Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

مقدمه

مادرید یکی از پربازدیدترین شهرهای اروپا با سبک زندگی استثنایی، غذای باورنکردنی و هزاران مکان برای بازدید از جمله برخی از بهترین موزه های جهان است.

پردیس مادرید ESCP، واقع در 10 دقیقه دورتر از مرکز شهر در محله منحصر به فرد Puerta de Hierro، هر ساله پذیرای بیش از 900 دانش آموز است و در خط مقدم برنامه های دیجیتال مدرسه، از جمله کارشناسی ارشد در بازاریابی و رسانه های دیجیتال، کارشناسی ارشد در پروژه دیجیتال قرار دارد. مدیریت و مشاوره، کارشناسی ارشد اجرایی در تجارت بین‌الملل (EMIB، 100٪ آنلاین) یا برنامه‌های آموزشی ترکیبی سفارشی. علاوه بر این، برنامه های فدرال مانند لیسانس، MIM، MBA در مدیریت بین المللی، یا MSC در هتلداری یا املاک وجود دارد.

صحبت در مورد پردیس مادرید مترادف با Vanguardia است. کارشناسی ارشد با گرایش دیجیتال و پیشرفت های دیجیتال برای شرکت های پیشرو، جایی که ما به مردم اهمیت می دهیم تا بتوانند آنچه را که بیشتر دوست دارند در بهترین محیط ممکن مطالعه کنند.

مادرید مدت هاست که دیجیتال بوده و با آغوش باز منتظر شماست. آیا می خواهید آن را از دست بدهید؟

از Puerta del Sol و Plaza Mayor گرفته تا Plaza de España، Malasaña، Chueca و استادیوم فوتبال برنابئو، فقط وسعت بسیار زیاد شهر نیست که آن را به هیجان می‌آورد.

این نگرش مادریلنی است - عشق به معاشرت، شعله ور شدن فرهنگی، و صمیمیت مردم آن. هر گوشه ای که بپیچید چیزی را نشان می دهد که شما را شگفت زده و خوشحال می کند.

محیط زیست بین المللی

مادرید خانه برخی از بهترین مدارس تجاری در جهان است.

شهر پایتخت جامعه ای متنوع و بین المللی را ارائه می دهد که فرصتی برای تحصیل در کنار دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کند. همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شهرها برای دانشجویان در اروپا است.

مرکز نوآوری

پایتخت اسپانیا یکی از مراکز تجاری و نوآوری پیشرو در اروپا است.

مادرید فرصت های بسیار خوبی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا تماس های حرفه ای برقرار کنند و تجربیات مرتبط را به دست آورند. در ESCP ما تلاش می کنیم تا با تقاضاها و روندهای در حال تغییر اقتصاد همگام باشیم و از فناوری ها و نوآوری های جدید استقبال کنیم تا نیازهای دانشجویان و کارفرمایان آینده را برآورده کنیم.

ویژگی های پردیس

امکانات

در محوطه دانشگاه، اتاق‌های چند منظوره راحت، کتابخانه، اتاق‌های کامپیوتر، کافه تریا و پارکینگ وجود دارد.

پردیس مادرید 2000 متر را پوشش می دهد

 • 1 کافه تریا
 • 1 کتابخانه
 • 1 اتاق کامپیوتر
 • 12 کلاس درس
 • 2 آمفی تئاتر
 • تراس و باغ

آموزش اجرایی

پردیس ExEd فضایی است که برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، شرکت های چندملیتی، مدیران اجرایی و متخصصان ما ایجاد شده است.

کلاس‌های ما مجهز به جدیدترین فناوری‌های دیجیتال است که به ما امکان می‌دهد تکنیک‌های یادگیری خود را سفارشی کنیم و در عین حال تجربه یادگیری و کیفیت برنامه‌ها را بهبود ببخشیم. ما موانع مکان و زمان را با تطبیق هر برنامه با سرعت و نیازهای حرفه ای از بین می بریم.

ساختمان Navalmanzano ExEd محیطی عالی برای پیگیری مسیر شما برای یادگیری مادام العمر، مهارت مجدد و ارتقاء مهارت است که در این دنیای تجاری پیچیده همیشه در حال تغییر مورد نیاز است.

کافه تریا

کافه تریا پردیس مادرید که به تازگی بازسازی شده است، نه تنها غذاهای خانگی عالی، ساندویچ ها، و «تورتیلا د پاتاتا» معروف اسپانیایی را به دانشجویان ارائه می دهد، بلکه فضایی عالی برای استراحت، ملاقات با دوستان یا مطالعه و انجام کار گروهی است.

غذاهای خانگی هر روز

بهترین دارایی های مادرید: پاکو و ویکتور! آنها از شما مراقبت خواهند کرد و با لبخندهای بزرگ، کلمات محبت آمیز و مخصوصاً غذاهای خانگی خود هر روز احساس خوبی در خانه (یا بهتر از خانه) به شما خواهند داد!

زندگی دانشجویی

فرصت های متنوعی برای رشد و توسعه شخصی در پردیس مادرید از طریق باشگاه ها و جوامع آن ارائه می شود. به ما بپیوند!

پردیس مادرید چندین انجمن دانشجویی دارد که می توانید برای پیدا کردن دوستان جدید، سرگرمی و مشارکت به آنها بپیوندید! آیا می خواهید یک انجمن یا باشگاه جدید ایجاد کنید؟ ما مشتاق ابتکارات جدید هستیم، بنابراین پروژه خود را به ما اطلاع دهید و بیایید چیزهای جدیدی ایجاد کنیم.

تعامل تجاری

آموزش مدیران اجرایی از اداره دولتی و شرکت های پیشرو اسپانیایی (Indra، Repsol، Iberia، REE، ATOS، Maxam).

با هدف سرمایه‌گذاری بر روی DNA بین‌المللی خود، روشی که در آن مدیریت را درک می‌کنیم، ظرفیت آموزش دانش‌آموزان در آخرین گرایش‌ها، و مهم‌تر از همه، با موقعیتی کاملاً واضح از آموزش‌های سفارشی، با شرکت‌های برتر توسعه می‌دهیم. برنامه های نوچ و ارائه راه حل های آموزشی.

تحول دیجیتال

پردیس ESCP مادرید برنامه های آنلاین مدرسه و راه حل های ترکیبی را هدایت می کند (EMIB - اسپانیایی، انگلیسی یا فرانسوی-، برنامه ATOS، دانشگاه آزاد ایندرا، و غیره)

بخش آموزش اجرایی و راه حل های ترکیبی در پردیس مادرید به شریکی استراتژیک با دانشگاه ها و شرکت های شرکتی تبدیل می شود که در آن ما در شناسایی نیازهای آنها از طریق دو روش اساسی بسیار تخصصی هستیم. از یک سو، آموزش در حین کار، روشی است که مستقیماً برای نیازهای یک حرفه ای برای انجام کارش اعمال می شود. برای انجام این کار، مصاحبه هایی با سطوح مختلف مدیریت با هدف تمرکز آموزش برای یک پروفایل خاص از منظر 360 درجه انجام می دهیم.

دوم، یادگیری پروژه محور. روشی که از آن در سطوح آدرس شرکت مصاحبه کردیم تا متخصصان بتوانند راه حلی واقعی ارائه دهند که تأثیر واقعی بر بازگشت سرمایه این آموزش دارد.

در نهایت، همزمان با انقلاب دیجیتال، پنج سال پیش عنصر روش شناختی سوم را اضافه کردیم: یادگیری تطبیقی. یعنی در ابتدای هر چرخه سطح شایستگی هر شرکت کننده در هر یک از مهارت های فنی یا نرمی که شما باید در مرکز کاری خود داشته باشید را شناسایی می کنیم و در عملکرد آن با استفاده از یک برنامه سفر سفارشی طراحی می کنیم. آموزش در محل کار و یادگیری پروژه محور.

نوآوری یادگیری

پردیس ESCP مادرید در زمان بی سابقه یکی از مبتکرانه ترین مدل های دیجیتالی سازی آموزشی را در بازار ایجاد کرده است تا نیازهای فعلی ناشی از COVID-19 را برآورده کند.

یادگیری ترکیبی مدل تطبیقی

ما در حال انجام فرآیند شدیدی برای انطباق مجدد مدل آموزشی خود از طریق یک روش شناسی انقلابی هستیم: "آموزش ترکیبی مدل تطبیقی" (AMBL).

متدولوژی AMBL به ما این امکان را می‌دهد که به روشی بسیار مؤثرتر به دانش‌آموزان خود دسترسی پیدا کنیم، و بدون در نظر گرفتن موقعیتی که ممکن است تجربه کنیم، تجربه کاربری درجه یک را تضمین می‌کند. اساساً، متدولوژی AMBL به ما اجازه می‌دهد تا در چند ساعت از یک محیط حضوری خالص به یک محیط دیجیتال (آنلاین) یا یک مدل ترکیبی به عنوان یک راه‌حل ترکیبی بین هر دو برویم. صرف نظر از اینکه دانش آموزی کلاس را به صورت حضوری یا از راه دور شروع می کند یا باید از محیطی به محیط دیگر تغییر مکان دهیم، می توانیم تضمین کنیم که کیفیت کلاس ها و تجربه بین المللی و دانشجویی حفظ خواهد شد.

  الزامات ویزا

  مدارک مورد نیاز برای سفر به اسپانیا بسته به کشور مبدا متفاوت است.

  • اگر شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند یا لیختن اشتاین هستید، به پاسپورت یا کارت شناسایی معتبر نیاز دارید.
  • اگر از کشور دیگری آمده اید، برای ورود به اسپانیا باید ویزای فعلی معتبر داشته باشید. لطفاً به اطلاعات به روز شده در وزارت امور خارجه اسپانیا مراجعه کنید:

  لطفاً حداقل سه ماه قبل از خروج خود با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور اقامت خود تماس بگیرید تا تمام اطلاعات مربوط به فرآیند ویزا (مهلت‌ها، مدارک پشتیبانی برای ارائه و غیره) را دریافت کنید.

  مجوزهای اقامت

  اگر قصد دارید بیش از شش ماه در اسپانیا بمانید، باید ظرف 30 روز پس از ورود به پردیس مادرید برای Tarjeta de estudiante extranjero (کارت دانشجوی خارجی) درخواست دهید.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, بریتانیا

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     سوالات