Keystone logo
© BIMM University
ESCP Business School - London Campus

ESCP Business School - London Campus

ESCP Business School - London Campus

مقدمه

دانشکده تجارت ESCP در سال 1819 تاسیس شد و نسلهای زیادی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. هویت واقعاً اروپایی دانشکده تجارت ESCP با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو به شما این امکان را می دهد تا سبک آموزش چند فرهنگی منحصر به فردی را در زمینه تجارت و نگاهی جهانی به مسائل مدیریت بین الملل ارائه دهد.

در قلب یک شهر پر جنب و جوش

لندن بیش از یک شهر است: این یک مرکز جهانی برای تجارت و فرهنگ و یک غول چند فرهنگی است که تجربه زندگی فراموش نشدنی را به شما ارائه می دهد.

با خجالتی بودن 11 میلیون ساکن که بیش از 300 زبان صحبت می کنند ، بدون گسترش افق شخصی و شبکه حرفه ای شما می توانید در آنجا بگذرانید.

ایجاد شغل خود

این که آیا شما در حال شروع حرفه ای در بخش امور مالی هستید یا در آرزوی کار کردن برای یک برند برتر Luxury یا شرکت فنی هستید ، لندن تمام انتظار شما را دارد.

فرصت های شغلی در بزرگترین مارک های جهان و همچنین تعداد باور نکردنی از مبتدی های نوآورانه وجود دارد. از دوره کارآموزی گرفته تا طرح های فارغ التحصیل و فراتر از آن ، لندن لپ تاپ شماست!

مقصد جهانی

در سال 2018 لندن به عنوان محبوب ترین شهر جهان برای دانشجویان تاجگذاری شد.

همچنین به عنوان بهترین کار در کار - و محبوب ترین مقصد توریستی - نامگذاری شده است. این شهر واقعاً برای همه چیز دارد و نظرسنجی ها آن را اثبات می کنند.

ماموریت و ارزش ها

ماموریت ما

"مأموریت دانشکده تجارت ESCP الهام بخشیدن و آموزش رهبران تجاری فردا است."

اعتقاد ما این است که رهبران تجارت فردا باید بین المللی ، دیجیتال و بین فرهنگی مؤثر باشند. رویکرد ما به آموزش و ساختار سازمانی این امر را منعکس می کند ، با برنامه های قوی بین المللی که توسط یک دانشکده یکپارچه (پان اروپایی) در سراسر دانشگاه ها در هر یک از بازارهای اصلی اروپا ارائه می شود.

ما این ماموریت را از طریق رویکرد منحصر به فرد خود به آموزش و پژوهش و مدیریت بین المللی مدیریت پیشرفت می دهیم، که تجربه، همکاری و یادگیری فراملیتی را در یک چارچوب اروپایی گسترش می دهد.

نحوه ارائه ما در دانشکده تجارت ESCP

 1. یک آکادمی متخصص در زمینه تحقیقات بین المللی / تطبیقی.
 2. برنامه های اجباری چرخشی که تجارب یادگیری چندگانه را در سراسر اروپا فراهم می کنند.
 3. تدریس بین انضباطی، یکپارچه سازی مهارت های سخت (برنامه نویسی، و غیره) و نرم تر (علوم انسانی و ...) از مدیریت است.
 4. جامعه متنوع، خلاق و کارآفرینی.

چهار ارزش ما هسته هسته ای مدرسه است

 • ه: " تعالی در کاری که انجام می دهیم"
 • S: "تکینگی در آنچه ما هستیم و آنچه دیگران نمی توانند تقلید کنند"
 • ج: "خلاقیت در نحوه تفکر و طراحی"
 • پ: "کثرت - کثرت در آنچه ما اعتقاد داریم و رفتار می کنیم"

دیدگاه ما

(آنچه و کجا می خواهیم تا سال 2022 باشد)

در سال 2022 ، مدرسه بازرگانی ESCP به عنوان مدرسه برتر تجاری اروپا برای آموزش مدیریت با محوریت بین المللی شناخته می شود.

چشم انداز ما ، برای تبدیل شدن به حقیقت ، دلالت دارد:

 • تولید و انتشار تحقیقات در سطح جهانی در مدیریت بین المللی / مقایسه ای که طرز تفکر و رفتار سازمانها و رهبران را شکل می دهد.
 • تولید فارغ التحصیلان فرهنگی و دیجیتالی هوشمند مجهز به شکل گیری و اتصال دنیای تجارت فردا.
 • تعامل معنادار با مشاغل ، فارغ التحصیلان و دولت برای تقویت پیشرفت در عمل مدیریت بین المللی و روابط بین فرهنگی؛
 • بهره گیری از تنوع در تمام اشکال خود به عنوان منبع نوآوری ، قدرت و رهبری است.

آمار

هر سال ، مدرسه بازرگانی ESCP پذیرای بیش از 6500 دانش آموز و 5000 مدیر اجرایی از بیش از 120 کشور مختلف است که به آنها دوره جامع مدیریت و برنامه های تخصصی (لیسانس ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکترا و آموزش اجرایی) ارائه می دهد. مدرسه بازرگانی ESCP دارای چند مجوز است: AACSB ، EQUIS ، EFMD ، MBA ، EFMD EMBA ، 5 استاندارد اروپایی Higher Ed. www.escpeurope.eu - ما را در توییترESCPeurope دنبال کنید

  ویژگی های پردیس

  دانشکده بازرگانی ESCP - لندن

  ESCP Business School یک مدرسه منحصر به فرد است که دانش آموزان و دانشگاهیانی را نمایندگی از بیش از 100 ملیت را به دانشگاه لندن جذب می کند.

  پردیس ESCP Business School در بریتانیا در West Hampstead در شمال غربی لندن واقع شده است و امکانات پیشرفته ای را در یک ساختمان سنتی ویکتوریایی به دانش آموزان ارائه می دهد. چراغ های روشن شهر و جامعه تجاری تنها یک پیست با آن فاصله دارند ، در حالی که منطقه شیک وست همپستد یک تجربه فرهنگی گسترده را به دور از شلوغی و هیاهوی زندگی درون شهری ارائه می دهد.

  دانش آموزان از ارتباطات قوی ما در صنایع اصلی بهره مند می شوند و ما با گسترش و پرورش مهارت های حیاتی برای آینده شغلی آنها ، نقش اساسی در زندگی دانش آموزان خود ایفا می کنیم.

   شرایط پذیرش در برنامه

   تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

   آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

   مکان ها

   • London

    ESCP Europe, 527 Finchley Road, NW3 7BG, London

   سوالات