Keystone logo
© Kees Stuip
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

مقدمه

همه اعضای هیات علمی در هر دو تحقیق و تدریس شرکت دارند. این اجازه می دهد تا مدرسه رشد کند. با پنج برنامه کارشناسی و 18 برنامه فارغ التحصیلی، مدرسه اقتصاد اراسموس تلاش می کند تا بهترین در رشته های خود (اقتصاد، اقتصاد کسب و کار و اقتصاد سنجی) باشد و تلاش می کند تا در زمینه تحقیق و تدریس به موفقیت برسند. این را می توان با عملکرد آن در رتبه بندی اندازه گیری کرد.

مدرسه اقتصاد اراسموس استراتژیک تمرکز روشن در اقتصاد دارد. همانطور که 100 سال پیش بود، به عنوان مدرسه در سال 1913 تاسیس شد، اقتصاددانان قدم در حال تکان دادن دانشگاه اراسموس روتردام هستند. بهترین فارغ التحصیلان اراسموس کمک های برجسته ای به علم، دولت و کسب و کار کرده اند.

مدرسه اقتصاد اراسموس یک موسسه بین المللی شناخته شده است که دانش علمی را به مسائل اقتصادی آینده کمک می کند و هدف آن پاسخ به مسائل مرتبط با نگرانی دولت و شرکت ها است. تمرکز مدرسه در ایجاد، انتشار و استفاده از دانش علمی است، همه از دیدگاه اقتصادی است. مدرسه اقتصاد اراسموس بر آخرین بینش در این رشته تمرکز دارد. این همکاری با شرکای علمی بین المللی است و دارای زمینه های محلی در مسائل مربوط به کسب و کار مربوط به موقعیت منحصر به فرد است که شهر روتردام به عنوان مرکز حمل و نقل و صنعت است.

ویژگی های پردیس

مرکز دانشگاه اراسموس روتردام، پردیس Woudestein ما است، یک دوچرخه سواری راحت 15 دقیقه ای از مرکز شهر روتردام، از جمله ایستگاه قطار جدید و شیک Rotterdam Centraal (جایی که می توانید با تراموا یا مترو به EUR نیز بروید.) خارج از ساعت کلاس، دانشجویان در ساختمان پر نور جدید پولاک یا در کتابخانه پیشرفته دانشگاه ما مطالعه می کنند، در Erasmus Food Plaza قهوه می خورند یا در یک رویداد در تئاتر یا کافه در de Smitse شرکت می کنند. مرکز ورزشی در محوطه دانشگاه، تناسب اندام، رقص، اسپینینگ، اسکواش و تنیس را در میان بسیاری از کلاس‌های دیگر ارائه می‌دهد.

  بورسیه و بودجه

  برای دانشجویان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، ما تعدادی بورسیه مانند بورسیه تحصیلی هلند دانشگاه اراسموس، بورسیه تحصیلی فیلیپ هانس فرانسس، و معافیت دانشکده اقتصاد اراسموس برای دانشجویان لیسانس فعلی ESE از کشورهای غیر EEA در دسترس داریم. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

  آمار فارغ التحصیلان

  رتبه بندی

  مدرسه اقتصاد اراسموس تلاش می کند تا در رشته های خود (اقتصاد، اقتصاد سنجی) بهترین ها را بدست آورد و در پی تحقیق و تدابیرش در دستیابی به برتری است. این را می توان با عملکرد آن در رتبه بندی اندازه گیری کرد.

  چندین رتبه بندی دانشگاهی بین المللی وجود دارد که دانشکده اقتصاد اراسموس در آنها شرکت می کند که تاثیرگذارترین آنها محسوب می شوند. رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS، رتبه‌بندی آموزش عالی تایمز، و رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان. بیشتر رتبه‌بندی‌ها بر روی تحقیقات متمرکز شده‌اند، اما برخی از آنها در چند سال گذشته چند بعدی شده‌اند.

  رتبه‌بندی‌های تأثیرگذار فوق نشان داده‌اند که نیاز به سیستم رتبه‌بندی متعادل‌تری وجود دارد که علاوه بر پژوهش، بر شاخص‌های بیشتری مبتنی باشد. بنابراین، آنها روش‌شناسی خود را با ترکیب شاخص‌های بیشتر تنظیم کرده‌اند که قطعاً دید متعادل‌تر و دقیق‌تری از دانشگاه ارائه می‌دهد.

  رتبه بندی دانشگاه جهانی QS

  • رتبه دوم در هلند
  • 14 در اروپا
  • 44 در جهان

  رتبه بندی QS

  رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS یکی از این رتبه‌بندی‌های چند وجهی است، که در آن دانشکده اقتصاد اراسموس در مورد اقتصاد/اقتصاد سنجی امتیاز ویژه‌ای کسب می‌کند.

  این تحقیق در حال حاضر بیش از 2000 دانشگاه را در نظر می گیرد و رتبه بیش از 700 را دارد.

  زندگی و امکانات پردیس

  • Gym
  • Library
  • Study places
  • مشاوران مطالعه
  • Student Services

  وقتی به روتردام نقل مکان می کنید، می خواهید بدانید که به عنوان یک دانشجوی جدید در یک شهر جدید کجا بروید. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی دانشجویی به وب سایت ما مراجعه کنید.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Rotterdam

   Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

  Chat with students

  سوالات