Keystone logo
Ellis Online College

Ellis Online College

Ellis Online College

مقدمه

تفاوت الیس: آموزش آنلاین در بهترین حالت آن یک بخش از موسسه معتبر نیویورک فناوری (NYIT)، کالج الیس به ارائه بزرگسالان کار با یک راه معتبر برای پیشبرد حرفه خود با استفاده از تمام مزایای استفاده از آموزش آنلاین ساخته شده است. یکی از اولین کالج برای تحقق بخشیدن به ارزش آموزش آنلاین، NYIT 50 سال نهاد قدیمی دانشگاهی با بیش از 70،000 دانش آموختگان، سه دانشگاه نیویورک و تعداد فزاینده ای از مکان در سراسر جهان است. چرا کالج الیس از NYIT؟ کالج الیس ارائه آموزش برتر با در هر زمان، هر جا راحتی از اینترنت. این یک، محیط تعاملی بسیار جامعه گرا است که باعث یادگیری آنلاین غنی سازی و تجربه لذت بخش را فراهم می کند.

الیس با ظرفیت برنامه پر مشغله با اجازه دادن به شما را به یک کلاس در یک زمان، و ارائه تاریخ شروع هر سه هفته. شرایط دوره کوتاه شما را قادر به سرعت به پایان برساند! الیس فراهم می کند بسیاری از مزایای استفاده از یک مدرسه آنلاین سنتی، از جمله دانشگاه مجازی گسترده ای است که دانشجویان و استادان به تعامل، به اشتراک گذاشتن ایده و منافع متقابل را قادر می سازد، و ساخت با ارزش دوستی و شبکه های حرفه ای است که در اقتصاد امروز خیلی مهم است. الیس شما را غرق در شرایط کار در دنیای واقعی، شما را قادر میسازد برای "یادگیری با انجام" و به دست آوردن دانش و مهارت های که شما می توانید بلافاصله اعمال می شود. منحصر به فرد، تعاملی پلتفرم آموزش آنلاین مبتنی بر وب الیس ارائه غنی سازی و تجربه لذت بخش از طریق پویا فلش تمرین، فیلم و تظاهرات است. الیس ارائه می دهد اعتبار و ثبات از طریق ارتباط آن با موسسه نیویورک فناوری، بدون هیچ زحمتی از رفت و آمد به دانشگاه. برنامه MBA آنلاین الیس دوره در همکاری با مدارس کسب و کار پیشرو در جهان، از جمله دانشگاه های کسب و کار، دانشگاه استنفورد و دانشگاه شیکاگو مدرسه بازرگانی توسعه. الیس در میان رهبران شناخته شده در آموزش آنلاین برای توسعه حرفه ای، آموزش کارکنان از کارفرمایان بالا از جمله جنرال موتورز.

به دست آوردن خود را در کالج آموزش آنلاین از اساتیدی مجرب مربیان کالج الیس استادان واقعی در هنر و صنعت خود می باشد. علاوه بر هیات علمی تمام وقت خود را، با بهره گیری از الیس آرایه ای موثر از رهبران کسب و کار برجسته و حرفه ای برای ارائه آنلاین آموزش و پرورش دانشگاه خود، اضافه کردن تجربه، منظر دنیای واقعی که می رود دست در دست با برنامه درسی مبتنی بر کار ما است. هر مربی الیس دارنده مدرک دکترا و یا مدرک کارشناسی ارشد در موضوع خود، با نزدیک به نیمی از دانشکده آموزش برگزاری دکترا یا دیگر مدرک ترمینال. الیس فعالانه در جستجوی آموزشگران اصلی که می تواند به طور موثر ارائه یک آموزش و پرورش دانشگاه آنلاین، است که به همین دلیل اکثر مربیان جدید الیس تجربه آموزش قبل. الیس نیز تضمین می کند که هر مربی یک برنامه آموزشی فشرده در آموزش آنلاین تکمیل می کند. علاوه بر این، مربیان جدید دریافت خواهید کرد مربیگری در سراسر دوره های اولیه خود را، و تمام دانشکده را تشویق به حضور در رسانه های آموزشی به طور منظم در آخرین شیوه های تدریس آنلاین. با ارائه ماهر، آموزش واجد شرایط در پشت سر هم با آخرین سیستم عامل آموزش آنلاین، الیس ارائه می دهد غنی سازی و محیط زیست پاداش برای دریافت آنلاین آموزش و پرورش دانشگاه خود را. بالاترین استانداردهای آموزش و پرورش الیس به طور مستمر نظارت مربیان خود را برای اطمینان اثربخشی تدریس خود. بازخورد دانش آموز نیز وارد شده به ارائه بینش بیشتر به شیوه یک مربی است. علاوه بر این، تمام مدرسان سالانه از طریق یک ممیزی دوره فشرده انجام شده توسط یکی دیگر از اعضای هیئت علمی الیس بررسی، اطمینان حاصل کرد که هر مربی یک مربی ارزش و موثر در سراسر دوره تصدی خود باقی مانده است. مدرسان الیس توسط ده اصل هدایت ملزم به اطمینان حاصل شود که هر دوره را فراهم می کند جذاب، تجربه ارزشمندی برای هر دانش آموز:

راه اندازی دوره خود را در به موقع و جذاب. وضوح ارتباط برقرار انتظارات خود را از دانش آموزان و بحث در مورد انتظارات خود را از شما. رسیدن به کمتر درگیر و در معرض خطر دانش آموزان است. همیشه، تن تشویق مثبت با دانش آموزان خود را حفظ کند. در حال حاضر و درگیر در تمام بحث کلاس باشد. نشان دادن تسلط جامد از محتوای درس و همیشه خود را در شیوه ای حرفه ای انجام می دادند. حفظ سطح بالایی از خدمات مورد نیاز کالج الیس، از جمله 48 ساعته چرخش در تکالیف درجه بندی و در دسترس بودن شش روز در هفته. ارائه معنی دار، بازخورد عملی برای همه تکالیف درجه بندی. ارائه راهنمایی مناسب در سیاست ها و روش. تکمیل فعالیت های نهایی درس در یک موقع دقیق است.

در دسترس دانشکده هنگامی که شما به آن نیاز کالج الیس تضمین می کند که همه از مربیان خود را در دسترس و نزدیک، در داخل و خارج از کلاس می باشد. هر مربی برای ورود حداقل شش روز در هفته برای پاسخ به سوالات و شرکت در بحث دانش آموز مورد نیاز است. علاوه بر این، بسیاری از مربیان به طور منظم، در زمان واقعی جلسات چت در درون البته که آنها می توانند پرسش ها و دانش آموزان مربی در تکالیف آینده جواب نگه دارید. دانش آموزان ممکن است به بخش خصوصی با مربی از طریق ویژگی دانشکده 1 تا 1، در دسترس در تمام دوره تداخل می کنند. این در دسترس بودن گسترده تضمین می کند که شما هر گونه توجه شخصی و کمک های که شما ممکن است نیاز حالی که به دنبال خود را در کالج الیس آموزش آنلاین دریافت

مکان ها

  • New York

    Ellis College of NYIT P.O. Box 345 Old Westbury, NY 11568 USA

    سوالات