Keystone logo
© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

مقدمه

emTunis Business School اولین مدرسه مدیریت آفریقایی است که به آموزش اجرایی اختصاص یافته است. واقع در تونس، پایتخت تونس، ما به مدیران اجرایی برنامه‌هایی با ارزش افزوده بسیار بالا ارائه می‌دهیم که آنها را قادر می‌سازد از پتانسیل‌های خود فراتر رفته و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا چالش‌های بی‌سابقه را طی کنند و مسیرهای جدیدی را ایجاد کنند.

برای دستیابی به این اهداف، ما چندین روش آموزشی را ارائه می‌دهیم: آنلاین، در محل با مجموعه‌ای از کمپ‌های بوت، ترکیبی از دو، ... شما به طور سیستماتیک یک برنامه زمانی با در نظر گرفتن حجم کاری خود در شرکت خود خواهید داشت.

تونس کشوری آفریقایی، مدیترانه ای و عربی است. تونس در فاصله یک ساعتی از اروپا و با سابقه اختلاط قومی بیش از 3000 سال، بدون شک بهترین مکان در جهان برای آموزش تنوع، فراگیری و تساهل است. emTunis Business School تنها مدرسه بازرگانی در جهان است که برنامه‌های اجرایی خود را به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و عربی ارائه می‌کند.

اگر مانند ما از پتانسیل فرصت ها و هم افزایی هایی که می تواند بین آفریقا، اروپا و خاورمیانه وجود داشته باشد متقاعد شده اید، emTunis بهترین شریک شما برای تجهیز شما و تقویت ظرفیت های شما برای استفاده بهتر از این فرصت ها است.

مکان ها

  • Tunis

    Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

    سوالات