Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

مقدمه

تاریخچه بنیاد ESCAC

دانشکده برتر سینما و سمعی و بصری کاتالونیا در سال 1993 از مطالعات شکل گیری حرفه ای تصویر و صدا مرکز کالاسانچ تاسیس شد.

ESCAC یکی از اعضای مرکز بین الملل ایکولز سینما و تلوزیون (CILECT) است که یک سازمان 120 مرکز تخصصی تخصصی در زمینه ایجاد صوتی و تصویری را به ارمغان می آورد و یکی از اعضای بنیاد Groupement Européen des Écoles de Cinéma et Télévisión GEECT) و فدراسیون دانشکده های تصویر و صدا آمریکای لاتین (FEISAL).

در ESCAC شما خانواده حرفه ای خود را ایجاد خواهید کرد

آیا می دانستید که خاویر رویز کالدرا هنوز فیلم های خود را با همکاران ESCAC فیلمبرداری می کند؟ همانند خوان آنتونیو بایونا، مار کول، کیک مایلو، پاتریشیا فونت ... از آنجا که ESCAC زمانی که مطالعات شما را تمام نکرده است پایان نمی یابد، جامعه در بخش حرفه ای ادامه می یابد.

از اولین هفته های خود در مدرسه، به کار بر روی پروژه ها و ایجاد تیم های کاری خود که معمولا در طول حرفه حرفه ای شما همراه شماست، کار خواهید کرد.

اگر می خواهید، می توانید.

جامعه ESCAC راهی برای ایجاد و درک سینما است

در مدرسه، کارها را با پروژه ها، تیم ها و سخت افزارهای فنی تشویق می کنیم.

دانش آموزان به عنوان یک تیم به منظور همکاری با یکدیگر کار می کنند و بنابراین به یک پروژه مشترک کمک می کنند. توسعه توانایی همکاری با تیم های بین رشته ای و تیم های چند فرهنگی. همه اینها به شما این امکان را می دهد تا استعداد خود را در محیطی ایجاد کنید که در آن فضای خلاق و تعامل بین فارغ التحصیلان تبلیغات مختلف ارتقا یابد.

پشتیبانی دانشجویی

خدمات پشتیبانی دانشجویی، با هدف دانش آموزان و دانش آموزان آینده، توسط هماهنگ کننده های مطالعاتی شکل گرفته و با هدف مشاوره و راهنمایی دانش آموزان در طول دوره آموزش از طریق مصاحبه ها و توجه شخصی با توجه به شرایط، نیازها و ویژگی های هر دانش آموز.

مدافع دانشجویی

در صورت شک و تردید، یا شکایت در مورد عملکرد دانشگاهی و اداری مرکز، دانش آموز می تواند مصاحبه با مدافع دانشجویی را درخواست کند. این رقم، در صورت عدم توانایی در حضور یا حل مسئله، پرونده را به سرپرستی ارجاع می دهد که دارای صلاحیت است که آن را قبل از تشکیلات صالح توسط مقررات داخلی مرکز ایجاد نماید.

مدافع دانشجویی: Juanjo Caballero ext. 108. محل سکونت: ساختمان طبقه پایین 2

دانش آموزان ESCAC، با هدف مراقبت از منافع خود و به عنوان مندرجات در مقررات داخلی خود، به درستی در چهار سازمان زیر ذکر شده است:

  • هیئت علمی ESCAC
  • مجمع دانشجویی
  • کمیته انضباطی
  • کمیسیون کیفیت

شایستگی ها، وظایف و عملکردهای مشابه نیز می تواند در تنظیم رژیم داخلی و تحت نظارت کمیسیون کیفی مرکز مشورت شود.

مکان ها

  • Barcelona

    Plaça de la Farinera, 9, , Barcelona

سوالات