برای دریافت این ویزا، باید با کنسولگری ایتالیا در کشور اقامت خود تماس بگیرید.

   مجوزهای اقامت

   اگر شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید، باید برای اجازه اقامت دانشجویی ("Permesso di soggiorno per motivi di studio") درخواست دهید. اجازه اقامت توسط اداره پلیس محلی ("Questura - Ufficio Stranieri") شهر زندگی دانشجویان در ایتالیا صادر می شود. دفتر امور دانشجویی در تمام مراحل از شما پشتیبانی خواهد کرد

   بورسیه و بودجه

   • بورسیه های ESCP بر اساس شایستگی یا نیاز مالی و دوره تحصیلی شما در ESCP اعطا می شود.
   • بورسیه های ESCP فقط هزینه های تحصیل را پوشش می دهد. مبالغ کمک هزینه تحصیلی از صورتحساب هزینه تحصیل کسر می شود.
   • بورسیه های ESCP به هیچ وجه نمی توانند هزینه های زندگی را شامل شوند.

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند و مهلت های بورس تحصیلی، لطفاً به صفحه وب برنامه خود مراجعه کنید.

   رتبه بندی

   نتایج رتبه بندی FT 2023

   • شماره 1 کارشناسی ارشد در امور مالی
   • شماره 3 MBA اجرایی
   • شماره 4 کارشناسی ارشد مدیریت
   • شماره 4 مدارس تجاری اروپایی
   • شماره 13 آموزش اجرایی
   • شماره 14 برنامه های سفارشی در سراسر جهان
   • شماره 17 برنامه های باز در سراسر جهان

   نتایج رتبه بندی اکونومیست

   • شماره 4 کارشناسی ارشد مدیریت
   • شماره 1 استخدام در میان استخدام کنندگان مختلف
   • شماره 1 انواع زبان های پیشنهادی
   • شماره 1 دسترسی به برنامه های تبادل خارجی

   نتایج رتبه بندی QS 2023

   • شماره 12 MBA در مدیریت بین المللی در اروپا
   • شماره 7 کارشناسی ارشد در کلان داده و تجزیه و تحلیل کسب و کار در سراسر جهان
   • شماره 4 کارشناسی ارشد در بازاریابی و خلاقیت در سراسر جهان
   • شماره 6 کارشناسی ارشد مدیریت در سراسر جهان

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   شرایط پذیرش در برنامه

   تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

   آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

   مکان ها

   • Paris

    ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République, 75543, Paris

    • Madrid

     ESCP Europe Campus Madrid c/Arroyofresno 1, 28035 Madrid Spain , 28035 , Madrid

     • London

      ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road , NW3 7BG, London

      • Berlin

       ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10, 14059, Berlin

       • Turin

        ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis , 10134, Turin

        • Warsaw

         ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St. , 03-301, Warsaw

         برنامه ها

         سوالات