Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

مقدمه

دانشكده كشاورزي ESAV ( ESAV ) كه به طور رسمي در 19 دسامبر 1994 (DL No. 304/94) تأسيس شده است، يكي از واحدهاي ارگاني موسسه Polytechnic Viseu است كه با همكاري در شبكه آموزش عالي پرتغال، در سطح آموزش و پرورش پلی تکنیک. این امر به تداوم این سنت منجر شد، زیرا شهر ویزو با پیش نویس آموزش کشاورزی در پرتغال، با ایجاد یک مدرسه عملی کشاورزی از ویزو، با فرمان 16 دسامبر 1852، امتیاز گرفت.

ESAV قصد دارد دانش را به منظور آموزش و پرورش دانش آموزان با سطح بالایی از مهارت ها در زمینه علوم کشاورزی، غذا و دامپزشکی ESAV و گسترش دهد. ترویج تحقیقات کاربردی و انتشار آن، تبادل فرهنگی، علمی و فناوری با نهادهای ملی و بین المللی مشابه و ارتباط با جامعه تجاری برای کمک به توسعه منطقه و کشور.

بنابراین اهداف ESAV سه گانه هستند:

  • آموزش کيفي از طريق انتقال دائما به روزآور و دقيق دانش علمي-علمي با استفاده از تکنولوژي هاي کليدي براي آموزش دانشجويان در زمينه توليد و توليد زراعي و زيستمحيطي، زيست شناسي و محيط زيست، جنگل، سيستم هاي زيستي، صنايع غذايي و پرستاري جراح دامپزشکی
  • برقراری ارتباط با جامعه از طریق حمایت فنی و علمی، پروژه ها، ارائه خدمات، مشاوره به شرکت ها، سازمان های نهادی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی. به این طریق، قادر به ارائه اطلاعات، انتقال دانش، بسیج حمایت و آرزوها، بدون شک حقایق اساسی برای ادغام مدرسه در وسط است. کیفیت آموزش ما، تحریک شده توسط اجرای موفق اصول اعلامیه بولونیا، این واقعیت را به خوبی نشان می دهد.
  • توسعه تحقیقات، آزمایش و انتشار دانش در حوزه علوم زراعی، غذایی و دامپزشکی، امکان پیشرفت بخش های مربوطه را فراهم می کند. این فعالیت ها توسط مدرسۀ فزاینده واجد شرایط انرژی می گیرند و دائما متعهد به کمک به موفقیت تحصیلی دانش آموزان هستند، که شواهدی از این واقعیت درصد بالا بودن تعداد پزشکان است.

ESAV در ناحیه ای از شهر Viseu در Quinta da Alagoa با حدود 23 هکتار واقع شده است. با داشتن فرهنگ های فراوان، از باغ وحش، باغ و باغچه زیتون ایستاده است. همچنین ساختارهای تولید دام برای گوسفند، بز، گاو، مرغ و خرگوش، و همچنین مرکز پرستاری دامپزشکی و آزمایشگاه ها، با فن آوری هایی که امکان دستیابی به مهارت های مختلف در زمینه های علمی فنی را فراهم می سازد.

با هدف آموزش در راستای تکمیل دانش آموزان به طور کامل در زندگی کاری خود، ESAV دارای کارکنان واجد شرایط و انگیزه ای از معلمان و غیر کارکنان آموزش می باشد. همچنین کمک به موفقیت ESAV دانش آموزان خود است که با تمایل، در دسترس بودن و توانایی کار خود اجازه می دهد همکاری عالی در انتقال و کسب مهارت ها.

مکان ها

  • Viseu

    Quinta da Alagoa - Estrada de Nelas, Ranhados

سوالات