Keystone logo
© eLearning Academy for Communication GmbH
eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

مقدمه

دیدگاه ما

برنامه های مطالعه آموزش الکترونیکی مدرن، در دسترس و تحت نظارت شخصی برای همه افراد - این همان چیزی است که ما با آکادمی آموزش الکترونیکی برای ارتباطات از زمان تأسیس آن در سال 2016 به دنبال آن بوده ایم.

ما استانداردهای جدیدی را نه تنها در زمینه محتوا در زمینه ارتباطات بازاریابی، رسانه و تجارت، بلکه از نظر پیاده سازی در بازار آموزش دیجیتال تعیین کردیم.

ما دوره های سطح بالای آکادمیک تمرین محور را با مدرک کارشناسی ارشد معتبر به شما پیشنهاد می کنیم. تمرکز بر محتوای قابل فهم و مبتنی بر چند رسانه ای است که می تواند مستقل از زمان و مکان مطالعه شود: برای سرعت یادگیری فردی با بازخورد شخصی، موضوعات و محتوای مطالعه دائماً در حال تغییر و تأمل آکادمیک.

ماموریت ما

موفقیت شما یک نگرانی شخصی برای ما است. بنابراین، آکادمی آموزش الکترونیکی برای ارتباطات، مطالعه فردی را در زمان نبض زمان - زمان و مکانی که شما می خواهید - با یک شرکت آکادمیک شایسته و شرکای آن امکان پذیر می کند. از این طریق به آموزش، آموزش، توانمندسازی حرفه ای و خودسازی شما کمک می کنیم.

چطور شروع شدند

در سال 2016، آکادمی آموزش الکترونیکی "به دامان بنیانگذاران خود افتاد". پروفسور (FH) دکتر سیلویا اتل-هوبر و پروفسور (FH) دکتر مایکل روتر در واقع دو استاد پرمشغله در دانشگاه علوم کاربردی بورگنلند هستند. هر دو قبلاً در دانشگاه دانوب در کرمس اتریش کار می کردند و هر دو هنوز در آن زمان در مورد آموزش از راه دور تردید داشتند.

این دو در یک مطالعه یادگیری ترکیبی اتفاق افتادند که برنامه‌هایی را بررسی می‌کرد که مبتنی بر ارسال مطالب مطالعاتی به دانش‌آموزان بودند و آن دو مشاهده جالبی داشتند. به طور متوسط، دانش‌آموزانی که با نسبت بیشتری از آموزش از راه دور کار می‌کردند، در امتحانات نهایی خود، نمرات کمی بهتر از دانش‌آموزان در برنامه‌های حضوری کسب کردند. این آنها را به فکر واداشت. به طور ناگهانی منطقی به نظر می رسید که یک محتوای مطالعاتی به طور مداوم در حال رشد، به روز و مبتنی بر چند رسانه ای کیفیت تدریس ثابت را تضمین کند. مهمتر از همه، مطالعات از راه دور مجموعه ای جامع از موضوعات را ارائه می دهد.

جایی که فکری هست، به زودی راهی پیدا می شود. مؤسسه مدیریت اتریش در FH Burgenland به بنیانگذاران اجازه داد تا ایده خود را تا انتها دنبال کنند و بنابراین آنها یک دوره آموزشی کاملاً مبتنی بر آموزش از راه دور ایجاد کردند. غنی شده با مواد مخفی، بنیانگذاران چندین دهه تجربه در آموزش و آموزش پاره وقت را به همراه دارند.

روش آکادمی آموزش الکترونیکی

178471_image.png

در نهایت، مطالعات بدون استرس همراه با حمایت فردی!

ترس از موقعیت های کلاسیک امتحان، بیزاری از کار گروهی، که در آن هماهنگی کارها انرژی بیشتری نسبت به انجام خود کارها مصرف می کند، حافظه برنامه های غیرممکن به دلیل مطالعات حضوری اجباری و عدم ارتباط عملی – اینها تنها برخی از چیزهایی است که دانش آموزان نمی خواهند با آنها روبرو شوند.

تحصیل در آکادمی آموزش الکترونیکی به این معنی است: روشی دلپذیر برای ارائه بازخورد شخصی، مستقل از زمان و مکان، برنامه مطالعاتی صرفه جویی در منابع، بدون زمان سفر و هزینه های سفر، دوره های آموزشی با مدیران ماژول که روابط نزدیک با دنیای کار دارند، پایه و اساس مستحکم. دانش با مزیت کیفیت ثابت، همراه با موارد به روز و تبدیل دانش به شایستگی.

ما گاهی اوقات آن را روش آکادمی آموزش الکترونیکی می نامیم و دائماً در حال بهبود آن هستیم تا به رشته های مورد علاقه خود خدمت کنیم: ارتباطات، بازاریابی، فروش و مدیریت.

برنامه های کارشناسی ارشد

آکادمی آموزش الکترونیکی برای ارتباطات، مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات بازاریابی را در سه رشته تخصصی و دو زبان در زمینه های ارتباطات، بازاریابی، فروش و مدیریت به عنوان یک برنامه آموزش از راه دور پاره وقت ارائه می دهد.

این دوره ها برای کسانی است که می خواهند

 • با اخذ مدرک کارشناسی ارشد، شانس پیشرفت شغلی خود را در بازاریابی افزایش دهند.
 • در تمرین‌کنندگانی که می‌خواهند تخصص خود را به صورت علمی اثبات کنند،
 • و در تغییرات شغلی در ارتباطات بازاریابی.

برنامه آموزش از راه دور 100% آنلاین است. شما مطالعات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد کاملاً مستقل از زمان و مکان با حمایت تیم مشاوره تحصیلی شایسته ما به رهبری آنریا برندستاتر سازماندهی می کنید. بدون مرحله حضور، شرایط حضور و غیاب یا تاریخ ثابت امتحان - شما در هر زمان و جایی که می خواهید مطالعه می کنید. مواد آموزشی مبتنی بر چند رسانه ای، خودآزمایی مداوم در قالب بررسی دانش و بازخورد شخصی در مورد کار ماژول مربوط به تمرین به شما کمک می کند تا به عنوان شناخته شده بین المللی "Master of Arts" دست یابید.

روش های معاینه

شما 14 ماژول از مجموع 15 ماژول را در این برنامه کارشناسی ارشد پاره وقت با مقالات ماژول تکمیل خواهید کرد. اینها مقالاتی در حدود 15 صفحه با تکالیف ویژه هستند که تئوری را با عمل ترکیب می کنند. ماژول "قانون" را با یک آزمون آنلاین کامل خواهید کرد. در هر ماژول، شما به طور مداوم دانش خود را با استفاده از خودآزمایی های یکپارچه آزمایش می کنید. قبل از اینکه بتوانید پایان نامه ماژول را تحویل دهید، باید این خودآزمایی ها را مثبت تکمیل کنید.

شما تحصیلات خود را با نوشتن، ارائه و دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد خود تکمیل می کنید. شما می توانید این کار را در سایت یا آنلاین انجام دهید.

اعتبار آکادمی آموزش الکترونیکی

Qualitätszertifikate der eLearning Academy for Communciation

مکان ها

 • Eisenstadt

  Thomas-Alva-Edison-Straße,2, 7000, Eisenstadt

  برنامه ها

   سوالات