Keystone logo
Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

مقدمه

یک برنامه آموزشی مشخص برای رهبران کسب و کار فردا

کالج دانشگاه میشیگان شرقی از کسب و کار (COB) ارائه می دهد یک نوآورانه، برنامه درسی برش لبه است که مجهز به دانش آموزان امروز برای محیط کسب و کار جهانی فردا. بلال برنامه های بی شماری که با جامعه کسب و کار تعامل، به دانش آموزان تجربه عملی کار بر روی مسائل کسب و کار فعلی. بسیاری از برنامه های COB یک جزء بین المللی، بازتابی از اقتصاد جهانی ما و بسیاری از اعضای هیئت علمی ما غالبا برای تعالی تدریس خود در سطوح گروه، کالج و دانشگاه شناخته شده است.

ما از شما دعوت به کشف فرصت هیجان انگیز است که در انتظار شما در دانشکده کسب و کار، یکی از بهترین در کشور برای سال متوالی دهم پرینستون را نقد به نام.

بیانیه ماموریت

برای حمایت از توسعه اقتصادی جنوب شرقی میشیگان با آماده سازی فارغ التحصیلان به طور موثر انجام در جامعه کسب و کار جهانی است. ما توسعه حرفه ای کسب و کار برجسته از طریق یک دقیق، تجربه آموزشی اعمال می شود.

چشم انداز

ما میخواهیم به عنوان رهبر جنوب شرقی میشیگان در آموزش و پرورش کسب و کار کاربردی، توسعه حرفه ای کسب و کار برجسته با چشم انداز جهانی به رسمیت شناخته شود.

اعتباربخشی

کالج EMU از کسب و کار همچنان توسط معتبر شود انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB بین المللی). این مؤسسه معتبر برتر برای آموزش کسب و کار حرفه ای در سطح دانشگاهی در سراسر جهان است. برنامه های مقطع کارشناسی ما در ابتدا در سال 1974 رسمیت شناخته شد و برنامه های تحصیلات تکمیلی ما در سال 1982.

جوایز

پرینستون را نقد "برجسته" مدرسه کسب و کار

مدت ده سال متوالی، پرینستون را نقد کالج EMU از کسب و کار یک "برجسته" مدرسه کسب و کار است به نام. شرکت خدمات آموزش ویژگی های شرقی در 2013 نسخه از کتاب خود "بهترین 296 مدارس کسب و کار." پرینستون را نقد کامپایل لیست بر اساس بررسی های خود را از 19،000 دانش آموزان حضور در 296 مدارس کسب و کار در این کتاب، و همچنین بر روی داده های گزارش مدرسه. دانش آموزان در مورد دانشگاهیان مدرسه خود، بدن دانش آموز و زندگی دانشجویی، و همچنین در مورد خود و برنامه های شغلی شان سوال شد.

اگر شما در یک کشور غیر انگلیسی زبان زندگی می کنند، دانشگاه میشیگان شرقی - دانشکده کسب و کار شما نیاز به یک آزمون زبان انگلیسی است. تضمین صندلی خود را در آزمون تافل بعدی در منطقه شما. به یاد داشته باشید، صندلی محدود است و راه رفتن قابل فهم قابل قبول نیست. بنابراین، امروز ثبت نام کنید.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Ypsilanti

    300 West Michigan Avenue 306 Gary Owen Building , 48197, Ypsilanti

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات