Keystone logo
Emerson College

Emerson College

Emerson College

مقدمه

درباره امرسون

73138_Visit-1.jpg

Emerson College در سطح بین المللی به عنوان نهاد برتر آموزش عالی که به ارتباطات و هنر اختصاص داده شده است، شناخته شده است.

از طریق برنامه های مختلفی که در قالب های انعطاف پذیر ارائه می شود، محیط یادگیری خلاق امرسون به شما امکان می دهد که اشتیاق خود را به یک پیگیری حرفه ای تبدیل کنید.

دانش آموزان ما با مشارکت با زندگی خلاق بوستون و لس آنجلس انرژی می گیرند، ذهن مستقل از زمینه های متنوع هستند که صدای شخصی و تخصص خود را در حرفه هایی که عمیقا جامعه و فرهنگ را در قرن 21 تشکیل می دهند، توسعه می دهد.

ماموریت و چشم انداز

Emerson College برنامه های آموزشی را ارائه می دهد که مردان و زنان فارغ التحصیل را برای پذیرش مسئولیت و رهبری در ارتباطات و هنر و دنبال کردن بورس تحصیلی و کار است که نوآوری را برای این رشته ها به ارمغان می آورد.

Emerson در سال 1880 به عنوان یک مدارس منطقه ای کوچک، به عنوان مدرک لیبرال، به جای گرایش های محافظه کارانه، به یک موسسه درجهبندی متنوع، مدرن و چند گانه تبدیل شده است. اما ماموريت و تمركز ما عمدتا به همان اندازه كه در سال 1880 صورت گرفت، همچنان ادامه دارد: كشف و تحكيم مرزهاي ارتباطات، هنر و فرهنگ و در نتيجه كمك به پيشرفت جامعه.

فارغ التحصیلان قابل توجه

بسیاری از 37000 فارغ التحصیل باقی مانده شرکت کنندگان فعال در زندگی امرسون هستند. اگر چه در ماساچوست، کالیفرنیا و نیویورک متمرکز شده است، Emersonians می تواند در تقریبا هر رسانه ای، سرگرمی و یا هنرهای حرفه ای در سراسر کشور کار کند.

73140_VirtualTour1.gif

پردیس ها

محله اصلی Emerson College در قلب بوستون، ماساچوست، در دروازه منطقه تئاتر شهر و در نزدیکی مراکز فرهنگی، رسانه ها و حمل و نقل عمومی واقع شده است. کالج همچنین دارای امکانات در لس آنجلس است. کاوش و یادگیری بیشتر در مورد هر یک از این مکان ها با کلیک روی لینک زیر، و یا بازدید مجازی از دانشگاه بوستون ما در حال حاضر.

تور تورانی را بپذیرید

  • پردیس بوستون مرکز امرسون در تقاطع های خیابان بویلستون و ترمونت در انتهای جنوب شرقی بوستون مشترک واقع شده است. گنبد طلای خانه ای در ایالت ماساچوست می تواند از بسیاری از موارد برجسته در پردیس دیده شود و مترو در ورودی ما مانده است. بوتون را بشناسید

  • امرسون لس آنجلس (ELA) ELA واقع در قلب هالیوود، یک مرکز برنده جایزه است که دارای 217 دانش آموز است و شامل کلاس های آموزشی، دفاتر، سالن نمایش، اتاق کنفرانس، آزمایشگاه های صوتی و تصویری، استودیوهای اجرا و تمرین و غیره است. کشف ELA

تحصیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی

این لایحه، تمام هزینه های مربوط به حساب دانش آموز را منعکس می کند. این موارد شامل هزینه تحصیل، هیئت مدیره و هزینه های ذکر شده در جدول هزینه در زیر می باشد، به علاوه هزینه های متفرقه مانند هزینه های حمل و نقل و هزینه های مالی، در صورت لزوم.

شارژ- هیئت مدیره برنامه غذای مسافرتی TBD TBD TBD هزینه ها بیمه سلامت
خدمات دانشجویان تحصیلات تکمیلی (تمام وقت)
هزینه تحصیل دانشجویان فارغ التحصیل (نیمه وقت)
دانشجویان بین المللی (فقط دانشجویان جدید)
ثبت نام در اواخر
دوره آکادمیک 2،694 دلار
312 دلار
116 دلار
155 دلار
50 دلار
متنوع **
312 دلار
116 دلار
155 دلار **
50 دلار
متنوع -
624 دلار
232 دلار

-
متنوع


* خواهد شد در تاریخ بعد تعیین می شود.
** فقط برای دانشجویان جدید وارد شده در ترم پاییز ارزیابی می شود./>

برای من اطلاعات مربوط به هزینه های دانشجویی، لطفا اینجا کلیک کنید .

مکان ها

  • Boston

    120 Boylston Street, , Boston

سوالات