Keystone logo
Empire College

Empire College

Empire College

مقدمه

به Empire College در سانتا روزا ، کالیفرنیا خوش آمدید

Empire College در سال 1961 برای تأمین نیازهای نیروی انسانی منطقه تأسیس شد و بیش از 11000 فارغ التحصیل دارد. این مکان در سانتا روزا ، کالیفرنیا ، فقط یک ساعت در شمال منطقه خلیج سانفرانسیسکو در قلب منطقه شراب خیز شهرستان سونوما واقع شده است. Empire College که به دلیل الهام بخشیدن به مشارکت مدنی و دستیابی به نتایج قابل ملاحظه و قابل اندازه گیری در جامعه شناخته شده است ، در سال 2012-2015 به عنوان رئیس افتخار خدمات جامعه برتر آموزش پرزیدنت اوباما انتخاب شد. علاوه بر این ، هیئت مدیره Empire در سال 2015 توسط هیئت نظارت بر شهرستان Sonoma به عنوان یکی از پنج دریافت کننده جایزه جفرسون شناخته شد.

بیانیه ماموریت Empire College این است که دانش آموزان را با یک فضای آموزشی مثبت و حمایتی فراهم کند که باعث افزایش عزت نفس شود و این فرصت را برای آنها فراهم کند تا در مشاغل مورد نظر خود موفق شوند.

برنامه های درسی متمرکز ، عملی و محیط کالج ما بر اشتغال دانشجویان متمرکز است ، در نتیجه به مأموریت اضافی ما برای تأمین فارغ التحصیلان واجد شرایط کارفرمایان که مهارت های شغلی و اخلاق کار آنها نیازهای صنعت را برآورده می کند ، پرداخته ایم.

آموزش از Empire College به معنای یادگیری آنچه برای ساختن آن در دنیای واقعی لازم است و یادگیری آنچه برای موفقیت در یک شغل لازم است ، است.

مکان ها

  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    برنامه ها

    سوالات