Keystone logo
ENACO

ENACO

ENACO

مقدمه

ENACO اولین مدرسه کسب و کار از راه دور در فرانسه است که 61 دوره دیپلم، گواهینامه و دوره های واجد شرایط را در زمینه های بازرگانی، مدیریت، فروش، بازاریابی، املاک و مستغلات و منابع انسانی تا Bac +5 ارائه می دهد.

پروژه مدرسه کسب و کار ENACO از زمان ایجاد آن در سال 2006، آموزش از راه دور متخصصان و رهبران آینده در زمینه های مختلف بازرگانی، بازاریابی، املاک و مستغلات، مدیریت و مالی بوده است.

در دنیایی که به طور فزاینده ای متصل می شود، ENACO یک پروژه آموزشی منحصربفرد با تمرکز بر نوآوری، پشتیبانی شخصی، جستجوی برتری و قابلیت اشتغال دانش آموزان خود ساخته است.

ENACO تحت کنترل آموزشی وزارت آموزش ملی و عضو فدراسیون اروپایی مدارس (FEDE) است. ENACO همچنین دارای گواهینامه Qualiopi Training Action و ISO 9001 Quality است که نشان دهنده تعهد آن به کیفیت آموزش و رضایت دانشجویان خود است.

دوره آموزشی

تمام آموزش های ارائه شده توسط ENACO به طور کامل به صورت آنلاین در پردیس مجازی ما که توسط تیم های ما ایجاد شده است، تکمیل می شود. دانش آموز به تمام دروس، تکالیف خود و همچنین به کلاس های مجازی دسترسی دارد. پردیس مجازی قابلیت های اشتراک گذاری و تبادل و همچنین Google Apps را ادغام می کند. بنابراین، دانش‌آموزان می‌توانند از طریق Google Hangout، سرویس چت ویدیویی زنده Google، با معلمان خود کنفرانس ویدیویی داشته باشند. 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، بر روی رایانه، تبلت یا گوشی هوشمند قابل دسترسی است: شما می توانید هر کجا که هستید و هر زمان که بخواهید تمرین کنید!

پیگیری آموزشی

در طول دوره آموزشی شما توسط تیم آموزشی ما نظارت خواهید شد. شما از نظارت و پشتیبانی آموزشی فردی و شخصی بهره مند می شوید. شما از تبادل شخصی با معلم هر موضوع سود می برید. این تبادلات از طریق تلفن، ایمیل، چت زنده و/یا کنفرانس های ویدئویی انجام می شود. به منظور حمایت هرچه بهتر از شما، معلمان شما به طور منظم کلاس های مجازی موضوعی را تشکیل می دهند.

مدرسه ما همچنین خدمات مربیگری پیشرفته ای را به شما ارائه می دهد. ما تیمی از مربیان آموزشی را گرد هم آورده‌ایم که در روزهای اول آموزش شما در کارآموزی به شما مشاوره می‌دهند و همه کلیدها را برای سازماندهی، ایجاد انگیزه و ابراز پتانسیل کامل به شما می‌دهند. در تمام مدت آموزش شما را راهنمایی می کنند و در صورت مواجهه با کوچکترین مشکل در اختیار شما خواهند بود.

ENACO ، برتری یک مدرسه نوآورانه

ENACO تحت کنترل آموزشی آموزش ملی و فدراسیون اروپایی مدارس است و دارای گواهینامه ISO 9001 و کیفیت Qualiopi است - اقدامات آموزشی و اقدامات آموزشی کارآموزی. اعتبارنامه‌ها و تاییدیه‌های مختلف ما نشان‌دهنده تعهد ما به کیفیت آموزش، رضایت دانش‌آموزان و قابلیت استخدام آن‌ها است و اجازه می‌دهد آموزش ما تحت پوشش سیستم‌های آموزش مداوم (CPF، AIF، کار-مطالعه، و غیره) قرار گیرد. BTS های ارائه شده توسط ENACO به رسمیت شناخته شده و تحت کنترل آموزشی آموزش ملی هستند و لیسانس ها و کارشناسی ارشد نیز به نوبه خود توسط FEDE به رسمیت شناخته می شوند.

9 تعهد کیفیت ما

 1. پردیس مجازی قابل دسترسی 24 ساعته و کاملا سازگار با تبلت ها و گوشی های هوشمند برای مطالعه در هر کجا که بخواهید، هر زمان که بخواهید!
 2. پردیس مجازی در خط مقدم نوآوری آموزشی: ادغام Google Apps، به ویژه Hangout، برای پیگیری گفتگوهای ویدیویی زنده
 3. تیمی از مربیان آموزشی با تجربه شما را در طول سفر راهنمایی می کنند
 4. بدون هزینه اضافی برای آموزش: بدون هزینه سفر، اقامت، پذیرایی و غیره.
 5. معلمان با تجربه از دنیای حرفه ای و آموزش عالی
 6. گواهینامه کیفیت ISO 9001 و Qualiopi - اقدامات آموزشی و اقدامات آموزشی کارآموزی، اثبات تعهد موسسه ما به کیفیت آموزش ما
 7. امکان ثبت نام و شروع آموزش شما در هر زمان
 8. یک ریتم آموزشی متناسب با هر موقعیت (تسریع یا گسترش در طول زمان)
 9. اکوسیستمی از خدمات در اختیار شما: فضای 100% Good Deals، مجموعه وب Office 365، مجوز Google Workspace، اشتراک روزانه Le Figaro و Google Digital Workshops یکپارچه شده در آموزش شما.

مکان ها

 • France Online

  France Online, فرانسه

سوالات